Головна » 2010 » Квітень » 16 » Павлов хвилювався даремно
09:13
Павлов хвилювався даремно
Сачко, Металург Д, Маріо Сержіо, Матвєєв, Янузі, Ворскла, футболФутболістам і тренерському штабу донецького «Металурга» саме час йти до церкви (до речі, православний храм знаходиться в 400 метрах від клубного стадіону). У новому році команда Миколи Костова в Донецьку провела в рамках національного чемпіонату чотири матчі і поки жодного разу не виграла - запам'ятовується нічия з «Динамо» і три поразки, в тому числі в сьогоднішній грі від «Ворскли». Полтавчани в нинішньому сезоні не блищать, переживаючи період насичення, але звітний матч зіграли вище всяких похвал і добилися закономірною вікторії.
Поєдинок знайомі з можливостями один одного суперники зустріч почали без будь-якої розвідки і розгойдування. Хороший темп укупі з динамічною боротьбою привели до затяжного перетягування каната на початку гри. Господарі спробували грати у свій футбол (швидкі короткі передачі), але наразилися на повсюдний пресинг у виконанні гостей. Рішення приймали при серйозному цейтноті, а тому в дебюті гра йшла в основному в центрі поля, а що володіє ініціативою визначався досить довго.
Перший тайм у цілому вийшов не дуже виразним, але з інтригуючою бурхливої кінцівкою. «Металургам» явно не вистачало майстра останнього пасу, та й комбінувати при компактній сміливою грі суперника було непросто. Команди поперемінно диктували свої умови, але гостріше виглядали ворскляне. В одного Сачко було три шанси відзначитися (двічі фактурний форвард бив головою повз ворота), а з третьої спроби таки свого домігся. Гольова атака почалася з класною передачі Маркоскі, а Сачко пробив низом вже з меж штрафного.
Це був гол на компенсованій хвилині у відповідь, адже за два з хвостиком хвилини до цього господарі заробили і реалізували пенальті. Димитров зіграв з Кінгслі в стінку і пішов реалізовувати вихід один на один, але Величко кинувся в ноги болгарину, а арбітр, не сумніваючись, призначив пенальті. Маріо Сержіо до цього забив в українському чемпіонаті лише один м'яч - в першому колі у ворота «Ворскли». Не промахнувся з «точки» португалець і цього разу. Утримати цей мінімальна перевага донеччанам не судилося, і у відповідь гол за гарячими слідами став тим психологічним чинником, який допоміг гостям виграти.
Другий тайм «металурги» почали активно і отримали шанс знову вийти вперед на 50-й хвилині, ось тільки Маріо Сержіо зі штрафного пробив у стінку. Тут же Мгуні побував на газоні, але арбітр у спірному епізоді прийняв рішення на користь приїжджого колективу. Майже чверть години «зелених» й видно не було, але забити другий м'яч вдалося саме гостям. Поперечну передачу Янкова від самої бічній прийняв ... Янузі, підробив м'яч і низовим ударом переграв воротаря.
Сюжетний поворот вийшла несподіваною. Господарі на очах сніклі, а гості на 70-й хвилині зміцнили свою перевагу. Спочатку Дишленкович якимось дивом зреагував на удар головою Єсіна, що стало відстрочкою вироку. На тій же хвилині Матвєєв після кутового у виконанні Кулакова поставив захисників у негарне становище. Миколі Костова було впору всипати підопічним по перше число за бездіяльність.
До звітного туру «Металург» лише одного разу програв «Ворсклі» в рамках чемпіонату країни дому, і сталося це 11 років тому (деякі гравці того покоління сиділи на трибунах). Тоді ворскляне виграли з рахунком 3:2. Історії властиво повторюватися, от і сьогодні в «Металурга» були шанси скоротити відставання до мінімуму. У Мгуні, який з опором пробив повз, у Годіна, але штрафний він виконав гірше нікуди, знову у Годіна, але з центральної зони пробив у руки кіпера ...
Одним словом, гравці змусили в кінцівці гра понервувати Миколи Павлова, але його хвилювання виявилися марними. Більш того, на останній хвилині Чичиков упустив відмінну можливість зробити перемогу «Ворскли» крупної. Пожалів ...
«Металург Д» - «Ворскла» - 1:3
«Металург Д»: Дишленкович, Маріо Сержіо, Воловик, Чечер, Боавентура, Прийма (Годін, 64), Янков, Димитров, Мхітарян, Мгуні (Соарес, 84), Кінгслі (Танаса, 64).
«Ворскла»: Величко, Матвєєв, Даллку, Ярмаш, Чеснаков, Маркоскі, Кулаков, Медведєв, Єсін (Чичиков, 81), Сачко (Оникій, 70), Янузі (Громов, 84).
Голи: Маріо Сержіо (45, з пенальті) - Сачко (45), Янузі (58), Матвєєв (70).
Попередження: Мгуні (15) - Матвєєв (15).
Удари (в ствір): 5 (4) -11 (6).
Кутові: 1 - 4.
Офсайди: 2 - 0.
Глядачів: 1.521
Оцінка поля: 4
Чесна гра:
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 358 | Додав: Roland | Теги: Сачко, Футбол, Матвєєв, Янузі, Ворскла, Маріо Сержіо, металург Д | Рейтинг: 0.0/0