Головна » 2010 » Квітень » 3 » Пеєв б'є Сибірь
18:04
Пеєв б'є Сибірь
Георгій Пеєв, Амкар, Сибірь, Чемпіонат Росії, футболДубль болгарського півзахисника Георгія Пеєва дозволив пермський "Амкар" обіграти Новосибірську "Сибірь" в матчі четвертого туру чемпіонату Росії - 3:1.
Вже на десятій хвилині господарі відкрили рахунок, коли після навісу Гаала ні ким не прикритий Сергій Волков головою відправив м'яч у "дев'ятку" воріт. Через 15 хвилин знижкою екс-київського динамівця Дедечко скористався Пеєв, який сходу метрів з десяти поклав м'яч у нижній кут. Гостей привів у себе чудовий удар білоруського захисника Дмитра Молош зі штрафного метрів з сорока - м'яч втявся під поперечину воріт Сергія Нарубін.
Мінімальна перевага перм'яків зберігалася майже до фінального свистка, хоча в середині тайму лише диво врятувало господарів, коли Шуленін бив практично впритул, але м'яч пішов вище воріт. Підсумок підвів Пеєв, якого на ударну позицію вивів його співвітчизник Кушев - 3:1!
Завдяки цій перемозі "Амкар" з сімома очками приєднався до ще чотирьом командам-лідерам турнірної таблиці, а новачок Прем'єр-ліги "Сибір" з одним балом на передостанньому місці.
Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга. 4-й тур
"Амкар" - "Сибірь" - 3:1
Голи: Волков, 10, Пеєв, 24, 90 - Молош, 34.

Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 378 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Георгій Пеєв, Чемпіонат Росії, Сибірь, Амкар | Рейтинг: 0.0/0