Головна » 2010 » Листопад » 6 » Пенальті, видалення, зіпсований ювілей
02:48
Пенальті, видалення, зіпсований ювілей
Олександр Пищур, Волинь Луцьк, Ворскла Полтава, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМикола Павлов програв свій сотий матч у керма «Ворскли» своєму другові Віталію Кварцяному. Ех, знав би Микола Петрович і якщо міг би, то напевно поміняв місцями перемогу своєї команди в першому турі з поразкою в цій грі місцями. А так, «Ворскла» цілком закономірно поступилася луцької «Волині», не створивши за гру практично ні єдиного небезпечного моменту.
Стартовий склад полтавців з урахуванням травмованих футболістів виглядав оптимально. Повернувся до ладу видужалий Чеснаков. Але, оскільки в перерві він був замінений, то, швидше за все, ще не готовий грати повний матч. Володя склав пару центральних захисників з Пєсковим. Чергове нове поєднання в центрі оборони від Павлова. Не від доброго життя, звичайно. У перші хвилини відчувалося, що хлопцям не вистачає взаєморозуміння, і у «Волині» пройшло кілька атак саме через центральну зону. В одному з епізодів грубо помилився Пєсков, вибивши м'яч прямо в суперника. У результаті вийшов непоганий пас на хід Пищур. Але форвард гостей «Ворсклу» простив, пробивши вище воріт.
Віталій Кварцяний, у порівнянні з минулим грою, яку виграли луцькі футболісти у донецького «Металурга», зробив лише одну заміну. Віталій Володимирович вибрав більш обережну тактику з одним нападаючим, залишивши на вістрі лише Пищура. А замість Павлова на поле з перших хвилин з'явився Герасим'юк. Але, навіть незважаючи на це, «Волинь» зі стартовим свистком не відійшла до своїх воріт і не віддала ініціативу «Ворсклі», а почала пресингувати господарів навіть на їх половині поля. Полтавчани до такого розвитку подій виявилися не зовсім готові, в результаті чого саме «Волинь» у першому таймі виглядала симпатичніше. Активним, як завжди, на правому фланзі був Бутко, постійно тримав у напрузі центральних захисників Пищур. Саме Олександр змусив Даллку на 32-й хвилині порушити на собі правила у штрафному майданчику. Часто кажуть, що футболісти не забивають пенальті своїй колишній команді, але це був не той випадок. Піщур від душі вколотив м'яч під поперечину - 0:1. Так, так, мало хто пам'ятає, але форвард «Волині» свого часу виступав за «Ворсклу». Було це ще при Володимирі Мунтяну. Тоді високорослий нападаючий, відігравши півроку, так і не зміг переконати ні тренерів, ні вболівальників полтавців у своїй профпридатності.
Після голу картина гри істотно не змінилася. «Волинь» продовжувала гнути свою лінію і змушувала гравців «Ворскли» здійснювати дуже багато браку при передачах. Та й швидкі Янузі з Кулаковим на флангах були в цей вечір не такі активні, як у грі з «Карпатами». При жахливій грі Маркоскі і статичної манері ведення гри Рикуном у полтавчан практично повністю пропало творення в центрі. Як результат - без м'яча фланги і на голодному пайку єдиний нападник Безус.
Але все ж таки певну гостроту біля воріт волинян у першому таймі підопічні Павлова створили. Але, ні Олександр Рикун (пробивав вище з меж штрафного після прострілу Даллку), ні Кулакову (з його ударом впорався Неділько) вразити ворота не вдалося.
На 43-й хвилині жовту картку отримує Рикун. Толком не вдалося зрозуміти за що. Судячи з усього, за розмови. Мабуть, Олександр надто завзято вимагав покарання для грубо атакував його Шарпар. Начебто, не істотний епізод. Але своє продовження він отримає вже на початку другого тайму. На 56-й хвилині за першою з'явилась і друга жовта. І знову на рівному місці. Кутаков відреагував на інстинктивно виставлену ногу Рикуна, не встигав дістати м'яч, і ефектне падіння Неділько.
Після видалення гра як така зникла геть. Було багато боротьби і фактично не було моментів. «Волинь» впевнено оборонялася і не дозволяла суперникові підійти до своїх воріт. А також періодично дуже непогано контратакувала. В основному зусиллями Пічкура, який у перерві замінив Гошкодеря. Григорій Ярмаш не справлявся зі швидким опонентом на правому фланзі оборони «Ворскли». На 86-й хвилині Пічкур змістившись зі свого лівого флангу в центр, дуже небезпечно пробивав з вісімнадцяти метрів, але м'яч пройшов трохи вище поперечини.
«Ворскла» до останнього не залишала спроб врятувати матч, але по-справжньому небезпечних моментів до кінця матчу їй так створити і не вдалося. Трохи пожвавив гру вийшов на заміну Сачко, посиливши тиск на захисників «Волині». Але не більше того.
0:1 - Кварцяний бере реванш у Павлова за розгромну поразку в першому турі. Нехай не таке впевнене, але в цьому випадку для команди набагато важливіше три очки, які дозволяють їй закріпитися в середині турнірної таблиці. «Ворскла» ж продовжує свою невдалу серію і повільно, але впевнено наближається до небезпечної зони.
Ворскла - Волинь - 0:1
Ворскла: Долганський, Даллку, Краснопьоров, Маркоскі, Кулаков, Безус (Сачко, 76), Пєсков, Янузі, Селін, Чеснаков (Ярмаш, 46), Рикун.
Волинь: Неділько, Ващук, Герасим'юк (Параска, 64), Шарпар, Бутко, Скоба, Бута, Грінченка, Стевіч (Сімінін, 93), Гошкодеря (Пічкур, 46), Пищур.
Гол: Пищур (33, з пенальті),
Попередження: Рикун (43), Пєсков (45), Янузі (87) - Ващук (26), Шарпар (43), Скоба (62).
Чесна гра: 5,500 - 7,000.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 581 | Додав: Roland | Теги: Олександр Пищур, Футбол, футбольные новости, Волинь Луцьк, Новости, футбольні новини, новини, Ворскла Полтава, футбола | Рейтинг: 0.0/0