Головна » 2010 » Лютий » 15 » Перед "Шахтарем" вони забили чотири
05:47
Перед "Шахтарем" вони забили чотири
 Боббі Замора, Фулхем, Ноттс Каунті, Кубок АнгліїЗапам'ятайте їх такими і не повторюйте помилок скромного "Ноттс Каунті", який хоч і зумів у попередньому раунді Кубка Англії зупинити "Віган", але цього разу був знищений "Фулхемом".
У першому таймі клуб Ліги Два виглядав досить непогано, але до перерву "дачники" зуміли забити двічі. Голи на рахунку Саймона Девіса і Бобі Замори. У другій половині Дамьен Дафф і новачок Стефано Окака довершили розгром - 4:0.
Відзначимо, що напередодні цього матчу тренер "дачників" Рой Ходжсон заявив, ця зустріч повинна стати відповіддю тим "невдячним фанам", які останнім часом критикують гру команди. Відповідь вийшов більш ніж переконливий.
"Фулхем" - "Ноттс Каунті" - 4:0
Голи: Девіс 22, Замора 41, Дафф 73, Окака 79
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 383 | Додав: Roland | Теги: Кубок Англії, Фулхем, Боббі Замора, Ноттс Каунті | Рейтинг: 0.0/0