Головна » 2010 » Січень » 24 » Перегравання «Челсі» не потрібні
11:25
Перегравання «Челсі» не потрібні
престон, челсіЛондонський «Челсі» в рамках четвертого раунду Кубка Англії обіграв на виїзді «Престон», забивши по голу в кожному з таймів. Російський півзахисник Юрій Жирков провів на полі всі 90 хвилин, будучи одним із найактивніших у складі своєї команди.
Чинний володар Кубка Англії зустрічався в гостях з представником Чемпіоншипа «Престоном». Господарів, до речі, очолив нещодавно син сера Алекса Фергюсона Даррен. Однак дивідендів це поки не принесло.
В останніх трьох турах «Престон» зазнав трьох поразок. А от для «Челсі» останній матч видався вдалим: лондонці розгромили «Сандерленд» 7:2.
Що стосується згаданого турніру, то суперники перетиналися в ньому втретє. У двох попередніх зустрічах верх брали «аристократи». Зрозуміло, вони знову виступали в ролі фаворитів.
Було відомо, що у «аристократів» Ешлі Коул не зіграє через проблеми з ногою. Також через травму був відсутній Майкл Ессьєн, який повернувся з Кубка Африки. Цей півзахисник проведе поза грою до півтора місяців.
Тим не менше, у «Челсі» було ким їх замінити. Зокрема, з перших же хвилин на полі був присутній росіянин Юрій Жирков. І одразу став одним із найактивніших у складі гостей. До слова, вони без зволікання прибрали ініціативу до своїх рук, незважаючи на божевільну підтримку їхніх опонентів місцевими вболівальниками. «Престон» привітав повний стадіон.
Жирков ж заробляв кутові, гарно грав у «стінку» з Деку, а на 16-й хвилині вже сам атакував ворота. Опинившись в чужий штрафний, він пробив низом, але голкіпер господарів, нехай і не без зусиль, м'яч парирував.
У середині тайму Карло Анчелотті зробив першу заміну. Замість захисника Беллетті в гру вступив хавбек Малуда.
Буквально через кілька хвилин знову нагадав про себе Жирков. Отримавши м'яч метрів за тридцять від воріт, він вистрілив у дальній кут, але трохи не розрахував. Між іншим, при відчутному перевагу «Челсі» гольових моментів у матчі було все-таки замало.
Незабаром «аристократи» забили-таки гол. Всюдисущий Жирков прострілив на Малуда - той не схибив. Однак арбітр відмінив взяття воріт, показавши, мовляв, до того був фол на Лемпард.
Тим не менше, стара футбольна прикмета свідчить, що якщо м'яч знайшов шлях у ворота, але його не зарахували, він неодмінно вже за всіма правилами залетить у них ще раз.
І під кінець тайму героєм зустрічі став Анелька. Цей форвард з лівого флангу змістився в центр - і завдав удару. Не можна сказати, що він був неберущімся. Воротар Лонерган в тому моменті явно схибив. Ось так «Челсі» повів в рахунку.
До перерви гостям, правда, здорово пощастило. Браун бив головою з гострого кута, голкіпер Іларіу торкнувся-таки м'яча, той відскочив до Картера, який не потрапив в порожній створ з лінії воротарського ...
Нагадаємо, що згідно з регламентом Кубка Англії, якщо основний час завершується внічию, то додаткового часу і серії пенальті не призначається, а команди просто зустрічаються ще раз. Втім, до перегравання «Челсі» вирішив не доводити.
Вже через дві хвилини після початку другого тайму «Престон» отримав ще один гол у свої ворота. Пішла подача з кутового, Террі пробив у Лонерган, той відбив м'яч на Старріджа, який і вразив порожні ворота - 2:0.
Самі розумієте, що все, по суті, стало ясно. Більш класні футболісти «Челсі» тут же «засушили» гру, не дозволяючи суперникові здійснювати контроль над м'ячем. Згодом на полі замість Лемпарда з'явився Джо Коул. І «аристократи» як і раніше не забутися.
Спочатку Лонерган виручив команду після потужного удару Баллака, а потім зумів піймати м'яч, підступно пущений Анелька.
Власне, в час, що залишився вирішувалося лише одне питання - з яким рахунком візьме верх в результаті «Челсі». Не можна було сказати, що гравці «Престона» відбували номер. Однак ентузіазму від футболу вони явно не відчували. І ніякої гостроти біля воріт гостей не створювали.
Останнім з «аристократів» міг відзначитися, який вийшов на заміну Джо Коул. Але Лонерган НЕ схибив. Втім, для впевненої перемоги «Челсі» вистачило цілком і двох забитих м'ячів.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 502 | Додав: Roland | Теги: Престон, челсі | Рейтинг: 0.0/0