Головна » 2010 » Лютий » 14 » Перемагає і без Брандао
08:55
Перемагає і без Брандао
Олімпік Марсель, Монпельє, Чемпіонат ФранціїЗавершилися шість перших матчів 24-го туру чемпіонату Франції з футболу. «Марсель» без травмованого Брандао зумів вирвати перемогу в гостьовому матчі у «Монако». Під занавсе першого тайму команди обмінялися голами Ньянга і Мааз. А вирішив долю поєдинку автогол Нкулу Ндубена, який головою невдало перервав навіс Вальбуена з кутового. Таким чином, на даний момент «Марсель» піднявся вже на четвертий рядок у турнірній таблиці.
Потрапити в зону Ліги Чемпіонів команді Дедье Дешама не дав «Лілль», який упевнено впорався на своєму полі з «Булонь» - 3:1.
Тим часом, «Монпельє» завдяки голу Монтано переграв «Гренобль» і за очками наздогнав лідера ліги «Бордо».
У ці хвилини стартував поєдинок «Ліон» - «Ланс».
У неділю зіграють: Осер - Ренн, Лорьян - Тулуза, Бордо - Сент-Етьєн.
Чемпіонат Франції
24-й тур
Ле-Ман - Сошо - 0:0
Лілль - Булонь - 3:1
Голи: Обраньяк, 6 (1:0), Рамі, 10 (2:0), Адефемі, 28 (2:1), Обраньяк, 43 (3:1)
Монако - Марсель - 1:2
Голи: Ньянг, 37 (пен.) (0:1), Мааз, 40 (1:1), Нкулу Ндубена 89 (авт.) (1:2)
Монпельє - Гренобль - 1:0
Голи: Монтано, 27 (1:0)
Нансі - ПСЖ - 0:0
Валансьєн - Ніцца - 2:1
Голи: Матер, 50 (1:0), Ремі, 74 (1:1), Себо, 90 (2:1)
Положення команд у верхній частині турнірної таблиці на 13 лютого: Бордо - 48 очок (23 матчі), Монпельє - 48 (24), Лілль - 44 (24). Марсель - 42 (23), Ліон - 40 (23), Монако - 39 (24), Осер - 39 (23).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 382 | Додав: Roland | Теги: Монпельє, Чемпіонат Франції, Олімпік Марсель | Рейтинг: 0.0/0