Головна » 2010 » Квітень » 26 » Переміг у першому фінальному матчі кубка Голландії
06:26
Переміг у першому фінальному матчі кубка Голландії
 Сим де Йонг, Аякс, Фейеноорд, Чемпіонат Голландії, Кубок Голландії, футбол"Аякс" здобув важливу перемогу в першому фінальному матчі Кубка Голландії. Підопічні Мартіна Йола обіграли принципового суперника "Фейеноорд" з рахунком 2:0 і мають тепер перевага перед грою у 6 травня на "Де Кюіпе".
З міркувань безпеки битва за трофей в цьому сезоні складається з двох матчів. Команди будуть грати при виключно домашньої підтримки. На стадіоні "Амстердам Арена" не було уболівальників "Фейєноорда". У свою чергу, через два тижні в Роттердамі не буде шанувальників "Аякса".
А героєм першої зустрічі став Сім де Йонг, якому для дубля вистачило двох хвилин. Забивши два м'ячі вже на сьомій хвилині, далі "Аякс" розвинути свій успіх не зумів.
Фінал Кубка Голландії. Перший матч.
"Аякс" - "Фейєноорд" - 2:0
Голи: Де Йонг, 6, 7.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 312 | Додав: Roland | Теги: Фейеноорд, Футбол, Чемпіонат Голландії, Аякс, Сим де Йонг, Кубок Голландії | Рейтинг: 0.0/0