Головна » 2010 » Лютий » 16 » Перемога і поразка
06:06
Перемога і поразка
Ворскла, Товариські матчі, ЗбориЧерговий спаринг провела Ворскла. Суперником виступив представник першого австрійського ешелону клуб з однойменного міста "Граткорн". Австрійці просто таки горіли бажанням проявити свої найкращі якості з чинним володарем Кубка України. І це відчувалося вже з перших хвилин. Так старалися футболісти з жовтій формі. Полтавці ж, навпаки, спокійно, без зайвих емоцій, створивши, достатньо моментів біля чужих воріт.
На 5-ій хвилині форвард "Граткорна" виявився тет-а-тет з Долганський, але не впорався з емоціями, і переграти досвідченого кіпера не зумів. Планомірно вибудовуючи свої атакуючі дії, ворскляни змогли відкрити рахунок наприкінці першої півгодини гри. Єсін зліва відпасував на Янузі, Ахмед далі відкотив під удар Безус, і останній зльоту увігнав м'яч у сітку воріт - 1:0. Правда, величезне бажання відігратися дало свої плоди австрійцям вже через трохи більше десяти хвилин, коли старання партнерів увінчав успішним «пострілом» півзахисник Джеральд Пунтігам, зважившись на удар з-за меж штрафного майданчика.
І на початку другого тайму футболісти "Граткорна" прагнули великими силами вперед, але з таким розкладом категорично не були згодні полтавчани, спокійно перекриваючи зони, поєднуючи це з вдалою грою на «другому поверсі». Таким чином, перш за все, опоненти не могли зачепитися за м'яч у середині поля, де виконавці центральної осі Ворскли панували від і до. Не змогли використовувати хороші можливості для взяття воріт Красноперов і Кулаков. Останній за десять хвилин до кінця зустрічі ще і був вилучений з поля - вже маючи в пасиві жовту картку, Денис продовжив атаку полтавчан після свистка арбітра про офсайді. А переможний гол записав собі на рахунок Дебатик Цуррі замкнувши на дальній штанзі навіс від Чичикова - 2:1.
Товариський матч. Туреччина.
"Ворскла" - "Граткорн (Австрія) 2:1
Голи: Безус, 30, Цуррі, 85 - Пунтігам, 41.
"Ворскла": Долганський, Цуррі, Медведєв, Матвєєв, Даллку, Єсін, Красноперов, Маркоскі, Кулаков, Безус, Янузі.
Другий контрольний поєдинок «основи» за день з виїздом в інше місто проти одного з найстарших клубів Старого Світу. Словацька "Татран" з міста Прешов заснований ще в кінці 19 століття, у далекому 1898 році. І хоча за багатовікову історію у суперника нашої команди було багато світлих плям, все ж таки сьогодні навіть до середняків європейського футболу її віднести не можна. Але, як показала сама гра, команда досить міцна. Можливо, якісні зміни в грі аутсайдера Цоргонь-ліги відбулися саме під час зимового міжсезоння, хто знає. Принаймні, за рівнем організації гри словаки не поступалися недавньому суперникові "Ворскли" в спарингу - бухарестському "Рапіду", одному з лідерів, до речі, румунського чемпіонату.
Перший по-справжньому гольовий епізод в звітній грі стався на 17-й хвилині, коли Деспотовськи елегантно закинув на хід Тимченко, але удар головою форварда був перерваний на самій лінії захисником "Татран". Єдиний гол, він же переможний, був забитий у ворота полтавчан на 31-ій хвилині. Після подачі з правого флангу оборона «біло-зелених» винесла м'яч, але підібрати його Томас Йозль хльостким ударом послав його в сітку воріт Величко. По суті, єдиний момент словаків у полтавських воріт.
Під завісу першого тайму ворскляни отримали гарну можливість сквітать гол до перерви. Грубо атакували Тимченко на підступах до штрафного майданчика, і взявся виконати «стандарт» Вовкодав змусив здорово пропотіти голкіпера, який дістав м `яч у кутку. У другому таймі футболісти "Татран" обрали тактику гри від оборони, грубо граючи в єдиноборствах, і затягуючи час при кожному зручному випадку. Варто відзначити просто відмінну гру голкіпера суперників. Відверто кажучи, перемога словацького клубу багато в чому саме завдяки його зусиллям.
"Татран" (Словаччина) - "Ворскла" - 1:0
Гол: Томас Йозль, 31.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 375 | Додав: Roland | Теги: Збори, Ворскла, Товариські матчі | Рейтинг: 0.0/0