Головна » 2010 » Лютий » 28 » Перемога на кістках
13:33
Перемога на кістках
арсенал, сток сіті, чемпіонат англії«Арсенал» обіграв в гостях «Сток Сіті», але втратив на тривалий час 20-річного півзахисника Арона Ремзі, з яким у грубому підкаті зламав ногу Райан Шоукросс.
«Я хочу грати і сказав лікарям, що буду готовий вийти на поле, - заявив Андрій Аршавін напередодні гостьовій зустрічі 28 туру проти« Сток Сіті ». - Але вони вирішили по-своєму, звільнивши мене від участі в матчі ». Заздалегідь було відомо, що крім Аршавіна зі «стоків» не зіграють Робін ван Персі, Абу Діабі, Вільям Галлас, Кіран Гіббз і Йохан Журу. Зате нападник Едуардо, який пропустив останні п'ять матчів, повернувся до тренувань в загальній групі і був заявлений на звітний матч.
«Каноніри» не обігравали «Сток Сіті» на виїзді з 1990 року. Разом з тим, за останні 20 років «Арсенал» лише тричі приїздив на «Бріттані Стедіум» і забивав м'ячі в кожному з матчів. У минулому, 27 турі «Сток» в гостях обіграв «Портсмут» з рахунком 2:1, а «Арсенал» вдома виявився сильнішим за «Сандерленда» - 2:0. «Незважаючи на наше відносно непогане положення, гра проти« Сток Сіті »буде дуже складним», - був упевнений Венгер.
І Венгер, як показали перші хвилини гри, був правий - швидкий гол господарів підтвердив побоювання французького тренера.
«Сток» відкрив рахунок вже на сьомій хвилині: Делап, відомий своїми вкинули з аутів, ввів м'яч у гру через правій бічній лінії, що перебуває у штрафному Шоукросс у високому стрибку переправив м'яч на дальню штангу, а там головою в порожні ворота замкнув П'ю . Забитий м'яч сплутав плани «канонірів» і збив їх атакуючий настрій. Протягом півгодини гри гості не створили жодного більш-менш небезпечного моменту.
Йшла досить в'язка гра з великою кількістю боротьби, але з мінімум цікавих комбінацій. Саме така гра і потрібна була «Сток», який всіляко «сушив» гру і також не міг похвалитися винахідливими діями в атаці. Тим несподіванішою виявився гол «Арсеналу» після закінчення 30 хвилин: після навісу Фабрегаса з правого флангу Бендтнер у штрафному перестрибнув двох суперників і головою відправив м'яч точно в кут - без шансів для воротаря.
Зрівнявши рахунок, гості помітно пожвавилися і додали у швидкості. Фабрегас витонченими передачами підганяв партнерів, запрошуючи їх підключатися до атак, краще заробив фланги, активний Бендтнер став спускатися за м'ячем трохи глибше, а не чекати його біля штрафної - «каноніри» рух. Господарі ж віддали ініціативу і спокійно грали другим номером, зовсім грамотно захищаючись і чекаючи свого шансу в контратаці. Втім, до перерви жодного гольового моменту створено не було, і команди пішли відпочивати за нічийного рахунку 1:1.
На самому початку другого тайму суддя Уолтон мав підстави призначити пенальті у ворота «Стоку».
У боротьбі з Феем в господарській штрафний впав Ремзі, проте арбітр на це падіння ніяк не відреагував і навіть не дав картка Фабрегас, який вельми імпульсивно доводив, що порушення правило було. У відповідь на це футболісти «Стоку» подали три кутових поспіль, але нічого небезпечного так і не створили. Несостоявшийся 11-метровий не сильно засмутив «канонірів». На другий тайм вони вийшли гранично зарядженими і постійно атакували. Господарям в основному доводилося бігати без м'яча - в перерві Венгер знайшов потрібні слова для своїх підопічних, і в другому таймі вони неподільно володіли ініціативою, постійно загрожуючи воротам Соренсен: то з-за штрафної здорово додасться Ебуе, то проб'є видали Фабрегас, то спробує переправити м'яч у ворота головою Вермален.
У середині другого тайму сталася футбольна трагедія: жорстокий перелом ноги отримав 20-річний півзахисник «Арсеналу» Арон Ремзі.
З Ремзі в жорсткий стик пішов Шоукросс, який був негайно вилучений і залишив поле в сльозах. Ремзі ж під оплески винесли з поля прив'язаним до носилок і завантажили в машину «швидкої допомоги».
Після цього моменту, який шокував та учасників матчу, і уболівальників - це було помітно - гра потьмяніла. Можна сказати, гра на цьому переломі закінчилася - футболістам явно хотілося швидше закінчити цей матч і підтримати Ремзі, про долю якого на той момент нікому відомо не було.
Під саму завісу зустрічі «Арсенал» стрепенувся, згадавши про те, що їм треба наздоганяти «Челсі» і «Манчестер Юнайтед», і влаштував фінальний штурм. Господарі не витримали - на 90-й хвилині у межах карного майданчика м'яч потрапив у руку П'ю, автора єдиного гола «Стоку» - пенальті. Фабрегас з точки був точний, Соренсен хоч і дотягнувся до м'яча, відбити його не зміг. А вже в компенсований час після передачі, що вийшов на заміну Едуардо м'яч у порожні ворота
потправіл Вермален. Бельгієць і встановив підсумковий рахунок - 3:1 на користь «Арсеналу».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 478 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, арсенал, сток сіті | Рейтинг: 0.0/0