Головна » 2010 » Квітень » 25 » Перемога над «Динамо» через десять років
10:04
Перемога над «Динамо» через десять років
Динамо Київ, Карпати, футбол, чемпіонат україни, премєр лігаУ Львові другий поспіль матч «Карпат» викликало неймовірній ажіотаж і проблема квитка була на центральний матч туру виникла ще декілька Днів до гри. За грою спостерігав і заповненості Гостьовий сектор з фанами «Динамо», Який, забігаючі наперед, багатотісячнім голосом перекрікувався із протилежних «зелено-білім»
Перший небезпечний момент у грі виник ПІСЛЯ дальнього удару Вукоєвіча, проте м'яч заволодів капітан «Карпат» Тлумак. А Наступна атака киян могла завершітісь голом. Мілевській, Який ПІСЛЯ двоматчевої перерва, вікліканою діскваліфікацією, знову надів капітанську пов'язку. І ЙОГО вілазка до штрафного гостей завершилася пасом Гіоане, Який відкінув м'яч під удар Маграо, проте бразилець сходу пробивши над поперечиною.
Підопічні Олега Кононова перший небезпечний удар у грі виконано зусіллямі Кополовцем, проте і Михайлу забракло влучності. Гра поступово вірівнялась і пожвавлення на трибунах викликало пас до штрафного «Карпат» на Вихід Ярмоленко, але Тлумак у кидка віпередів нападніка «Динамо».
Підключався до атак і захисник Ощипко, в одному з епізодів зігравші, як Справжній нападнік, обігравші декількох дінамівців, проте пробивши по центру, де і стояв досвідченій Шовковській. А Наступна небезпечна атака «Карпат» такоже пройшла лівім флангом, і завершилася ударом низом Кополовцем, проте м'яч прошмігнув впрітул з далеку стійкою.
Валерій Газзаєв робить заміну, віпускаючі на полі Романа Зозулю, Який вже через Шість хвилин побачив перед собою червону картку від Віктора Швецова. Арбітр покарав Киянин за сімуляційне падіння, коли тій виходить на побачення з Тлумак. Оскількі перед тим Роман вже встіг заробити одне попередження, то й вімушеній був залішіті полі. Чи не зважаючі на чисельності меншість, «Динамо» продовжувала активно атакуваті і зусіллямі Маграо виконано три поспіль кутова удари, але пройти Оборонні редути «Карпат» «синьо-білім» так і не вдалося.
Другий тайм актівніше почал господарі і реальну нагод змініті нулі на табло мав Ощипко, яки опінівся перед Шовковськім, але пробивши з лінії воротарського над поперечиною. «Карпати» під час атак дорожили м'яча, часто при ЦЬОМУ змінюючі фланги своїх атакуючіх дій. А «Динамо» проводило контратаки, одна з якіх завершилася дальнім ударом потужний Ярмоленко, проте Тлумак зіграв надійно.
І нарешті глядачі, серед якіх був і тренер національної збірної Олександр Хацкевич, побачила гол! Черговий у сезоні свій результативний пас Кожанов Зроби з правого краю атаки, і Батіста, прийняли грудьми м'яч, потужний пробивши впрітул з ближню стійкою - 1:0. Для бразильців це був 7-й гол у чемпіонаті ЦЬОМУ і ВІН наздогнав кращого бомбардира «зелено-білих» Федецького.
«Карпати», окрілені голом, маючи чисельності переваги і за шаленої підтримки глядачів, заграли розкутіше, впевненіше і провели ряд швідкісніх атак, Одна з якіх могла завершітісь виходів Худоб'яка на побачення з Шовковськім, проте Бетао зумів завадіті півзахіснікові і відібрав м'яч .
Серед серії замін під кінець матчу віділімо дебют у складі «Карпат» Юрія Габовда, племінніка одного з найвідомішіх нападніків в історії «зелено-білих» Яноша Габовда. Тож «Карпати», ЯКІ востаннє перемагалі «Динамо» в липні 2000 року, зумілі таки перерваті свою безвіграшну серію проти найтитулованішого клубу і подарувала Своїм симпатикам чудові Незабутні враження, ЯКІ збережуться на роки.
Матеріали: Юрій Назаркевич
«Карпати» - «Динамо» - 1:0
«Карпати»: Тлумак, Кополовець (Гурулі, 67), Ткачук (Мартинюк, 91), Батіста, Кожанов (Габовда, 94), Мілошевіч, Ощипко, Худоб'як, Тубіч, Годвін, Петрівський
«Динамо К»: Шовковський, Юссуф, Бетао, Данило, Єременко (Гармаш, 76), Маграо, Вукоєвич, Ярмоленко (Несмачний, 67), Гіоане (Зозуля, 32), Михалик, Мілевський
Батіста (63)
Тубіч (39). Батіста (41). Кожанов (64) - Зозуля (37). Данило (56). Мілевський (73).
Чесна гра: 7,000 - 6,250.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 370 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Карпати, чемпіонат україни, Премєр ЛігА, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0