Головна » 2010 » Вересень » 22 » Перемога в стилі "Ліверпуля"
05:51
Перемога в стилі "Ліверпуля"
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Волинь, Кубок УкраїниЛуцька "Волинь" стала першою командою, яка завоювала путівку в 1 / 8 фіналу Кубка України. При цьому, підопічні Віталія Кварцяного після першого тайму поєдинку з "Карпатами" з Яремчі поступалися з рахунком 0:3!
Про те, як же Кварцяному вдалося напоумити свою команду, напевно, дізнаємося пізніше. Однак після перерви "Волинь" по-справжньому взялася за справу. Лучанам вистачило чверті години, щоб вирівняти становище, а потім і вийти вперед. Не дивно, що в такому сверхрезультатівном поєдинку відразу два футболісти записали на свій рахунок по хет-трику. У господарів відзначився тричі Олійник, у гостей - Майкон.
Кубок України, 1 / 16 фіналу
"Карпати" (Яремча) - "Волинь" (Луцьк) - 4:5 (3:0)
Голи: Олійник, 20 (1:0), Олійник, 24 (2:0), Кавінскій, 34 (3:0), Майкон, 46 (3:1), Майкон, 51 (3:2), Скоба, 61 (3:3), Скоба, 74 (3:4), Майкон, 77 (3:5), Олійник, 83 (4:5).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 451 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, кубок україни, футбольные новости, Волинь, Новости, футбольні новини, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0