Головна » 2011 » Лютий » 17 » Перемога варта святкування
09:22
Перемога варта святкування
Шахтар, Рома, Ліга Чемпіонів, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЖадсон все перевернув у Римі (Фото - Reuters) Жадсон все перевернув у Римі (Фото - Reuters)
Донецький "Шахтар" переміг у першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів, забивши три м'ячі на "Стадіо Олімпіко" у ворота італійської "Роми" - 3:2.
Багато чого, якщо не всі, вирішив перший тайм. На 27-й хвилині господарі відкрили рахунок, скориставшись цілою низкою помилок гравців донецької команди. Однак толком засмутитися вболівальники "Шахтаря" не встигли - вже в атаці у відповідь Жадсон відновив рівновагу.
А потім настала десятихвилинка підопічних Мірчі Луческу. Спочатку фірмовий удар з лівої вдався Дугласу Кості, а потім провалом (і далеко не єдиним) в центрі оборони "Роми" скористався Луїс Адріано - 3:1.
Після перерви "Рома" спробувала переломити хід поєдинку і навіть скоротила розрив у рахунку до мінімуму. Однак фінальний свисток зафіксував перемогу "Шахтаря" - 3:2!
Поєдинок у відповідь - 8 березня на "Донбас Арені".
Ліга Чемпіонів. 1 / 8 фіналу, перший матч

"Рома" - "Шахтар" - 2:3 (1:3)
Голи: Перротта, 27 (1:0); Жадсон, 29 (1:1); Коста, 36 (1:2); Адріано, 41 (1:3); Менез, 60 (2:3)
"Рома": Доні, Ріїсе (Кастелліні, 46); Мексес, Кассетті, Бурдіссо Н; де Россі, Таддеі, Перротта, Менез, Тотті, Вучініч (Боррієлло, 67).
"Шахтар": Пятов, Срна, Ракицький, Чигринський, Рац, Мхітарян (Віценець, 78); Хюбшман, Коста (Едуардо, 66); Жадсон (Тейшейра, 84); Вілліан, Адріано
Попередження: Кассетті, 64; Менез, 75; Перротта, 77 - Чигринський, 36, Адріано, 61; Ракицький, 84, Пятов, 88
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 406 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Ліга чемпіонів, футбольные новости, Новости, Рома, футбольні новини, Шахтар, новини, футбола | Рейтинг: 0.0/0