Головна » 2010 » Червень » 18 » Перший хет-трик на Чемпіонату світу з футболу 2010
09:04
Перший хет-трик на Чемпіонату світу з футболу 2010
збірна Південної Кореї з футболу, збірна Аргентини з футболу, футбол, чс-2010Гонсало Ігуаїн за неповну годину вийшов у лідери бомбардирських перегонів мундіалю + ФОТО + ВІДЕО
У першому своєму матчі Корея настільки легко і невимушено переграла Грецію, що за Аргентину стало кілька тривожно, особливо знаючи звичку «альбіселесте» тринькати гольові моменти, як вони це робили в поєдинку з Нігерією. Та й тренерський талант Марадони завжди викликав чимало запитань. Але гра розставила все по своїх місцях.
Аргентина, само собою, з першої секунди почала грати «першим номером», раз по раз пробуючи на зуб міцність захисних порядків Південної Кореї. А що, хтось у цьому сумнівався? Азіати виявилися цілком готові до такого розвитку подій, грамотно оборонялися, і до 10-й хвилині гра заспокоїлася. До речі, хочеться відзначити вміння корейців застосовувати пресинг. Навіть самі технічні аргентинські гравців час від часу губилися, опинившись затиснутими в кліщі грамотного пресингу. Честь і хвала корейцям, вони дійсно заслужили цей комплімент.
Але проти збірної Аргентини ніякої пресинг не стане панацеєю, і моменти біля воріт корейських не забарилися виникнути. Щоправда, найбільше постаралися самі номінальні гості. Подача Мессі з лівого флангу застала зненацька нападаючого Південної Кореї Чу Юн Парку, і з племени азіата м'яч повз воротаря враженим влетів у сітку. Підопічні Хо Чжон Му не опустили руки, і вже через кілька хвилин м'яч після дальнього удару Сон Ен Кі пройшов у сантиметрах над поперечиною воріт Серхіо Ромеро. Проблем «альбіселесте» додала і травма основного центрального захисника Самуеля, замість нього в середині першого тайму на полі з'явився Бурдіссо. Трохи смішно було спостерігати, як маленький Марадона заспокоював що йде до лавки запасних гіганта Самуеля.
Після забитого гола Аргентина зовсім перестала куди-небудь поспішати, спокійно розігруючи м'яч в очікуванні помилки корейців. Карлос Тевес дуже небезпечно виконав штрафний удар, зовсім трохи не вистачило для другого голу. Тевеса взагалі варто відзначити особливо - такий спраги боротьби ще пошукати! Карлос рвався до кожного м'ячу так, як ніби від цього залежало його життя. Приємно бачити подібне завзяття, але, на жаль, в цей день забити Карлосу не судилося.
Аргентина давила-душила і дотиснули. На початку третьої п'ятнадцятихвилинки Максі Родрігес виконав досить банальну подачу в штрафну з лівого флангу, Бурдіссо (ось і стала в нагоді заміна!) Головою переправив м'яч на дальню штангу, а там сферу підкараулив Ігуаїн і теж головою спокійно відправив сферу в нижній кут воріт. Команда Марадони була не проти відразу забити ще пару м'ячиків, удар Ді Марії голкіпер насилу перевів на кутовий, а відмінний за задумом постріл Мессі пролетів повз дальнього кута. Ну не щастить Ліонелю! Та й не дарма кажуть, що Мессі у збірній і Мессі у «Барселоні» - два різних гравця.
Тайм неспішно котився до свого завершення, і Аргентина думками була вже в роздягальні, коли грянув грім. Демікеліс в найпростішій ситуації подарував м'яч Чу Юн Лі, а вже перекинути м'яч повз який вискочив з воріт Ромеро було справою техніки. Чомусь відразу згадався останній фінал Ліги чемпіонів і помилки Мартіна, що призвели до голів у ворота «Баварії». Свисток про закінчення першого тайму, що прозвучав незабаром після гола, став сигналом до відродження інтриги в матчі.
На старті другої частини гри здавалося, що збірна Аргентини ще не відійшла від шоку, після пропущеного на рівному місці голи. Але потихеньку хлопці Марадони знову зайнялися звичною роботою - розбазарювати моменти. Корейці ж нагадували натягнуту до межі тятиву, яка тільки й чекала моменту, щоб відправити смертоносну стрілу в ціль. І адже був момент у азіатів! І не просто момент, а супершанс врятувати програний було матч. Нападаючий корейців після відмінної передачі врозріз вивалився на ворота по місцю правого інсайда, ударив, але м'яч пролетів повз ближньої штанги. Не зовсім зрозуміло, чому гравець вирішив бити лівою ногою, коли напрошувався удар правою. У будь-якому випадку, Корея рахунок зрівняти не змогла, за що й була покарана двадцятьма хвилинами пізніше.
«Альбіселесте» довгий час розігрували м'яч в центрі поля без просування вперед, ніж злегка притупили пильність корейської збірної. Ще б пак, адже корейцям так хотілося вирвати у аргентинців хоча б одне очко. От і прогавили випад Мессі, який вибіг на ворота по місцю лівого інсайда, спочатку пробив у воротаря, добив м'яч у ближню штангу, а вже відскік підкараулив все той же Ігуаїн і з двох метрів відправив м'яч у ворота. Як показав повтор, Гонсало перебував у мінімальному офсайді.
А ще через три хвилини рахунок став остаточним. Мессі відмінною передачею знайшов забігає по лівому флангу Агуеро, той вирізав м'яч м'яко в центр штрафного, а там сферу підкараулив зайняв ідеальну позицію Ігуаїн і знову головою відправив м'яч у ворота в протихід корейському голкіперові. На останніх хвилинах Агуеро міг і сам забити, але його удару трохи не вистачило точності. 4:1, Аргентина радіє, практично забезпечивши собі вихід з групи.
Тільки от питання - що чекає на команду далі? З такими помилками в обороні збірної Аргентини вже в 1 / 8 фіналу доведеться дуже важко. Ще й травма Самуеля навряд чи додасть надійності захисної лінії «альбіселесте». Попереду ще один матч групового етапу, Марадоні буде протистояти мудрий і досвідчений Рехагель. Подивимося, чи вдасться дону Дієго навести порядок в обороні своєї команди. Тому що те, що пробачила Південна Корея, збірна більш високого класу не пробачить.
За матеріалами: Михайло ШАПОВАЛОВ, Sport.ua
Аргентина - Південна Корея - 4:1
Голи:, Чу Юн Парк, 16 (автогол). Гонсало Ігуаїн, 33, 77, 80. - Чун Юн Лі, 45.
Аргентина: Серхіо Ромеро, Анхель Ді Марія, Габріель Хайнце, Карлос Тевес (Кун Агуеро, 76), Ліонель Мессі, Максі Родрігес, Гонсало Ігуаїн (Маріо Болатті, 81), Мартін Демікеліс, Вальтер Самуель (Ніколас Бурдіссо, 19), Хав'єр Маскерано , Хонас Гутьеррез
Південна Корея: Сунг Ріонг Джунг, Бом Сік О, Гі Хон Ем, Чу Юн Парк (Дон Гук Лі, 83), Ен Хен Чо, Сон Ен Кі (Кім Нам Іль, 46), Парк Джи Сунг, Чжон Су Лі, Чжон У Кім, Чун Юн Лі, Янг Пйо Лі
Попередження: Хонас Гутьеррез, 54. Хав'єр Маскерано, 55. Габріель Хайнце, 74. - Гі Хон Ем, 10. Чун Юн Лі, 34.
Удари: 17 - 7
Удари в створ: 10 - 2
Кутові: 5 - 2
Офсайди: 2 - 0
Категорія: ЧС - 2010 | Переглядів: 637 | Додав: Roland | Теги: збірна Аргентини з футболу, збірна Південної Кореї з футболу, Футбол, ЧС-2010 | Рейтинг: 0.0/0