Головна » 2009 » Грудень » 24 » Перший успіх німецької молоді
19:26
Перший успіх німецької молоді
молодіжна збірна німеччиниНапередодні зимових свят uefa.com згадує найяскравіші моменти року, що минає в європейському футболі. Сьогодні в центрі уваги чемпіонат Європи-2009 серед молоді, що проходив на полях Швеції.
У фіналі молодіжного ЄВРО-2009 ™ збірна Німеччини в чудовому стилі переграла англійців (4:0) і вперше в історії стала найсильнішою на континенті.
Протягом фінального турніру збірна Німеччини демонструвала зразкову гру в обороні, пропустивши лише один м'яч. Такий результат багато в чому був досягнутий завдяки чудовим діям воротаря Мануеля Нойер і пари центральних захисників в особі Джерома Боатенга і Бенедикта Хеведес. У фіналі проти англійців у всій красі себе показав і 20-річний півзахисник Месута Езіл, який забив один м'яч і зробив дві гольові передачі. Перемога на молодіжній першості дозволила Німеччині оформити своєрідний хет-трик, оскільки раніше збірні цієї досягли успіху на чемпіонатах континенту серед юнаків до 17 і 19 лет.Пусть шведам не вдалося завоювати трофей, ця команда також змусила говорити про себе в позитивних тонах. "Тре Крунур" завершили виступ в півфіналі, причому форвард Маркус Берг записав на свій рахунок рекордні для турніру сім м'ячів. Три з них він провів у стартовому матчі шведів у ворота Білорусі, що допомогло його команді отримати перемогу з розгромним рахунком 5:1. В іншій грі квартету А Сербія розійшлася миром з Італією (0:0), яка через три дні здолала господарів (2:1) і вийшла на перше місце в групі. У своєму другому матчі на турнірі білоруси зіграли внічию з сербами - 0:0. Завдяки такому результату шведи та італійці у разі нічиїх гарантували б собі вихід у наступний етап. Однак обидві команди перевиконали план і здолали збірні Білорусі (2:1) і Сербії (3:1) соответственно.В групі В на першому місці фінішувала збірна Англії, а слідом за нею розташувалася Німеччина. Навіть незважаючи на видалення Майкла Меньсена, підопічні Стюарта Пірса в першому поєдинку переграли дебютантів турніру фінів - 2:1. Потім англійці здолали збірну Іспанії з рахунком 2:0 і посіли перше місце у своєму квартеті. Німці ж почали турнір нульової нічиєї з іспанцями, а потім не без зусиль перевершили фінів - 2:0. У завершальному матчі групового етапу з Англією дружину Хорста Хрубеша для виходу до півфіналу влаштовувала і нічия, яка і була зафіксована. Вже на п'ятій хвилині точним ударом у складі німців відзначився Гонсало Кастро, а в англійців, які в порівнянні з поєдинком проти Іспанії зробили відразу десять перестановок, під кінець півгодини відзначився Джек Родуелл - 1:1. Іспанці ж у заключному турі здобули перемогу над фінами, проте навіть такий результат не дозволив їм піднятися вище третього місця в группе.В першому півфіналі англійці, здавалося, не матимуть жодних проблем, адже до перерви матчу зі шведами вони після умілих розіграшів "стандартів" вели з рахунком 3:0. Перші два голи провели Мартін Крені і Нідам Онуоха, а потім Маттіас Бьярсмюр зрізав м'яч у власні ворота. Але в другій половині зустрічі все перевернулося з ніг на голову. Дубль Берга і точний удар Оли Тойвонена перевели матч у додатковий час, де червону картку отримав, який вийшов на заміну півзахисник англійців Фрейзер Кемпбелл. Тим не менше, господарі так і не зуміли скористатися чисельною перевагою. У серії ж 11-метрових успіх святкували британці, які в півфіналі чемпіонату Європи-2007 з пенальті поступилися Нідерландам. Вирішальним став удар гравця збірної Швеції Гільєрмо Мулінс, який влучив у штангу. Англійці пробилися до фіналу вперше з 1984 року.
У другому півфіналі збірна Німеччини взяла гору над італійцями - єдиний м'яч на 47-й хвилині дальнім ударом провів Андреас Бек. У першій половині "адзурріні" володіли перевагою і могли не раз відкрити рахунок, але вище усіляких похвал грав Нойер, який двічі відбив удари головою у виконанні Марко Мотта. Надалі ж оборона німців більше збоїв не давала. У фіналі дружина Хрубеша показала свій атакуючий потенціал, не залишивши шансів міцної збірної Англії. На 23-й хвилині Кастро вивів німців вперед, а на початку другого тайму Езіл ударом зі штрафного збільшив різницю в рахунку. У завершальному відрізку Сандро Вагнер провів ще два м'ячі, що дозволило німцям взяти перше золото в цій віковій категорії.
© uefa.com
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 510 | Додав: Roland | Теги: молодіжна збірна німеччини | Рейтинг: 0.0/0