Головна » 2010 » Жовтень » 26 » Підсумки 14-го туру Чемпіонату України
00:08
Підсумки 14-го туру Чемпіонату України
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, Підсумки, 14 тур, Чемпіонат УкраїниПерша четвірка команд ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ здобула чергові перемоги, і верхівка турнірної таблиці не зазнала змін.
Господарі-гості. Вдруге за 14 турів жоден з восьми матчів не завершився внічию. П’ять перемог на рахунку господарів, три матчі залишились за гостями. Загалом з початку сезону суперництво з боку господарів виглядає так: +47 =26 -39.
Голи. Загальна результативність туру складає 20 забитих м’ячів, середня − 2,5 за матч. У змаганні господарів з гостями зафіксовано нічию − 10:10. Усього у сезоні забито вже 269 м’ячів (141-128). Середня результативність Епіцентр Чемпіонату України на сьогодні − 2,4.
Попередження. У восьми матчах арбітри пред’явили футболістам 38 жовтих карток, що у середньому за поєдинок складає 4,75. Господарі були попереджені 17 разів, гості − 21. Загалом з початку сезону жовті картки були показані 462 рази (214-248). Середня кількість «гірчичників» за одну зустріч − 4,13.
Вилучення. Три футболісти були вилучені з поля, причому один з них − запасний гравець Олег Остапенко («Оболонь») одразу побачив червону картку. Інші двоє − Олег Гуменюк («Таврія») та Алекс Тейшейра («Шахтар») − припиняли гру після двох попереджень. Два вилучення у господарів поля, одне − у гостей. Відтепер кількість червоних карток у сезоні зросла до 26-ти (12-14).
Пенальті. Судді вдавались до призначення 11-метрових штрафних ударів двічі. Обидва рази на користь господарів. Сергій Кучеренко («Оболонь») забив у ворота «Таврії», а от Руслан Фомін у матчі з «Кривбасом» пробив вище поперечини. Загальна кількість пенальті у Чемпіонаті − 26 разів (13-13). З них реалізовано 16 (7-9).
Глядачі. Матчі 14-го туру Епіцентр Чемпіонату України на трибунах стадіонів подивились 62 843 глядача (у середньому − 7 855). Найбільша аудиторія зібралась на донецькій «Донбас-Арені» − 32 023 уболівальники. З початку сезону кількість глядачів складає 1 061 811. Середня відвідуваність на сьогоднішній день − 9 480 глядачів.
Серії:
− «Шахтар» здобув п’яту перемогу поспіль. Окрім того, переможна домашня серія донеччан в іграх Чемпіонату складається з 11-ти матчів.
− «Динамо» сім останніх матчів грає без нічиїх.
− Безпрограшна серія «Металіста» у зустрічах у гостях досягла 12-ти поєдинків. Разом з тим перервалась рекордна «суха» серія голкіперів харківської команди, які на чужих полях до голу маріупольця Костянтина Ярошенка не пропускали 671 хвилину, починаючи з 87-ї хвилини матчу «Зоря» - «Металіст», що відбувся 5 травня у рамках передостаннього туру попереднього Епіцентр Чемпіонату України.
− «Дніпро» забиває у ворота суперників 7 матчів поспіль.
− «Карпати» вдома не знають нічиїх 11 останніх поєдинків. Львів’яни перервали 3-матчеву серію з поразок.
− «Ворскла» не виграє у гостях 5 матчів до ряду.
− Донецький «Металург» має чинну 4-матчеву безвиграшну серію, а останні 3 поєдинки лише програє.
− «Кривбас» у Луганську перервав одночасно дві гостьові серії − 6-матчеву безпрограшну та 5-матчеву із забитими м’ячами.
− «Таврія» пропускає у семи останніх турах.
− «Зоря» перервала 5-матчеву безвиграшну серію.
− «Волинь» та «Іллічівець» обов’язково забивають голи у 6-ти зустрічах поспіль.
− Запорізький «Металург» без перемог 15 останніх матчів.
Ювілеї:
− Мільйонний глядач нинішнього Епіцентр Чемпіонату України був присутній на матчі у Києві між командами «Оболонь» і «Таврія».
− Перший гол Дениса Олійника у Маріуполі став для «Металіста» 500-м влучним ударом команди в українському топ-дивізіоні.
− Другий гол Дениса Олійника у ворота «Іллічівця» став для «Металіста» 200-м, забитим командою у гостях у матчах Чемпіонатів України.
− Також другий гол Дениса Олійника у грі проти «Іллічівця» став для футболіста 20-м, забитим у Прем’єр-лізі.
− Арменд Даллку («Ворскла») має на найвищому українському рівні 150 зіграних поєдинків.
− Микола Морозюк («Металург» Д.) зіграв свій 50-й матч у Чемпіонатах України.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 577 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, 14 Тур, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, Підсумки, футбола | Рейтинг: 0.0/0