Головна » 2010 » Березень » 22 » Підсумки 21-го туру чемпіонату України
13:21
Підсумки 21-го туру чемпіонату України
Андрій Варанков, Денис Кожанов, Прем'єр-ліга, Металіст, ТавріяУ наш час модним стає проведення різних рейтингів і складання збірних туру того чи іншого чемпіонату, в яких враховується суб'єктивна думка журналістів та фахівців. Не завжди це думка збігається з точкою зору уболівальників, пильно стежать за своїми улюбленими командами та футболістами. Вперше в Україні Sport.ua починає підбивати підсумки кожного туру внутрішнього чемпіонату за чіткими фактами, цифрами і балам, які футболісти заробляють своєю грою і результатами.
Таке нововведення стало можливим завдяки проведеної на нашому сайті Фентезі Лізі - чітко прораховує системі, яка дозволяє визначити кращих футболістів на своїй позиції і скласти збірну з одинадцяти виконавців, що брали участь в матчах чемпіонату. Свої підсумки Sport.ua буде підводити за системою 1-4-4-2, що використовується в більшості українських клубів. До збірної може потрапити необмежену кількість гравців однієї команди, якщо футболісти такої команди цього заслуговують.
Детально ознайомитися з правилами нарахування залікових балів гравцям ви можете за цим посиланням. Якщо ви ще не приймаєте участь у Фентезі Лізі чемпіонату України, у вас є шанс надолужити згаяне і стати тренером кращих тренером чемпіонату! А тепер приступимо до найголовнішого.
Воротар
Олександр Горяїнов («Металіст») - 6 балів
Скільки б не списували з рахунків ветерана і капітана «Металіста», Олександр Горяїнов продовжує доводити, що не сказав ще свого останнього слова у гру мільйонів. Довгий час у матчі проти запорізького «Металурга» оборона команди Мирона Маркевича давала збій, і якщо б не впевнені дії Горяїнова - не бачити харківській команді настільки впевненої перемоги. Крім того, саме Олександр у другому таймі зумів відобразити складний удар Алоїзі, перевівши м'яч в штангу своїх воріт.
Захист
Анатолій Кіцута («Кривбас») - 8
Після серії з семи програних матчів поспіль і дев'яти матчів, в яких «Кривбас» не зміг зберегти свої ворота на замку, здавалося, що і в Маріуполі Юрія Максимова чекає чергове розчарування. Але саме впевнені дії оборони криворіжців стали запорукою успіху Даниловського і компанії. Осібно стоїть відмінна гра екс-киянина Анатолія Кіцута, який і оборонятися встигав і гольову передачу на партнера віддав.
Ігор Ощипко («Карпати») - 8
Відмінна ігрова форма львівських «Карпат» не може не радувати вболівальників цього клубу, у яких вже давно на полиці запорошеним квиточок у Європу. Одним з лідерів нинішньої оборони команди Олега Кононова є скромний, але від того не менш талановитий Ігор Ощипко. Свого часу 24-річний захисник не зміг закріпитись в складі донецького «Шахтаря» і відбув торованою стежкою до Львова. Тут Ощипко буквально відразу вдалося стати улюбленцем публіки. Володіючи сильним і точним ударом, Ігор не соромиться застосовувати його в різних ситуаціях, що і виконав у матчі проти «Оболоні», чітко реалізувавши пенальті в середині другого тайму. Саме його гол приніс «Карпатам» третю перемогу в останніх чотирьох матчах.
Андрій Русол («Дніпро») - 8
Відверто кажучи, виступ Андрія Русола в останніх матчах «Дніпра», м'яко кажучи, не вражає. Яке було здивування побачити блискучу гру Русола проти «Чорноморця», який набрав останнім часом непогану форму. Гравець збірної України знову показав своє вміння читати гру і забивати вирішальні голи, що вдалося Андрію ще в дебюті зустрічі. З такою грою у капітана «Дніпра» знову з'явиться шанс повернути собі місце основного захисника національної команди.
Сергій Зелді («Таврія») - 5
Виграти в Полтаві біля самої «Ворскли» - завдання не з легких. Крім трьох очок, вивезених «Таврією» до Сімферополя, команда зуміла зберегти свої ворота на замку, у чому є певна заслуга Сергія Зелді. Нарівні з Антоном Монахова і Сашею Джуричич, Зелді був кращим на полі в цьому турі у складі своєї команди.
Півзахист
Денис Кожанов («Карпати») - 12
Ще один футболіст, який свого часу не пригодився донецькому «Шахтарю», а нині є основним гравцем і лідером «Карпат». Діючи на позиції «під нападниками», Кожанов відмінно розібрався з обороною «Оболоні» у звітному турі чемпіонату України. Ще в першому таймі Денису вдався чудовий пас на Зеньов, який вивів «Карпати» вперед, а в другій половині гри вже сам Кожанов, відірвавшись від захисників суперника, з гострого кута реалізував вихід один на один з Андрієм Товт.
Марко Девіч («Металіст») - 12
Давненько ми не бачили у справі Марко Девіча. Останні виступи екс-серба в чемпіонаті України можна назвати лише блідою тінню того Марко, до якого всі звикли. З'явившись на полі в матчі проти запорізького «Металурга» у другому таймі, Девічу вдалося оживити гру своєї команди в атаці, а його гол у ворота молодого Коваля став справжньою окрасою туру. Тільки самі чудові відгуки може викликати і його гольова передача п'ятою на Едмара, з якою бразилець зробив рахунок 3:0 і практично позбавив шансів суперника на перемогу.
Едмар («Металіст») - 10
Практично всю середню лінію «Металіста» можна внести в цьому турі в збірну чемпіонату. Не виключенням став і без п'яти хвилин українець Едмар, якого в народі називають просто Едик. Бразилець активно діяв і допомагав своїй команді протягом всієї гри і багато в чому завдяки грі екс-півзахисника «Таврії» «Металісту» вдалося домогтися такого значного результат
Сергій Валяєв («Металіст») - 10
Після гри з запорізьким «Металургом» тренер «Металіста» Мирон Маркевич виділив гру Сергія Валяєва, який поклав початок розгрому над суперником, красивим ударом вразивши ворота Коваля. Крім цього, опорний хавбек диригував оборонними діями своєї команди, не дорахується основного Мілана Обрадовича і пішов Майдану.
Напад
Андрій Варанков («Кривбас») - 12
Про ненадійність оборонної лінії криворізького «Кривбасу» ми вже говорили. Стосувалася в останніх матчах критики і тема нападників команди Максимова. «Кривбас» не критикував тільки лінивий, але мало чого з цієї критики діставалося екс-форвардові «Оболоні» Андрію Варанкову. У минулому турі нападаючий, права на якого належать «Динамо», відкрив рахунок у матчі проти «Чорноморця», а цього разу веліколепним ударом положіл начало разгрому над «Іллічівцем». У середині першого тайму Варанков скористався відмінним пасом з лівого флангу і, не без помилки Всеволода Романенко, відзначився першим забитим голом. До перерви Андрій зміг відзначитися і другий раз, опинившись у потрібний час у потрібному місці. У другій половині гри Варанков міг записати на свій рахунок хет-трик, але білорусу не вдалося переправити м'яч у вже практично порожні ворота з забійної позиції.
Жажа Коельо («Металіст») - 8
Черговий видатний матч видав бразилець Жажа, який нині ділить третє місце в списку кращих бомбардирів з Євгеном Селезньовим і Жадсоном. Своїми легендарними ударами з лівої ноги Коельо не раз змушував попотіти молодого Коваля, який, можна сказати, виграв дуель у форварда «Металіста». Але саме блискуча передача Жажа за десять хвилин до фінального свистка дозволила Денису Олійнику зробити рахунок непристойним для запорізького «Металурга».
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 314 | Додав: Roland | Теги: Прем'єр-ліга, Андрій Варанков, Денис Кожанов, Металіст, таврія | Рейтинг: 0.0/0