Головна » 2009 » Грудень » 13 » «Півні» заклювали Буффона
02:42
«Півні» заклювали Буффона
ювентус, баріТуринський «Ювентус» зазнав сенсаційне виїзна поразка від «Барі» у черговому матчі серії A. «Стара синьйора» могла врятувати матч за рахунку 1:2 не на свою користь, однак бразильський півзахисник гостей Дієго не зумів реалізувати пенальті. В іншому матчі «Кальярі» і «Наполі» розіграли божевільну за сценарієм і драматизму нічию.
«Барі» і «Ювентус» зустрілися на стадіоні «Сан Нікола» в матчі 16-го туру серії A. Господарі - міцний середнячок турнірній таблиці, після виходу з другого за силою дивізіону Апеннінського футболу зумів змусити рахуватися з собою кожного. Гості - фаворит чи не в кожній грі будь-якого рівня - будь то зустріч внутрішнього чемпіонату або матч Ліги чемпіонів.
Правда от тільки зараз «стара синьйора» переживає глибоку кризу, вийти з якого команді не допомогла навіть перемога над лідером чемпіонату міланським "Інтером". Виступ у Лізі чемпіонів команда завершила, після розгромної домашньої поразки від «Баварії», та й в турнірній таблиці серії A «Юве» вже не друга, а третя. Команду Чіро Феррари два тури тому обігнав «Мілан».
Після поразки від «Баварії» Феррара не був звільнений, проте задуматися про свою долю тренеру порадили. Відповідь на питання, які висновки фахівець зробив з пам'ятаєте Луї ван Галом у вівторок уроку. Єдине виправдання, яке Феррара міг пред'явити в разі невдалого результату гри - страхітливого якості газон на «Сан Нікола». Воротарські представляли собою дві болота, а поле - справжній город.
З перших хвилин гравці «Барі», спростовуючи клубне прізвисько «півні», кинулися скакати по розхлябано полю як справжні жаби.
У результаті вже на сьомій хвилині зустрічі Ріккардо Меджоріні після серії помилок в обороні гостей і рикошету від ноги когось із захисників уразив ворота Джанлуїджі Буффона. Причому, абсолютно гіршим з четвірки оборонців «Юве» був Фабіо Каннаваро. Він регулярно запізнювався за своїми опонентами і періодично втрачав позицію.
«Бьянконері» якимось дивом (по грі це сприймалося саме так) вдалося зрівняти рахунок - Давид Трезеге вдало зіграв на добиванні після того, як Жан-Франсуа Жилле відбив удар Дієго. Французу допомогло те саме болото, в якому голкіпер загруз після свого першого кидка. Проте екс-півзахисник «Ювентуса» Серхіо Альмірон вів «Барі» вперед, постійно створюючи напруженість в оборонних порядках «старої синьйори».
У підсумку за хвилину до перерви «відзначився» Каннаваро, сфолили у своєму штрафному проти орендованого «Барі» у «Удінезе» Баррето.
Сам бразилець пішов пробивати пенальті і зробив це дуже впевнено, забезпечивши своїй команді до перерви лідерство в рахунку.
У другому таймі «Барі» на рідному городі знову виглядав краще, проте «Ювентус» додав і мав безліч моментів для взяття воріт Жилле. Проте десь бельгійський голкіпер грав бездоганно, десь форвардам і хавбек «старої синьйори» відверто не щастило. У підсумку Паоло Тальявенто розщедрився на пенальті у ворота господарів, пробивати який пішов Дієго.
М'яч після удару бразильця просвистів над правою від нього «дев'яткою», а Жилле кинувся в лівий. Одним невдачею пояснити подібні промахи, мабуть, навряд чи можливо. Команда Чіро Феррари, схоже, потрапила в серйозну психологічну яму.
«Барі» забив і третій гол - Альмірон смачно приклався по м'ячу після того, як він був винесений з штрафного гостей. Снаряд зі свистом влетів в дальній нижній кут воріт Буффона, а рідна болітце «Сан Миколи» пригальмувати м'яч відмовилося.
Через кілька хвилин після третього м'яча господарів поле через травму отриманої в стику з Альмірона покинув Мауро Каморанезі, який увійшов в гру тільки за десять хвилин до цього. Таким чином, крім трьох очок «Ювентус» втратив у Барі ще й одного з основних півзахисників. Ну а чи залишиться в команді Чіро Феррара, керівництво вирішить у найближчі дні, якщо не години.
Відкривав же тур поєдинок на Сардинії, де місцевий «Кальярі» приймав «Наполі». Зустріч, начебто, не загрожувала вийти надцікаву, вилилася в справжню феєрію. На перерву суперники пішли за скромних 0:1 - м'яч у середині тайму після слалому у штрафній господарів більярдної точним ударом в дальній кут забив Есекіль Лавессі.
Ну а в другій половині зустрічі «Сант Елія» просто не замовкав. Правда, спочатку були піддані обструкції гості - в середині тайму Мікеле Пацьенца подвоїв перевагу неаполітанців, змусивши Массіміліано Алегрі чи не волосся на собі рвати. Однак потім підопічні Вальтера Маццарі чомусь зменшили оберти, за що негайно поплатилися.
У заключні 15 хвилин основного часу у ворота Моргана Де Санктіс влетіло три м'ячі.
Спочатку Хоакін Ларріва в дотик замкнув передачу Алессандро Матрі, потім сам Матрі красивим ударом головою перетворив в забитий м'яч навіс Андреа Косу, ну а потім Жеда завдав ще один чарівний удар головою після подачі Андреа Лаццаро, і м'яч рикошетом від штанги опинився в сітці. Маццарі з обуренні зняв з гри Пацьенцу, випустивши замість нього Маріано Больячіно.
Тут же на полі виникла сутичка - Лавессі, побіг відбирати м'яч у тренера господарів, щоб якомога швидше пробити штрафний від самої центральної лінії - порушення сталося прямо перед лавками запасних. Однак аргентинець перестарався і, отримавши другу жовту картку, відправився відпочивати.
Ну а штрафний цей неаполітанці розіграли. Послідував фланговий навіс в штрафну «Кальярі», Херман Денис завдав удару головою, з яким Федеріко Маркетті справився, а ось на добиванні першим був Больячіно, з двох метрів відправив м'яч у сітку.
Тут же біля воріт господарів утворилася купа-мала з гравців «Наполі», а залишився на стадіоні після свого видалення Лавессі, співаючи переможні пісні, був вигнаний в підтрибунне приміщення. Зустріч завершилася внічию з рахунком 3:3.
Інші новини серії А, а також Кубка і Суперкубка країни, подробиці матчів і положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Італії.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 503 | Додав: Roland | Теги: Ювентус, барі | Рейтинг: 0.0/0