Головна » 2010 » Жовтень » 5 » Події 12-го туру української прем'єр-ліги
06:15
Події 12-го туру української прем'єр-ліги
новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболу, футбол, події туру, українська прем'єр-ліга* «Шахтар» 3-й раз поспіль бере верх над «Динамо», забивши в загальній складності 4 м'ячі і не пропустивши жодного. У цілому ж це 10-я перемога гірників над киянами у чемпіонатах України.
* Підопічні Мірчі Луческу продовжують чотири свої домашні серії: виграшну - до 11 матчів, безпрограшну - до 40, безнічейную і гольову - до 10.
* Бразилець Алекс стає автором 40-го гола «Шахтаря» у зустрічах з «Динамо» і 150-го м'яча "джокерів" гірників.
* «Динамо» 8-й раз поступається з різницею в два м'ячі, у тому числі 3-й - «Шахтарю».
* Динамівці, вперше в цьому сезоні не забивши на виїзді, терплять 30-ї поразки в гостях.
* М'яч, забитий Алексом, виявляється 200-м, пропущеним «Динамо» на чужих полях.
* Динамівці вперше програють у чемпіонатах України при Олегу Лужному, під чиїм керівництвом вони виграли всі 3 матчі в сезоні-2007/08, в тому числі дома у «Шахтаря» - 1:0.
* Два клубних досягнення оновлює «Металіст», чия безпрограшна серія на виїзді досягає 11 ігор, а суха гостьова - 633-х хвилин, що всього на 13 хвилин менше рекордного для українських чемпіонатів результату «Динамо» в сезоні-2004/05.
* Ще один особистий рекорд харків'яни повторюють, вигравши на чужому полі 5-й матч поспіль.
* Підопічні Мирона Маркевича забивають у 10-й зустрічі поспіль. Стільки ж ігор налічує тепер і безнічейная серія «Металіста».
* Харків'яни проводять 70-й сухий матч у гостях.
* Завершується переможний домашній «серіал» команди Олега Кононова, що склав 5 ігор.
* Львів'яни вперше в цьому сезоні терплять дві поразки поспіль і обходяться без голів у рідних стінах.
* Денис Олійник стає автором 10-го гола «Металіста» в поєдинках з «Карпатами» у Львові.
* «Дніпро» вперше виграє з великим рахунком у запорізького «Металурга» на його полі.
* Дніпряни здобувають третю велику перемогу в чемпіонаті і виходять в одноосібні лідери за цим показником.
* Сергій Кравченко стає автором 70-го гола «лавки» «Дніпра».
* Три особистих антирекорду встановлює запорізький «Металург», чия програшна серія досягає 7 ігор, програшна домашня - 5, безвиграшна - 13.
* «Оболонь» як і раніше не може добути першу перемогу над «Іллічівцем» у чемпіонатах України (4 нічиї та 5 поразок).
* Підопічні Сергія Ковальця терплять третьої поразки поспіль, як в цілому, так і в гостях, не забивши при цьому жодного м'яча. Загальна безгольову серія «пивоварів» досягає 309 хвилин, а на чужих полях - 295.
* «Іллічівець» вперше у цьому сезоні виграє в двох матчах поспіль.
* «Арсенал» забиває три м'ячі у ворота донецького «Металурга», що раніше киянам вдавалося лише одного разу - 8 червня 1998 року (3:2 вдома).
* Максим Шацьких стає автором 30-го гола «канонірів» у зустрічах з донецьким «Металургом», а Саулюс Міколюнас - 50-го м'яча резервістів «Арсеналу» в прем'єр-лізі.
* 110-у світову в елітному дивізіоні підписує «Ворскла».
* Завершується гостьова безгольову серія полтавців, яку на 355-й хвилині перериває Роман Безус.
* «Волинь» вперше забиває два м'ячі «Таврії» на своєму полі.
* Зробивши дубль у другому поспіль матчі, нігерійський легіонер кримчан Лакі Ідахор з 8 м'ячами виходить у лідери бомбардирських перегонів.
* Ідахор стає 13-м футболістом в історії українських чемпіонатів, які оформили дубль за 1 хвилину.
* Перша результативна нічия «Севастополя» в прем'єр-лізі.
* 83 хвилини потрібно на створення дубля у ворота севастопольців форварду «Кривбасу» Андрію Воронкову. Тим самим він повторює рекордний результат трирічної давності гравця «Чорноморця» Рінар Валєєва.
* 150-й матч у чемпіонатах України проводить Сергій Пшеничних («Карпати»), 1-й - Олег Баранник («Ворскла») та Антон Савін («Металург» Д).
* 40-й м'яч у прем'єр-лізі забиває Володимир Гоменюк, 15-й - Руслан Фомін, 1-й - Віталій Гошкодеря (в 5-й грі), Богдан Бутко (в 11-й), Алекс (у 12-й) і Віталій Мандзюк (у 52-й).
* 10-й раз у лавах «Арсеналу» відрізняється Максим Шацьких.
* У третьому для себе клубі елітного дивізіону відкриває гольовий рахунок Руслан Фомін («Зоря»).
* Віталій Мандзюк стає автором 100-го гола гостей у сезоні-2010/11.
* 6-й дубль в кар'єрі оформляє Лакі Ідахор, 3-й - Андрій Воронков.
* Вперше видаляється з поля Бадр Каддурі (у 110-й грі). Його червона картка виявляється 20-й для «Динамо» в українських чемпіонатах.
* Матч у Донецьку збирає найбільшу глядацьку аудиторію в нинішньому сезоні - 50 390 людей.
* 80-й матч у прем'єр-лізі проводить арбітр з Полтави Володимир Сіренко.
* 20-й раз видаляє гравця з поля львів'янин Андрій Шандор.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 541 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, події туру | Рейтинг: 0.0/0