Головна » 2010 » Березень » 18 » Подякував фанів за підтримку
06:09
Подякував фанів за підтримку
Штутгарт, Барселона, Ліга чемпіонів, Віктор ВальдесГолкіпер «Барселони» Віктор Вальдер подякував вболівальникам за підтримку в матчі зі «Штутгартом». Каталонці виграли з рахунком 4:0 і пройшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.
«Єврокубкові матчі на« Камп Ноу »- це завжди щось особливе, - сказав Вальдес в інтерв'ю AS. - Вболівальники начебто зливаються в єдине ціле з командою і додають нам сил і впевненості. Зараз ми і фани відчуваємо справжню ейфорію, вони повинні насолоджуватися цим моментом ».
Самому Вальдесу сьогодні майже не довелося вступати в гру. «У нас дуже сильна оборона, і сьогодні вона відпрацювала на славу, так що ворог майже не створював для нас проблем», - сказав він.
Також Вальдес розповів, що травма Серхіо Букетса, через яку він залишив поле у другому таймі, не серйозна, він лише отримав забій.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 362 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Ліга чемпіонів, Віктор Вальдес, Штутгарт | Рейтинг: 0.0/0