Головна » 2010 » Лютий » 1 » Погребняк забув про поразки
12:48
Погребняк забув про поразки
погребняк, штудгарт, боруссіяПавло Погребняк допоміг «Штутгарту» здобути четверту перемогу поспіль у чемпіонаті Німеччини. У матчі 20-го туру шваби розгромили дортмундська «Боруссію» з рахунком 4:1. У ще одному матчі дня «Байєр» обіграв «Фрайбург» і знову очолив турнірну таблицю.
У неділю двома матчами завершився 20-й тур чемпіонату Німеччини. Перша зустріч проходила в Штутгарті, де місцева команда на стадіоні Готліба Даймлера брала дортмундська «Боруссію». Господарі перед цією грою займали 13-те місце в турнірній таблиці, а дортмундци йшли на четвертому рядку. Але, враховуючи, що «Штутгарт» останнім часом набрав гарний хід, виділити фаворита в цій зустрічі було непросто.
Варто відзначити, що до звітної зустрічі обидві команди підійшли, маючи у своєму активі солідні безпрограшні серії. Так шваби не програвали в бундеслізі протягом шести матчів, причому три останні зустрічі «Штутгарт» виграв. Однак, серія «Боруссії» виглядала ще більш солідно. Чорно-жовті не йшли з поля переможеними протягом дев'яти матчів, при цьому в шести останніх зустрічах вони домоглися перемог.
Говорячи про «Штутгарті» не можна не сказати про російський нападаючому Павла Погребняка. У цій грі він звично зайняв місце в стартовому складі своєї команди.
Відкрити рахунок «Штутгарт» міг в першій же атаці.
Погребняк скинув м'яч на Чипріана Маріку, який мав чудовий шанс відзначитися, але не зміг перехитрити захисника. У цілому ж господарі явно перегравали суперника на початку зустрічі. Так на 13-й хвилині черговий шанс відкрити рахунок втратив все той же Маріка. Після передачі Олександра Гліба з глибини поля в румунський форвард виходив один на один з голкіпером гостей, але в останній момент Чипріана випередив Марк Ціглер.
Втім, вже через хвилину господарі все-таки відкрили рахунок. Після передачі Гліба в штрафний, м'яч заметався перед воротами Циглера і відскочив до Погребняку, боровся за позицію з Феліпе Сантаной. Ось від них м'яч і відправився в сітку, а автором гола був оголошений бразильський захисник. Після забитого голу хід гри не змінився. Господарі продовжували домінувати, але розвинути свій успіх у першому таймі не змогли. Перші 45 хвилин зустрічі так і закінчилися з рахунком 1:0.
На самому початку другого тайму господарі отримали чудову можливість подвоїти перевагу.
На 49-ій хвилині Маріка увірвався в штрафну «Боруссії» і був збитий Патріком Овомойелой. Пробити з 11-метрової позначки викликався сам потерпілий. Румун пробив дуже потужно, але влучив у поперечину.
А через шість хвилин рахунок став рівним. Кевін Гросскройц утік на рандеву з Йенсом Леманном, але не став бити сам, а відкинув м'яч Лукасу Барріос, який розстріляв порожні ворота. Після того, як рахунок зрівнявся гра вирівнялася. Господарі не мали явної переваги, але змогли знову вийти вперед. На 77-й хвилині Здравко Кузманович, незадовго до цього вийшов на заміну, чітко пробив зі штрафного і вивів "Штутгарт" вперед.
Через пару хвилин все той же Кузманович з кутового навісив на дальній кут воротарського майданчика, де Маріка добре пробив головою, але знову потрапив у каркас воріт. Втім, румун не опустив руки і на 86-ій хвилині все-таки зміг відзначитися. Нурі Шахін і Марсель Шмельцер не поділили м'яч перед своєю штрафної, їм заволодів Чипріан, який увійшов у штрафний і цього разу переграв Циглера. Остаточний рахунок встановив Крістіан Треш, який замкнув простріл Роберто Хільберто з правого флангу.
У другому матчі дня «Байєр» приймав «Фрайбург».
Клуб з Леверкузена веде боротьбу за чемпіонство і в матчі з далеко не найсильнішим «Фрайбург» втрачати очки права не мав. З поставленим завданням підопічні Юппа Хайнкеса впоралися вже в першому таймі. З 36-го по 40-у хвилину господарі забили три голи і зняли питання про переможця зустрічі. Відзначилися Штефан Кісслінг, Ерен Дердійок і Самі Хююпя. У другому таймі гості змогли розмочити рахунок. Автором гола став 21-річний захисник Фелікс Бастіанс.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 781 | Додав: Roland | Теги: Погребняк, Боруссія, штудгарт | Рейтинг: 0.0/0