Головна » 2009 » Грудень » 6 » Погребняк залишився без перемоги і Повєткіна
10:34
Погребняк залишився без перемоги і Повєткіна
погребняк, штудгарт, вольцбург«Штутгарт», який готує до продажу Павла Погребняка, на своєму полі без участі російського форварда не зміг утримати перемогу над «Бохумом» і залишився на передостанньому місці в Бундеслізі. «Вольфсбург» у своєму домашньому зумів піти від поразки у матчі з «Фрайбург».
«Штутгарт», який продовжує боротися за вихід у плей-офф Ліги чемпіонів (для цього в середу йому необхідно перемогти на своєму полі румунський «Униря»), продовжує катастрофічно виступати в Бундеслізі. У 15-му турі «Штутгарт» грав на своєму полі проти «Бохума», який набрав всього лише на очко більше і займав 16-е місце. Здавалося б, саме зі скромного «Бохума», який тренує колишній форвард збірної Німеччини Хайко Херрле, можна було почати підвищення по турнірній таблиці, проте в черговий раз найшла коса на камінь.
Маркус Баббель намагається знайти оптимальні поєднання, і цього разу повернувся до складу Хітцльшпергер, а пару форвардів склали Какау і Шибер, Павлу Погребняку зіграти так і не довелося.
Мабуть, нападник збірної Росії найближчим часом дійсно залишить Німеччину, оскільки їм серйозно зацікавилося московське «Динамо». Погребняку при цьому керівництво «Штутгарта» не дозволило після матчу відправитися в Лювігсбург, де в рамках боскерского вечора промоутерської компанії «Зауерланд» Олександр Повєткін проведе бій проти американця Лео Нолана. Дізнавшись, що Погребняк значиться в списку гостей боксерського вечора, який відбудеться всього через кілька годин після гри «Штутгарта» c «Бохумом» і за чотири дні до найважливішого поєдинку Ліги чемпіонів, менеджер клубу Хорст Хельдт заборонив йому поїздку.
При цьому вже в першому таймі Баббелю довелося робити заміни. Здравко Кузманович, якого за дискваліфікації дуже не вистачало в попередньому матчі з «Байєром» (0:4), отримав травму і вже на 27-й хвилині був замінений на бразильця Елсон. А перед перервою залишив поле і Хітцльшпергер, який знаходиться не в кращій формі.
«Бохум» виглядав на тлі господарів більш організованою командою і навіть створив в першому таймі гольовий момент, коли форвард збірної Словенії Златко Дедіч, автора гола у відповідь стиковому матчі з Росією, вискочив на рандеву з Йенсом Леманном, але досвідчений голкіпер встиг скоротити кут обстрілу і м'яч парирував.
У другому таймі «Штутгарт» заграв набагато краще, і в підсумку перевага господарів втілилася у забитий м'яч: після навісу Крістіана Треш відзначився інший захисник - Сердар Таскі. «Бохум» і не намагався відіграватися, однак і шваби не змогли забити заспокійливий другий м'яч. За що і поплатилися. Як це часто буває, струсонуло гостей видалення - достроково вирушив у роздягальню аргентинець Дієго Климович, і «Бохум» вдалося провести кілька гострих атак.
Одна з них завершилася небезпечним штрафним, який реалізував Крістіан Фухс.
«Вольфсбург», доля якого (а також московських армійців) у Лізі чемпіонів багато в чому буде залежати від настрою «Манчестер Юнайтед», задовольнився домашньою нічиєю з «Фрайбург», хоча в разі перемоги міг піднятися до п'ятірки кращих. У середині першого тайму команди обмінялися забитими голами: на м'яч камерунця з «Фрайбурга» Мохамад Ідрісса відповів ударом по своїх воріт Фелікса Бастіанса. На початку другого тайму Івіца Бановіч зрівняв рахунок з пенальті, і нічию «вовкам» довелося вигризати. Удача посміхнулася на 81-й хвилині вийшов на заміну Фабіану Джонсону.
Враховуючи, що «Вердер» і «Шальке» свої матчі 15-го туру проводять в неділю, «Байєр» отримав непоганий шанс відірватися від переслідувачів. Тим більше, що грали «аспіринова» в Ганновері, футболістам якого буде дуже непросто прийти до тями після загибелі Роберта Енке. Тиждень тому «Баварія» перемогла «96-х» без особливих проблем, забивши три м'ячі.
Враховуючи, що "Байєр" забиває набагато більше підопічних Луї ван Гала, перемоги чекали і від нього.
«Байєру» знову не вдалося показати в гостях чемпіонський футбол, завдяки якому він громить суперників в Леверкузені, а класу вистачило лише для того, щоб не програти і 15-й матч у Бундеслізі. Хоча голкіпер «Ганновера» Флоріан Фромловіц, що змінив Енке, провів блискучий матч, в кінцівках кожного з таймів рятуючи свою команду: перед перервою бив Тоні Крос, а в другій половині зустрічі - капітан «Байера» Самі Хююпя.
У неділю «Вердер» грає в Кельні проти одного з аутсайдерів і у разі перемоги до одного очка скоротить відставання від лідера. Повинен ущільнити і так неймовірно насичену верхню частину таблиці і «Шальке-04», що зустрічається на своєму полі з «Гертою», на рахунку якої всього 5 очок у 14 матчах.
Нульовою нічиєю завершився і матч між «Гамбургом» і «Хоффенхаймом», переможець якого теж міг втрутитися в лідируючу групу. А дортмундська "Боруссія" домоглася розгрому над «Нюрнбергом» з рахунком 4:0, і супернику належить непроста боротьба за виживання. У «Боруссії» відзначилися Кевін Гросскреуц, аргентинець Лукас Барріос, єгиптянин Мохамед Зідан і Матц Хуммельс.
Подробиці цього та інших матчів, а також положення команд у турнірній таблиці можна подивитися на сторінці чемпіонату Німеччини.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 506 | Додав: Roland | Теги: Погребняк, штудгарт, вольцбург | Рейтинг: 0.0/0