Головна » 2010 » Березень » 11 » Польський форвард розтрощує чемпіона Франції
06:01
Польський форвард розтрощує чемпіона Франції
чемпіонат Франції, Іренеуш Єлень, бордо, ОсерУ перенесеному матчі 25-го туру зустрічалися чемпіон / лідер, а також представник лідируючої групи. «Бордо» зміг швидко повести в рахунку і, здавалося, гра закінчиться перемогою без зайвих енерговитрат. Але так тільки здавалося.
Перший гол був забитий вже на 6-й хвилині. Бенуа Тремулінас робив простий навіс в штрафну, але рикошетом від голови Педретті прошмигнув м'яч під поперечину. Потрібно відзначити і Сорена, який якось дивно отпригівал тому замість того, щоб зробити крок назад і вже потім спокійно спіймати м'яч. Незабаром «Осер» врятувала поперечина після відмінного удару Серт. З 2:0 вже все б було ясно.
А так все було перевернуто у другому таймі, коли польський форвард Іренеуш Єлень двічі відмінно замикав передачі справа в ході швидких контрвипади «Осер». У другому випадку Єлень був в офсайді, але це не завадило йому забити, а його команді отримати важливу перемогу. «Осер» піднявся на 3-е місце, а «Бордо» пригальмував на першому.
Бордо - Осер - 1:2 (1:0, 0:2)
Бордо: Каррассо, Шальме, Планюс (Енріке, 33), Сані, Тремулінас, Діарра (Менегаццо, 46), СЕРТ (Бельон, 86), Жюссі, Гуркюфф, Кавенагі, Шамах.
Осер: Сорен, Енгбар, Міньо, Кулібалі, Гріхтінг (Берто, 46), Педретті, Ндінга, Оліе, Нікулае, Контут (Бірса, 77), Єлень (Керсі, 87).
Голи: 1:0 - Тремулінас (6), 1:1 - Єлень (64), 1:2 - Єлень (83).
Попередження: Контут (44), Оліе (61).
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 352 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат Франції, бордо, Осер, Іренеуш Єлень | Рейтинг: 0.0/0