Полтавчани двічі не програли
 ворскла, Шахтар Караганда«Ворскла» - «Шахтар» (Караганда, Казахстан) - 2:1
Голи: Чичиков (60), Главіна (77) - Белдінов (79)
«Ворскла»: Чуваєв, Громов, Медведєв, Пєсков, Вовкодав, Чичиков, Деспотовські, Момот, Главіна (к), Сачко, Тимченко
Сьогодні об 11:00 годині на полі готелю Selin, де розташовується делегація полтавської «Ворскли», відбувся матч між ворскляни і казахстанським «Шахтарем» з Караганди. Ворскляни весь матч володіли перевагою і створили багато моментів. Ще до перерви чудові моменти відкрити рахунок у матчі втратили Главіна, Тимченко, Сачко. Казахи відповідали небезпечними стандартами вбілізі воріт Чуваева. На 60-й хвилині Сачко чудово пройшов лівим флангом до воріт «Шахтаря», віддав передачу вправо під удар Чичикову, і Олексій був точний - 1:0. Через 17 хвилин Главіна подвоїв рахунок, а асистентом знову виступив Василь Сачко. Після вкидання з-за бокової Василь у боротьбі із захисником скинув м'яч на Главіна, а Денис, обігравши голкіпера, відправив м'яч у порожні ворота - 2:0.
Буквально тут же, через 2 хвилини, казахи один гол відіграли. Гусаінов навісив з правого флангу, а Белдінов на дальній штанги пробив точно у ворота. Наприкінці матчу обидві команди обмінялися небезпечними моментами, Главіна із забійної позиції пробив у воротаря, а ворсклян після навісу з флангу виручила штанга.
«Ворскла» - «Шахтар» (Караганда) - 1:1. Матч другого
Голи: Чеснаков (35) - Фінонченко (62)
«Ворскла»: Величко, Ярмаш, Даллку, Матвєєв (К), Цуррі, Красноперов, Чеснаков, Кулаков, Оніко, Маркоскі, Янузі.
Другий поєдинок «Ворскли» і «Шахтаря» в цей день вийшов не менш цікавим, ніж ранковий. За подіями на полі крім тренерських штабів команд і футболістів, пильно стежив і свіжоспечений головний тренер збірної України Мирон Маркевич. Невідомо приїжджав чи Мирон Богданович, щоб переглянути когось із кандидатів до головної команди країни, або ж вивчити «Ворсклу» як суперника по Прем'єр-лізі.
Як і у ворсклян, у казахів вийшов змішаний склад, близький до основного. Почали матч команди на зустрічних курсах. Вже під кінець першої десятихвилинки рахунок міг бути відритий. Янузі не встиг до м'яча після прострілу справа, захисник виніс м'яч, Оніко пробиває головою - лише чудові дії воротаря «Шахтаря» врятували його команду. Ще через десять хвилин Красноперов виявився на позиції, але голкіпер гірників вчасно вийшов з воріт і м `яч забрав. «Шахтар» у свою чергу огризався сміливіше і небезпечніше, ніж у своїй ранкової версії. В одній з атак протягом однієї хвилини форварди казахів завдали три удари в створ воріт Величко, їх все кіпер відбив. Відкрив рахунок у матчі на 35-й хвилині Чеснаков. Володимир зіграв на випередження після прострілу з лівого флангу у виконанні Цуррі. Варто також відзначити трохи дивні рішення арбітра, що ставили в безвихідь полтавську команду. Двічі м'яч зустрічався з рукою гравця «Шахтаря» в своїй же штрафний, але пенальті призначений не був. Зрівняли рахунок казахи на 62-й хвилині, коли Фінонченко самостійно прорвався до воріт, і в боротьбі з Цуррі з кута воротарського відправив м'яч повз Величко - 1:1. У час, що залишився до кінця матчу, ворскляни мали ще можливості піти з поля переможцями, але, на жаль, їх не реалізували.
Завтра полтавська делегація авіарейсом до 13:30 з аеропорту Анталії повертається в Україну, де і продовжить підготовку до матчу проти донецького «Шахтаря».
ФК «Ворскла»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 396 | Додав: Roland | Теги: Шахтар Караганда, Ворскла | Рейтинг: 0.0/0