Головна » 2010 » Січень » 13 » Полтавський клуб провів перший спаринг в новому році
17:59
Полтавський клуб провів перший спаринг в новому році
«Ворскла» - ПФК «Севастополь» 4:0 (1:0)
Голи: Деспотовськи (10), Сачко (49), Даллку (59), Кулаков (66).
«Ворскла» (1 тайм): Долганський (Величко, 30), Ярмаш, Чеснаков, Пєсков, Вовкодав, Главіна, Оніко, Деспотовські, Янузі, Кунєва, Тимченко.
«Ворскла» (2 тайм): Величко (Чуваєв, 60), Цуррі (Тарганчук, 78), Медведєв, Матвєєв, Даллку, Красноперов, Маркоскі, Безус, Кулаков, Громов, Сачко.
ПФК «Севастополь» (1 тайм): Сокоренко, Степанов, Гололобов, Піскун, Ференчак, Бондарчук, Поліщук, Култишев, Жабокрицький, Плешаков, Шевчук.
ПФК «Севастополь» (2 тайм): Науменко, Башлай, Степанов, Узбек, Бордіян, Гай, Ізвеков, Субочев, Меметов, Худоб'як, Шутов.
Сьогодні на ялтинському стадіоні «Авангард» відбувся перший контрольний поєдинок полтавської «Ворскли» в новому році. Суперником команди Миколи Павлова став лідер Першої ліги - ПФК «Севастополь».
Вже стартові хвилини засвідчили перевагу команди Миколи Павлова. Опоненти не встигали за полтавськими бистроногій виконавцями, які, до речі, напередодні пройшли випробування непростою біговим тестом Купера. Відкрив рахунок у матчі на 10-ій хвилині македонський легіонер Філіп Деспотовськи. До кінця першого тайму «біло-зелені» мали безліч можливостей для взяття воріт, але за справу взялися вже з початку другої 45-хвилинки. Василь Сачко подвоїв перевагу своєї команди, а Арменд Даллку забив третій гол через десять хвилин. Останній же штрих в цій «контрольке» зробив своїм голом після виходу один на один з воротарем Денис Кулаков - 4:0.
Свій другий товариський матч в Ялті ворскляни проведуть 17-го січня проти луцької «Волині».
Артем ЛОБАНОВ, прес-служба ФК «Ворскла»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 425 | Додав: Roland | Теги: севастополь, Ворскла | Рейтинг: 0.0/0