Головна » 2012 » Жовтень » 25 » Порту - Динамо - 3:2 Хепі-енду не дочекалися
09:27
Порту - Динамо - 3:2 Хепі-енду не дочекалися
футбол, порту, Ліга чемпіонів, Динамо КиївТе, що «Динамо» на «Драгау» доведеться складно, розуміли навіть ті, хто нескінченно далекий від гордого звання футбольного експерта. Але не такий страшний чорт, як його малюють. У тому, що «Динамо» не зуміло вивезти з Португалії окуляри, кияни можуть звинувачувати тільки себе. А якщо бути точним, то свою оборону, якої на поле немов і не було.
Перші хвилини матчу показали, що хоча «Порту», ​​безумовно, і є добротним європейським клубом, це далеко не «ПСЖ», грою з яким кияни починали свій шлях у поточному розіграші Ліги чемпіонів. Так, футболісти «Порту» змогли добитися перемоги над парижанами в очній зустрічі, але, щоб не говорив наставник португальців Вітор Перейра про те, що втрата таких гравців, як Халк (перейшов в «Зеніт») та Фалькао (тепер справно забиває в футболці мадридського «Атлетіко») не є для його команди непоправною втратою, ми-то бачимо - гра «Порту» без цих футболістів змінилася не в кращу сторону. Ну да, яка нам радість від ослаблення «Порту», ​​якщо гравці «Динамо» ним скористатися не зуміли. Будемо сподіватися, у повторній зустрічі зможуть ...
Вже в дебюті поєдинку почали розкриватися добре відомі проблеми «Динамо» - слабка оборона. Захисники гостей діяли настільки невпевнено і незіграної, що часом здавалося, ніби ці люди до матчу з «Порту» бачили один одного лічені рази.
Втім, проявилися і сильні сторони киян. Зокрема, кутові у виконанні португальського хавбека Мігела Велозу, у якого з «Порту» свої порахунки (нагадаємо, популярність Мігел придбав, виступаючи за лісабонський «Спортінг» - головний суперник «Порту» в чемпіонаті Португалії). Наприклад, на 13-й хвилині Велозу ледь виконав «сухий лист» - голкіпер господарів Елтон з труднощами перевів м'яч на черговий кутовий.
Як показав подальший розвиток подій, доленосними виявилися, як слабкі, так і сильні сторони киян. Спочатку на 15-й хвилині Лучо Гонсалес знайшов передачею у штрафному «Динамо» самотнього Варела (куди в цьому моменті подівся Бетао?!), Який що є сили увігнав м'яч під поперечину воріт Шовковського. Незабаром на 21-й хвилині матчу черговий кутовий у виконанні Велозу завершився голом Гусєва, кивком голови відправив м'яч у сітку воріт господарів.
Так команди обмінялися голами.
Після того, як статус-кво було відновлено, гра, як і до забитих м'ячів, знову потекла в руслі рівній боротьби. Однак, незабаром оборона «Динамо» знову дозволила господарям вийти вперед. На 36-й хвилині Рамірес запустив в рейд до воріт Шовковського Джексона Мартінеса, той примудрився відтіснити корпусом такого велетня, як Євген Хачеріді, і пустив м'яч під кинути на перехоплення кіпером «Динамо» - 2:1 до радості трибун «Драгау»!
Під завісу першого тайму футболісти «Порту» мали шанс вразити ворота «Динамо» в третій раз, але, втікши в контратаку 2 в 2, довести справу до удару не зуміли.
Другий тайм почався з атак господарів. На 53-й хвилині все той же Джексон Мартінес, прийнявши м'яч в штрафному «Динамо», потужно пробив з розвороту - м'яч дивом не влетів у дальній кут воріт Шовковського!
Тепер киянам знову потрібно відіграватися, але атаки у «Динамо» не клеяться. «Динамівська» півзахист тримає свого єдиного яскраво вираженого форварда Брауна ідей на сухому пайку, але навіть у ті рідкісні моменти, коли м'яч до нігерійця доходить, він розпоряджається ним далеко не найкращим чином. У ці хвилини головною надією гостей залишаються найнебезпечніші кутові від розумниці Велозу.
На 71-й хвилині ідей упускає реальний шанс зрівняти рахунок - пробиваючи з розвороту, нападник потрапив у Елтона. Щоб реабілітуватися за втрачений момент Брауну знадобилося зовсім небагато часу.
Вже на 72-й хвилині футболіст «Порту» допускає обрізку на своїй половині поля, Ярмоленко м'яко закидає на хід ідей і форвард «Динамо», прийнявши м'яч на груди, розстрілює Елтона з близької дистанції - м'яч потрапляє в кіпера «Порту», ​​але удар нападника «Динамо» настільки сильний, що навіть після зіткнення з Елтоном м'яч встромляє під поперечину воріт господарів - 2:2!
Але наша радість триває недовго. Йде 78-та хвилина матчу, Гонсалес, отримавши м'яч на фланзі, тікає у відрив і прострілює в центр штрафного «Динамо», Михалик і Шовковський не дотягуються до м'яча, а от Джексон Мартінес - тут як тут! Форвард «Порту» переправляє «сферу» у порожні ворота - 3:2, трилер триває!
На жаль, але більше забити в цьому матчі футболістам «Динамо» не судилося.
Що ж, «Динамо» зіграло набагато краще, ніж того очікували від киян уболівальники і фахівці. «Динамо» тріпало нерви «Порту» і мало всі шанси відвезти з Португалії нічию. Але без оборони грати так складно! Практично неможливо.

«Порту» - «Динамо» - 3:2

Сильвестр Варела, 15, Джексон Мартінес, 36, 78 - Олег Гусєв, 21, ідей Браун, 72
«Порту»: Елтон, Данило Да Сільва, Майкон, Хамес Родрігес, (Мігел Лопеш, '92), Ніколас Отаменді, Лучо Гонсалес, Жоау Моутінью, (Стівен Дефур, '75), Фернандо, Еліаквім Мангала, Джексон Мартінес, Сильвестр Варела , (Крістіан АМСУ, '64)
«Динамо»: Олександр Шовковський, Бетао, Євген Хачеріді, Тайє Тайво, Денис Гармаш, Мігель Велозу, Огнен Вукоєвич, (Ніко Кранчар, '84), Олег Гусєв, Тарас Михалик, Андрій Ярмоленко, ідей Браун
Майкон, 94. - Денис Гармаш, 81. Бетао, 93.
Арбітр: Павел Краловець (Чехія)
Удари (в створ): 4 (3) - 6 (4)
Кутові: 0 - 6
Офсайди: 4 - 2
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 539 | Додав: Roland | Теги: Ліга чемпіонів, Футбол, Порту, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0