Головна » 2011 » Травень » 19 » Порту - переможець Ліги Європи
08:36
Порту - переможець Ліги Європи
Брага, Порту, Ліга Європи, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуУ фінальному поєдинку Ліги Європи між "Порту" і "Брагою" все вирішив один гол, автором якого став форвард "Драконів" Фалькао.
Навряд чи цю гру захочеться переглянути ще раз. Для цього потрібно бути фанатом "Порту", для якого матч в Дубліні стане приємним спогадом. Для решти фінальний поєдинок Ліги Європи перетворився на досить нудне дійство. Ніяких докорів. Зрозуміло, що, подолавши таку довгу турнірну дистанцію, суперники ніяк не хотіли поступитися у вирішальному матчі. У підсумку, це бажання виявилося більшим, ніж прагнення показати яскравий футбол з великою кількістю гольових моментів.
Моментів, по суті, було не так багато. На першій хвилині небезпечно бив по воротах "Порту" Куштодіу. Через кілька хвилин здорово обіграв на правому фланзі захисників і вийшов на ударну позицію Халк. І на цьому перелік гольових моментів першого тайму можна було завершити. Якщо б не комбінація, яка призвела до голу. Гравці "Браги" помилилися в центрі поля, а потім не встигли перелаштуватися, щоб завадити пробити Фалькао. А вже він свого шансу не втратив - 1:0.
Здавалося, що після перерви гра перетвориться. "Бразі" необхідно було йти вперед, а перед "Порту" відкривалися перспективи в контргрі. Але це тільки теоретично. Насправді ж все вилилося в досить тягучу гру, рахунок у якій так і не змінився.
Ліга Європи. Фінал

"Порту" (Португалія) - "Брага" (Португалія) - 1:0 (1:0)
Голи: Фалькао, 44 (1:0)
"Порту": Елтон; Отаменді; Роландо; Сепунару; Гуарін (Беллускі, 73); Моутінью; Перейра А.; Фернандо; Варела (Родрігес, 79); Халк; Фалькао
"Брага": Артур; Гарсія М.; Сілвіу; Паулао; Родрігес А. (Клаудіано Кака, 46); Алан; Вандін; Віана В. (Моссор, 46); Куштодіу; Сезар П.; Ліма (Мейонг, 66)
Попередження: Сепунару, 49; Елтон, 90 - Віана У., 24; Сілвіу, 30; Гарсія М., 55; Моссор, 59; Клаудіано Кака, 80

Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 447 | Додав: Roland | Теги: Ліга Європи, брага, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Порту | Рейтинг: 5.0/1