Головна » 2011 » Травень » 23 » Порту - володар Кубка Португалії
09:13
Порту - володар Кубка Португалії
порту, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуЦе третій трофей команди в сезоні
«Порту» у фіналі Кубка Португалії не дав засумніватися в своїй перевазі, обігравши «Гімараєш» з рахунком 6:2. Нагадаємо, що в цьому сезоні «Порту» став чемпіоном Португалії, виграв Лігу Європи, і на завершення взяв ще і Кубок Португалії.

Кубок Португалії. Фінал

«Гімараєш» - «Порту» - 2:6 (2:5)

Голи: Альваро Перейра, 21 (автогол), Едгар, 23 - Хамес Родрігес, 3, 45, 73, Варела, 22, Роланду, 36, Халк,
43.
«Гімараєш»: Нілсон, Андраде, Андерсон, Фрейре де Араужо, Кошта, Монтейро (Тоскано, 56), Мело Родрігес, Таржіно да Сілва (Рібейру, 56), Ренан (Алвеш, 46), Бруно Да Сілва, Фаузі
«Порту»: бету, Сапунару, Роланду, Перейра Роке, А. Перейра, Регес (Гуарін, 46), Беллускі (Соуза, 62), Варела (Гонсалес, 77), Моутінью, Джеймс Родрігес, Халк
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 482 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, Порту | Рейтинг: 0.0/0