Головна » 2010 » Листопад » 4 » Португальська команда на виїзді перемагає «Партизан»
07:21
Португальська команда на виїзді перемагає «Партизан»
брага, Партизан, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуДруга поспіль перемога над «Партизаном» помітно підвищила шанси «Браги» на вихід в 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА.
Напередодні четвертого туру головний тренер «Партизана» Александар Станоєвіч пообіцяв, що буде ризикувати і вибере атакуючу тактику. Прагнення наставника питань не викликало, адже чорно-білі програли до цього всі три матчі групи H з загальною різницею 1:6. Аналогічну заяву зробив і тренер португальців Домінгуш Пасьенсія, чия команда перші три очки заробила в попередній зустрічі з белградцев - 2:0. Як показав матч, ні один з них від своїх слів не відступив.
Не встигла секундна стрілка зробити два повних оберти, як гості заробили небезпечний штрафний, виконувати який узявся уругваєць Луїс Агіяр. Однак уболівальникам не судилося побачити швидкий гол - м'яч пройшов вище воріт. Через кілька хвилин півзахисник, взятий в оренду у московського «Динамо», знову нагадав про себе. Він завдав потужного удару з лінії штрафної - голкіпер господарів Володимир Стойкович був напоготові.
Команди продовжували демонструвати швидкий комбінаційний футбол, але до справжньої гостроти справа не доходила - м'яч не затримувався в жодного із суперників. Під кінець першого тайму господарі дещо притиснулися до власних воріт, а їх проходи до володінь Феліпе були рідкісними і безсистемними.
Але навіть не розкриваючись, белградци не зуміли втримати свої ворота в недоторканості. На 35-й хвилині гості відкрили рахунок, і знову не обійшлося без всюдисущого Агіяр. Хавбек виконав штрафний з дальньої дистанції, а колишній московський спартаківець Мойзес, вигравши боротьбу на «другому поверсі», ефектно переправив м'яч у дальній кут - 1:0.
Після перерви господарі знову взялися втілювати тренерські задуми й активно штурмувати оборону португальців. Але ті уважно діяли на підступах до штрафного і блокували всі небезпечні зони.
Підопічним Станоєвич все ж таки вдалося знайти лазівку в обороні суперника на 79-й хвилині. Після однієї з атак у вигідній позиції опинився Алмані Морейра, який завдав удару з гострого кута. На щастя для «Браги», її кіпер зреагував і зафіксував м'яч.
У результаті «Брага» втримала переможний рахунок і в другий раз на груповому етапі здолала «Партизан», який втратив навіть теоретичні шанси продовжити боротьбу у весняній частині одного з єврокубків.
«Партизан» - «Брага» - 0:1
Гол: Мойзес, 35.
«Партизан»: Стойкович, Мількович, Петрович, Клео, Бояї (Бабович, 59), М. Йованович, Лазевскі, Крстаїч, С. Іліч, Ілієв (Щеповіц, 78).
«Брага»: Феліпе, Родрігес, Мойзес, Моссор (Леандро Саліно, 51), Пауло Сезар, Елдерсон, Агіяр, Сілвіу, Алан (Андреас Мадрид, 68), Вандін, Матеус (Ліма, 88).
Попередження: Петрович, Морейра, Ілія - Мойзес.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 431 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, брага, Футбол, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини, футбола, партизан | Рейтинг: 0.0/0