Головна » 2010 » Лютий » 23 » Програє Сьоміну
05:49
Програє Сьоміну
Динамо Київ, Локомотив Москва, Товариські матчі, ЗбориУ ці хвилини київське "Динамо" проводить перший контрольний матч на учбово-тренувальному зборі в Іспанії. Суперником чемпіона України є команда екс-тренера киян Юрія Сьоміна - московський "Локомотив".
Як повідомляє офіційний сайт киян, на 19-й хвилині після помилки Ель Каддурі, Траоре вивів сам на сам з Шовковським Торбінського і півзахисник "Локо" переграв воротаря "Динамо". А через 20 хвилин Траоре пасом із центру поля вивів Гатагова на оперативний простір, після чого Михалик у штрафному порушив правила - пенальті. Удар Глушакова Шовковський відбив у ворота - 0:2.
Після перерви Юрій Сьомін повністю замінив всю команду в тому числі і Траоре, а Валерій Газзаєв, навпаки, кинув у бій всі головні сили, проте рахунок не змінився. У "рамці" "Локомотива" бездоганно діяв бразильський воротар Гілерме. Таким чином, рахунок першого тайму не змінився - 0:2.
Відзначимо, що екс-гравець "Динамо" Олександр Алієв у цьому поєдинку участі не брав.
Товариський матч. Іспанія.
"Динамо" - "Локомотив" - 0:2 (2-й тайм)
Голи: Торбинський, 19, Глушаков, 39-пен.
"Динамо": Шовковський, Бетао (Юсссуф, 60), Алмейда, Михалик (Маграо, 58, Несмачний, 80), Несмачний (Єременко, 58), Вукоєвіч, Ель Каддурі (Ярмоленко, 58), Гармаш (Нінкович, 58), Калитвинцев (Мілевський, 58), Гусєв (Шевченко, 58), Зозуля (Кравець, 58).
"Локомотив": Чех (Гілерме, 46), Сєнніков (Бєляєв, 46), Баша (Мілановіч, 46), Асатіані (Єфімов, 46), Янбаєв (Фролов, 46), Дуймовіч (Шарлес, 46), Торбінський (Тарасов, 46), Одемвінгі (Драман, 46), Глушаков (Мінченков, 46), Гатагов (Ігнатов, 46), Траоре (Смольников, 46).
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 542 | Додав: Roland | Теги: Збори, Локомотив Москва, Товариські матчі, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0