Головна » 2010 » Березень » 17 » Проти «Барси» його команда не фаворит, але буде битися за перемогу
06:25
Проти «Барси» його команда не фаворит, але буде битися за перемогу
Штутгарт, Барселона, Ліга чемпіонів, Йенс ЛеманнГолкіпер «Штутгарта» Йенс Леманн вірить, що у його команди є шанс обіграти «Барселону» і вийти в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Домашній матч закінчився для німців нічиєю 1:1.
«Здорово буде грати на« Камп Ноу », - сказав Леманн в інтерв'ю Sport. - Незважаючи на результат першого матчу, мені здається, ми непогано відіграли, особливо в першому таймі, тому можемо підходити до повторної зустрічі з оптимізмом. Ми не фаворити, але ми складні суперники.
У нас є можливість зіграти проти відмінною команди. Впевнений, ми можемо перемогти. Якщо ми хочемо пройти далі, потрібно грати ефективно і використовувати моменти».
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 318 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Ліга чемпіонів, Йенс Леманн, Штутгарт | Рейтинг: 0.0/0