Головна » 2012 » Вересень » 19 » ПСЖ 4:1 Динамо. Кошмарний паризький вечір
09:17
ПСЖ 4:1 Динамо. Кошмарний паризький вечір
Динамо Київ, ПСЖ, Ліга ЧемпіонівКиївське "Динамо" майже через три роки повернулося в Лігу чемпіонів. Перед матчем у Парижі кияни не показали нічого, щоб могло дати надію на позитивний результат. З іншого боку, Карло Анчелотті все ще продовжує будівництво своєї команди, і парижани навіть у чемпіонаті втрачають очки.
Але вже з перших хвилин гри стало зрозуміло, що сьогодні динамівцям нічого не світить - ПСЖ просто зламав команду Сьоміна агресивними і цілеспрямованими атаками, а кияни не змогли продемонструвати той самий дух, яким славилася команда Лобановського на стику століть, і відсунути гру від своїх воріт. Відразу ж почав помилятися Тайво, упустивши Пасторе, який прострілив у штрафну на Менез, але той не зміг розібратися в епізоді і м'яч втратив. ПСЖ за 20 хвилин зробив ще кілька проникаючих передач і прострілів у штрафний, але київський захист з цим справлялася. І тут Пасторе вивів Менез в штрафну, той на замаху прибрав Михалика, а Тарас зачепив ногу француза. Відзначимо, Менез в цьому епізоді добре підставився, але у Куйперс були всі підстави вказати на "точку". Ібрагімович майстерно розвів Коваля і м'яч по різних кутах - 1:0.
ПСЖ на цьому не зупинився, а продовжив атакувати. І створив дві небезпечні ситуації. Спочатку міг забивати Ібра, але м'яч після його удару "черпаком" забрав Коваль. Потім Ібра знову загрожував воротам Коваля, але його зупинив Хачеріді. М'яч відскочив до Пасторе, який з вигідної ситуації пробив у Коваля. Саме після цього моменту ПСЖ подав кутовий, який завершився голом. Менез кутовий подав, м'яч відлетів до лінії штрафної, звідки Матюіді зробив повторний навіс. М'яч заметушився по штрафному і опинився у Тьяго Сілви, якого залишили в центрі штрафної одного. Захисник ПСЖ з шести метрів відправив м'яч у ближній кут від штанги - 2:0. Не минуло й трьох хвилин, як парижани знову відзначилися. І знову після подачі з кута поля! На цей раз подав Шантом, ідей промахнувся по м'ячу, а самотній Алекс Діас пробив з льоту в той же лівий від Коваля кут воріт - 3:0.
ПСЖ до кінця тайму продовжував контролювати гру, а приголомшене "Динамо" так і не завдало жодного удару в площину воріт Сірігу. Чи міг в цій ситуації небудь зробити Сьомін? Однозначно, ні. Кияни виглядали настільки безпорадно, що, напевно, навіть Мессі не міг допомогти їм у цей вечір.
Другий тайм перетворився на порожню формальність. ПСЖ просто кинув грати на 100%, тримаючи в розумі суботню гру чемпіонату. Анчелотті навіть дозволив собі замінити по ходу гри Ібру, Менез і Тьяго Сілву. "Динамо" ж так і не змогло вийти з нокауту. Щось намагався зробити Ярмоленко, робив флангові проходи Тайво, у якого з фанами ПСЖ були свої рахунки, але цілісного механізму гри у "Динамо" так і не з'явилося.
ПСЖ настільки розслабився, що дозволив киянам забити втішний гол. У кінцівці матчу Велозу з кута штрафного чи то пробив, чи то прострілив у штрафну, Вукоєвич дезорієнтував Сірігу, і м'яч влетів у дальній кут - 3:1. Здавалося, що "Динамо" все ж піде від розгрому. Але кияни занадто захопилися атакою і пропустили у свої ворота. Нене отримав м'яч на чужій половині, протягнув його до штрафної і віддав на Пасторе, якого просто не помітили динамівські захисники. Аргентинець увійшов у штрафний про пробив Ковалю під рукою 4:1.
"Динамо" стартує в груповому етапі гірше нікуди. Тепер киянам обов'язково необхідно обігравати у другому турі "Динамо" загребське, але перед цим спробувати реабілітуватися перед своїми уболівальниками на "Донбас Арені" у матчі Кубка України з "Шахтарем". Інакше ... Чемодан, вокзал, Москва?

Ліга Чемпіонів. Група A, 1-й тур

ПСЖ - "Динамо" 4:1 (3:0)
Голи: Ібрагімович, 19 (пенальті) (1:0); Тьяго Сілва, 30 (2:0); Алекс Діас, 33 (3:0); Велозу, 87 (3:1); Пасторе, 91 (4:1 )
ПСЖ: Сірігу; Алекс Діас; Жалле; Максвелл; Тьяго Сілва (Камара З., 81); Матуіді; Пасторе; Верратті; Шантом; Менез (Нене, 77); Ібрагімович (Лавессі, 73)
"Динамо": Коваль М.; Данило Сілва; Тайво; Хачеріді, Михалик (Бетао, 46); Велозу; Гармаш (Вукоєвич, 53); Кранчар (Гусєв О., 77), Ярмоленко; Рафаель; ідей
Попередження: Верратті, 40
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 403 | Додав: Roland | Теги: ПСЖ, Ліга чемпіонів, Динамо Київ | Рейтинг: 0.0/0