Головна » 2013 » Лютий » 13 » ПСЖ перемагає, але Валенсія зберігає шанси на прохід
09:59
ПСЖ перемагає, але Валенсія зберігає шанси на прохід
Есекьель Лавессі, Хав'єр Пасторе, ПСЖ Париж, Валенсія, Аділ РаміМатч рівних за силою суперників завершився на користь більш амбітної в нинішній час команди. Складається з досить сильних гравців паризький клуб здобув важливу перемогу на виїзді, що, якщо не гарантує, обіцяє команді Анчелотті хороші шанси на подальший прохід.
Вже в дебюті зустрічі ПСЖ відкрив рахунок - Лавессі, обігравшись з Пасторе, потужним ударом увігнав м'яч у ворота левантійців, які ще не зовсім встигли звикнути до гри.
Після пропущеного м'яча «Валенсія» все ж заграла і почала створювати моменти. Сольдадо і Пареха мали досить непогані можливості забити, але їх удари не досягали мети, навпаки, до кінцівці тайму Пасторе замкнув простріл партнера в центрі штрафної господарів.
У другому таймі «Валенсія» була просто зобов'язана забивати кілька м'ячів, але голкіпер гостей та захист в цей вечір були бездоганні.
«Цікавості» наступили в кінцівці поєдинку, коли спочатку Рамі з лінії воротарського трохи скоротив розрив в рахунку, а потім Ібрагімович отримав червону картку від арбітра зустрічі за те, що наступив на гравця суперника.
Таким чином, ПСЖ перемагає 2:1, але «Валенсія» зберігає шанси на підсумковий успіх у протистоянні з парижанами.

«Валенсія» - «ПСЖ» - 1:2
Аділ Рамі, 89 - Есекьель Лавессі, 10, Хав'єр Пасторе, 42
«Валенсія»: Вісенте Гуаїта, Аділ Рамі, Жоау Перейра, Рікарду Кошта, Альберто Тіно Коста, Андрес Гуардадо, Даніель Пареха, Евер Банега, (Серхіо Каналес, '46), Жонас, (Нельсон Вальдес, '46), Роберто Сольдадо, Софьен Фежулі, (Хонатан Вієра, '82)
«ПСЖ»: Сальваторе Сірігу, Алекс, Крістоф Жалле, Максвелл, Мамаду Сахо, Хав'єр Пасторе, (Сільвейн Арман, '87), Блез Матюіді, Есекьель Лавессі, (Жеремі Менез, '75), Лукас Моура, (Клемен Шантом, ' 52), Марко Верратті, Златан Ібрагімович
Жоау Перейра, 31. - Марко Верратті, 31.
- Златан Ібрагімович, 90.
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 400 | Додав: Roland | Теги: валенсія, ПСЖ Париж, Хав'єр Пасторе, Есекьель Лавессі, Аділ Рамі | Рейтинг: 0.0/0