Головна » 2012 » Грудень » 7 » Рапід 1:0 Металіст. Жага перемоги проти «чемоданного настрою»
10:08
Рапід 1:0 Металіст. Жага перемоги проти «чемоданного настрою»
Харальд Піхлер, рапід відень, Металіст Харків, Дені Алар, футбол, новини футболу, футбольні новини, футбольні рейтинги, футбольна статистикаНа жаль, харківський «Металіст» не підтримав почин дніпропетровського «Дніпра» і не подарував уболівальникам другу перемогу української команди за цей єврокубковий вечір. Віденський «Рапід», незважаючи на останнє місце в групі K, виявився досить міцним горішком.
«Жовто-сині» вийшли на гру без своїх лідерів - Клейтона Хав'єра і Тайсона, яких Мирон Маркевич вже відпустив відпочивати. Втім, якщо ця парочка відправилася у відпустку офіційно, то інша команда її підтримала подумки. «Металіст» сьогодні був не схожий сам на себе, особливо в першому таймі. Невже на гравцях харківської команди так позначилося «чемоданний настрій»?
З перших хвилин господарі показали, що без окулярів цей розіграш Ліги Європи вони покидати не мають наміру. «Рапід» вийшов гранично зарядженим на боротьбу. «Металіст» ж у першому таймі виглядав розслабленим і абсолютно ненастроенной на боротьбу. Звідси і результат - гол Дені Алара вже на 13-ій хвилині. Футболіст «Рапіда» скористався передачею партнера з правого флангу і з лінії воротарського майданчика відправив м'яч у сітку воріт Горяїнова. Схоже, захисники «Металіста» в момент гола подумки вибирали собі підходящі для відпустки готелі ...
Була боязка надія, що пропущений м'яч струсоне команду Маркевича, змусить її зібратися, згадати про гордість і про своїх фанатів. Але не тут-то було! «Рапід» посилив тиск на ворота «Металіста», і тільки самовіддана гра Горяїнова в декількох епізодах допомогла «жовто-синім» уникнути ще кількох пропущених м'ячів. А перед перервою гостям прийшло несподіване підмога - на 44-ій хвилині Харальд Піхлер двома ногами стрибнув у Вілліана. На щастя, по гравцеві «Металіста» він толком не влучив, але арбітр без міркувань пред'явив грубіянові червону картку.
Здавалося б, що ще потрібно? Весь другий тайм попереду - біжи да порівнюй рахунок! Тим більше, що кадровий потенціал харківської команди це цілком дозволяв - на полі були і Крістальдо, і Марлос, і Бланко, і навіть відновився після травми Соса ... «Металіст» перехопив ініціативу, от тільки втілити її в голи так і не зумів. Та й моментів для цього, чесно кажучи, було раз, два та й усе. Хіба що Марлос на 82-ій хвилині обвідним ударом міг уразити ціль, але штанга воріт австрійського стадіону сьогодні була на боці господарів. Фінальний штурм підопічним Мирона Богдановича не вдався, і свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу «Рапіда».
Прикро не поразка, ні в якому разі. У футболі нікому не вдається перемагати постійно. Викликає подив настрій, з яким гравці «Металіста» вийшли на поле. Так, 1/16 Ліги Європи вже в кишені, так, в групі заброньовано перше місце, та, до довгоочікуваного (і заслуженого!) Відпустки вже рукою подати. Але це не привід не викладатися на полі! На професійному рівні окуляри без бою не дістаються. Хочеться сподіватися, що «Металіст» засвоїв цей урок.
20-го грудня відбудеться жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, де зіграють українські «Металіст», «Дніпро» і «Динамо». Не пропустіть!

«Рапід» - «Металіст» - 1:0

Гол: Дені Алар, 13.
«Рапід»: Лукас Кенігсхофер, Томас Шраммель, Маріо Зоннляйтнер, Харальд Піхлер, Міхаель Шімпельсбергер, Герсон Жуніор, Маркус Хейккінен, Домінік Видра (Штефан Куловіц, 46,) Крістофер Тріммель ь (Крістофер Драцан, 63), Гвідо Бургшталлер, Дені Алар ( Терренс Бойд, 76).
«Металіст»: Олександр Горяїнов, Крістіан Вільягра, Марко Торсіглері, Папа Гуйє, Вінісіус Фініньо (Едмар, 72), Хосе Соса, Хуан Мануель Торрес, Себастьян Бланко, Ромеро Марлос, Джонатан Крістальдо, Вілліан Гомес.
Преупреждени: Лукас Кенігсхофер (90 +2) - Вінісіус Фініньо, 32.
Видалений: Харальд Піхлер, 44.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 474 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, футбольна статистика, Футбол, Харальд Піхлер, футбольні рейтинги, Дені Алар, рапід відень, футбольні новини, Металіст Харків | Рейтинг: 0.0/0