Головна » 2013 » Лютий » 14 » Реал 1:1 Манчестер Юн. Відкладена партія
10:36
Реал 1:1 Манчестер Юн. Відкладена партія
Реал Мадрид, Манчестер Юнайтед, Ліга ЧемпіонівУ першому матчі протистояння двох грандів - "Реала" і "Манчестер Юнайтед" - виявити сильнішого не вдалося. Хоча певну перевагу перед повторною грою на "Олд Траффорд" підопічні Алекса Фергюсона все ж отримали.
Якщо говорити про візуальному враженні, то "Реал" у цьому матчі виглядав цікавіше. Господарі з перших хвилин задали високий темп і намагалися дотримуватися його протягом усього поєдинку. Та й моментів створили чимало. Однак першими відзначилися не вони, а гості. На 18-й хвилині манкуніанці виконали кутовий з правого флангу, і Уелбек, випередивши всіх, головою переправив м'яч у сітку.
Відігрався "Реал" ще до перерви. Символічно, що зробив це Кріштіану Роналду, який раніше захищав кольори "Манчестер Юнайтед", про що напередодні цього поєдинку згадували все. Але в штрафний за португальцем все ж не встежили - 1:1.
Можливості вирвати перемогу після перерви були як біля одних, так і інших. Однак МЮ рятував де Хеа, а "Реал" виручила поперечина, а через кілька секунд і Хабі Алонсо, який вибив м'яч, що котився у ворота. У підсумку, 1:1, і партія двох футбольних стратегів відкладена.

2012-13. Ліга Чемпіонів. 1/8 фіналу.

"Реал" - "Манчестер Юн" 1:1 (1:1)

Голи: Уелбек, 18 (0:1); Роналду, 30 (1:1)
"Реал": Дієго Лопес; Варан; Серхіо Рамос; Арбелоа; Хабі Алонсо (Пепе, 82); Ді Марія (Модріч, 75); Озіл; Хедіра; Коентрау; Роналду; Бензема (Ігуаїн, 60)
"Манчестер Юн": де Хеа; Еванс Дж.; Джонс; Евра; Рафаел; Фердинанд; Кагава (Гіггз, 64); Каррік; ван Персі; Уелбек (Валенсія, 74); Руні (Андерсон, 84)
Попередження: - ван Персі, 6; Рафаел, 40; Валенсія, 88
Категорія: Ліга чемпіонів | Переглядів: 357 | Додав: Roland | Теги: Реал Мадрид, Ліга чемпіонів, Манчестер Юнайтед | Рейтинг: 0.0/0