Головна » 2011 » Серпень » 4 » Реал розгромив китайців
09:59
Реал розгромив китайців
Реал Мадрид, Гуанчжоу, Товариські матчі, новини, новости, новости футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМадридський "Реал" розгромив новачка китайського вищого дивізіону клуб "Гуанчжоу Евергранд" з рахунком 7:1.
Зустріч проходила в Гуанчжоу в рамках передсезонного турне "вершкових". У складі мадридців дубль оформив Карім Бензема, який відзначився на 38-й і 48-й хвилинах, ще по м'ячу забили Самі Хедіра (6), Месут Озіл (30), Кріштіану Роналду (55), Хесе (70) і Анхель Ді Марія (82). На 86-й хвилині гол престижу провів Янь Іху.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 622 | Додав: Roland | Теги: новини футболу, Новости футбола, Реал Мадрид, Футбол, Гуанчжоу, Товариські матчі, футбольные новости, Новости, футбольні новини, новини | Рейтинг: 0.0/0