Головна » 2010 » Лютий » 7 » «Реал» розім'явся на каталонцям
17:49
«Реал» розім'явся на каталонцям
чемпіонат іспанії, реал, барселона«Реал» вдома розгромив «Еспаньол», «Валенсія» в стартовому матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії упевнено обіграла «Вальядолід» не без допомоги Алехандро Домінгеса, відіграв 21 хвилину, а «Барселона», дограючи зустріч удев'ятьох, насилу відстояла мінімальну перевагу у зустрічі з "Гетафе".
У стартовому матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії «Валенсія» на «Местальї» приймала «Вальядолід». «Кажани» в останніх двох турах несли окулярні втрати, демонструючи футбол другосортного якості проти «Севільї» і «Тенеріфе». Що вже говорити про світло-рожево-червоних, остання перемога яких датована 20 грудня минулого року. Природно, настільки сумні результати змусили керівництво «Вальядоліда» змінити тренера. Місце який працював раніше Хосе Луїса Менділібара зайняв тренував молодь Онесімо Санчес.
Словом, після звітного матчу чиясь сумна тенденція повинна була перерватися.
Мотивовані суперники жваво почали зустріч, створюючи напругу біля воріт протилежної команди. Господарі, прогнозовано, заволоділи «територією», а гості створили перший небезпечний епізод, який виявився на рахунку Сесма, замикав головою навіс зі штрафного, але пробив украй слабо. Господарі були менш марнотратні і на 8-й хвилині ігрову перевагу перетворили в забитий м'яч. Аргентинець Евер Банега, скориставшись помилками в обороні, прийняв м'яч і майже з 20-ти метрів переправив його в сітку без шансів для воротаря гостей Вільяр - 1:0.
Примітний факт з особистої статистики Евер: за 16 перших матчів сезону він не забив жодного гола, а після приходу в команду співвітчизника Алехандро Домінгеса натхнений Банега забив вже вдруге в чотирьох останніх турах.
Втім, у вищезгаданого колишнього хавбека «Рубіна» ще буде час проявити себе.
Гості після пропущеного гола не поникли, а намагалися протиставити «мишам» в'язку позиційну гру. Однак більш високий індивідуальний клас господарів позначався і на 29-й хвилині матерілізовался у другий гол. Точним ударом під поперечину відзначився Вілья, що послав м'яч у сітку головою у стрибку після розіграшу "корнера» справа.
Перевага у два забиті голи дозволило підопічним Унаї Емері зітхнути на повні груди, плетучи мережива на чужій половині поля.
На початку другого тайму «Вальядолід» трохи підбадьорився. Так, на 48-й хвилині Коста мало не розпечатав ворота господарів, але зреагувала вчасно Бруно врятував ситуацію, перевівши м'яч на кутовий. А через пару хвилин Нівалдо був зобов'язаний забивати гол, але промахнувся з забійної позиції, перебуваючи на правому краю воротарської.
Випустили гості реальний шанс для взяття воріт супротивників. І більше подібних моментів, на жаль для своїх вболівальників, не мали. У господарів за 20 хвилин до кінця поєдинку на поле вийшов Домінгес, який намагався і діяв у властивій манері, постачаючи передачами Хуана Мату і Давида Вілью. Особливо гарний у кінцівці був Мата, який втратив три вигідних моменту, але або його підводила неточність, або на шляху м'яча ставав голкіпер Вільяр.
«Валенсія» здобула заслужену перемогу (2:0) і відірвалася від переслідує «Севільї» на шість очок.
Барселона - Хетафе - 2:1
Голи: Мессі, 7; Хаві, 67 - Сольдадо, 90-пен
Барселона: Вальдес, Піке, Міліто, Максвелл, Абідаль, Іньєста (Педро Родрігес, 90), Яя Туре (Маркес, 58), Хаві, Кейта, Ібрагімович (Бускетс, 52), Мессі
Хетафе: Кодіна, Торрес, Діас, Рафа, Мане (Ману, 56), Альбін, Боатенг, Пареха (Каскеро, 64), Ріос, Міку (Кепа, 77), Сольдадо
Попередження: Максвелл, 24; Хаві, 27; Бускетс, 72 - Мане, 17; Боатенг, 53; Каскеро, 81
Вилучення: Піке, 25; Маркес, 90
Суддя: Вітьенес
Барселона. «Камп Ноу»
«Барселона» на «Камп Ноу» змагалася з украй незручним для себе суперником - «Хетафе», який щороку відбирає у каталонців очки, а останні два сезони в гостях грав з каталонцями внічию. Були і на цей раз підопічні Мічел близькі до позитивного результату, але не склалося ...
Синьо-гранатові у звичній агресивній манері почали зустріч. чинячи тиск на ворота суперника, і швидко досягли успіху. Свій рядовий неабиякий гол оформив Мессі, після подачі кутового закрутив м'яч в лівий кут з феноменальною траєкторії.
Гол перебігу зустрічі не змінив: каталонці тиснули, а футболісти «Хетафе» сподівалися на рідкісні контратаки. Ймовірно, так би все й тривало, проте дії грубіяна Піке, отримати червону картку, змусили вболівальників господарів понервувати. Через хвилину після подачі зі штрафного м'яч, зачепивши голову когось із гостей, просвистів поруч з правою штангою.
Здавалося б, різниця в одного гравця не повинна була особливо позначатися, але в «Барселони» не вдавалося виходити з оборони протягом досить тривалого часу.
Серія замін освіжила підопічних Гвардьоли, які провели класну комбінацію: Мессі блиснув індивідуальною технікою, протягши м'яч до чужого штрафного, а Хаві безперешкодно ігровий послав снаряд в ціль - 2:0.
Але й після другого «пробоїни» «Хетафе» не кинув грати, а під завісу поєдинку все-таки відіграв один м'яч. Маркес завалив у своєму штрафному Кепу, а Сольдадо переграв Вальдеса з «точки», м'яко катнув м'яч трохи лівіше від центру воріт. До речі, каталонці догравали зустріч удев'ятьох, адже мексиканський захисник за цей фол отримав червону картку. Під неугавні свист трибун «Барса» утримала мінімальний рахунок, Підтвердіть лідируючі позиції в лізі.
«Реал» на «Сантьяго Бернабеу» зустрічався з «Еспаньйолом». Каталонці програли останні п'ять гостьових поєдинків, а вже голи на чужому полі востаннє забивали ще у вересні. Поза рідних стін підопічні Маурісіо Почеттіно в цьому сезоні виграли лише раз, і двічі зіграли внічию. «Еспаньол» бореться за виживання в ла лізі, а «Реал» ж продовжує спроби наздогнати «Барселону», тим більше, що торік «вершковим» вдавалося ліквідувати солідне відставання.
«Королівський клуб» з перших хвилин взяв м'яч під власний контроль і скоро добився успіху зусиллями Рамоса.
Гранера дуже довго готувався виконати навіс і навісив точно на Серхіо, удар якого головою виявився не беруть для Камені. На відміну від «Барси» «вершкові» не стали грати на нервах уболівальників і до результату півгодини гри забили другий м'яч, зберігаючи холоднокровність, притаманне грандові. Виправдовують довіру Пеллегріні Рауль потужно пробив по воротах головою, так що Камені в падінні відбив цей м'яч на Кака, який з полулета відправив м'яч вже фактично в порожні ворота - 2:0. «Реал» і надалі домінував на своєму полі, але забити зумів лише одного разу ... під кінець матчу Ігуаін блиснув майстерністю, витончено прийнявши м'яч, встиг обіграти захисника, а також обдурити Камені і покласти м'яч у порожні ворота.
«Реал» здобув впевнену перемогу (3:0) і продовжив переслідування «Барси».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 377 | Додав: Roland | Теги: Барселона, Чемпіонат Іспанії, Реал | Рейтинг: 0.0/0