Головна » 2010 » Лютий » 28 » Реднапп у своєму репертуарі
18:40
Реднапп у своєму репертуарі
рендапп, павлюченко, чемпіонат англії, тотенхем, болтонРоман Павлюченко вийшов у стартовому складі «Тоттенхема» і став героєм переможного матчу проти «Евертона», забивши гол вже на десятій хвилині. Це вже п'ятий м'яч нападника у останніх трьох матчах. Дініяр Білялетдінов залишився в запасі.
Павлюченко вийшов у стартовому складі і відразу ж став відпрацьовувати довіру тренера, а заодно доводити Гарі Реднапп, що той був не правий більшу частину сезону. «Павлюченко здорово зіграв в останніх матчах, але він повинен продовжувати показувати найвищий рівень, якщо хоче виходити в стартовому складі, - зізнався Реднапп перед грою з« Евертоном ». - Пара хороших матчів мені ні про що не говорить ».
Тепер у Романа на ще один хороший матч більше. Вже на третій хвилині форвард увірвався в штрафну, обіграв одного суперника, але другий захисник встиг підстрахувати і вибив м'яч у нашого нападника.
Але, як і в недавньому матчі проти "Болтона" Павлюченко, на перших хвилинах був сверхактівен і на десятій хвилині забив гол!
Дефо отримав м'яч на хід, забіг до штрафної і пробив в дальній кут. Удар в англійця не вийшов і м'яч летів повз ворота, але Павлюченко вискочив з-за спин захисників, забив свій п'ятий м'яч у трьох останніх матчах!
Після забитого м'яча «Тоттенхем» продовжив тиснути. Але на 15-й хвилині у «ірисок» виник один момент, нехай і випадково. Після подачі кутового м'яч прилетів точно до Гомесу, але той випустив м'яч із рук. Будь нападаючий «Евертона» моторніші, то встиг би зорієнтуватися і вбити м'яч у порожні ворота, але так захист «Тоттенхема» встигла винести м'яч подалі від воріт.
Але це був лише епізод. Тотальна перевага була у господарів, а Павлюченко продовжував тероризувати захист «Евертона». На 20-й хвилині нападник, ледь не зробив помилку повернувшись в РФПЛ, завдав потужного удару з кута штрафної. Ховард відбив, але ледь не відлетів у ворота, а трибуни досить загомоніли: «ууууу!». А по закінчення півгодини трибуни кричали: «Гол!». Модріч забив красивий м'яч - отримавши снаряд на лінії штрафного, хорват м'яко послав його за комір Ховарду. Для більшої краси м'яч, перш ніж опуститися за лінію, чиркнув про каркас воріт. У дворі б такий м'яч дорого коштував: чистий, та ще про поперечину.
У другому таймі «Евертон» додав і досить швидко один м'яч відіграв.
Чергова помилка Гомеса на цей раз безкарною не залишилася і Якубу зробив рахунок 1:2. Тут же «іриски» могли зрівняти, але тепер вже Гомес виправився, відбивши удар Родуелла з п'яти метрів у дотик. Воротар «шпор» знову відзначився на 70-й хвилині, коли Паласіос обрізав і Пінар втік один на один, але переграти кіпера «Тоттенхема» не зміг.
Кінцівка матчу пройшла в атаках «Евертона», але господарі змогли відстояти перемогу. Дініяр Білялетдінов на поле так і не з'явився. Павлюченко був замінений за десять хвилин до кінця матчу і глядачі його вітали стоячи. Але Реднапп у своєму репертуарі: дав Ромі запотиличник. Хоча було видно, що грою російського нападника він задоволений. Ще б пак, той зіграв в цілому десять матчів за «Тоттенхем» в цьому сезоні і забив вісім м'ячів.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 425 | Додав: Roland | Теги: Чемпіонат англії, Болтон, Тотенхем, рендапп, Павлюченко | Рейтинг: 0.0/0