Головна » 2010 » Лютий » 28 » Реванш не вдався, але і дебют ніхто не змастив
18:42
Реванш не вдався, але і дебют ніхто не змастив
чемпіонат України з футболу, Арсенал Київ, Оболонь, футболОболонь - Арсенал - 0:0
Київське дербі проходило при холодній і вологу погоду, на в'язкому і важкому полі, яке було явно не в кращому стані. Сувора зима не пожаліла газон футбольного поля затишного стадіону на Оболоні. Тим не менше, матч викликав інтерес у уболівальників.
Стартовий склад «Оболоні» був досить прогнозований. Тільки дві позиції звернули на себе увагу - місце в рамці воріт зайняв друге голкіпер «Оболоні» в першому колі - Товт, у той час, як новачок команди Рибка залишився в запасі. Ще однією несподіванкою став вихід в основі Івана Котенко на позиції лівого півзахисника.
«Арсенал» Грозного також не зазнав серйозних змін. Приємним сюрпризом став вихід у стартовому складі Максима Шацьких, у той час, як основний форвард першого кола - Мазілу залишився на лавці запасних. Другим зміною, що мало хто міг передбачити, став вихід на позицію опорного півзахисника двадцятирічного Андрія Богданова, гру якого пізніше оцінить В'ячеслав Грозний на післяматчевій прес-конференції.
Матч розпочався досить спокійно - команди не поспішали штурмувати ворота великими силами, зосередившись на позиційної боротьби в центрі поля. Перший момент виник біля воріт «Оболоні», коли після подачі кутового Закарлюка, Шершун без перешкод з боку захисту пробивав по воротах. Але постріл вийшов надто прямолінійним - точно в руки Товт. «Пивовари» відповіли через 5 хвилин. Спочатку Іващенко вирвався на ударну позицію, але промахнувся. А ще через хвилину відкривати рахунок був зобов'язаний Сибіряков, який на самоті отримав м'яч в штрафній і прицільно пробивав у дальній кут. Рева виручити в цій ситуації не міг, але снаряд був посланий трохи повз ворота.
«Оболонь» поступово заволоділа ініціативою і почала обстрілювати ворота «канонірів» з різних дистанцій. Неодноразово Куценко та Іващенка, а також Конюшенко, Валєєв, Рожок і Котенко били в бік володінь Реви, але всім їм не вистачало або точності, або сили. «Арсенал» мав тільки один напів-момент у першому таймі, але Максим Шацьких після хорошої передачі Закарлюки не зумів вразити ворота Товта.
Велика заслуга у створенні небезпеки біля воріт «Арсеналу» в першому таймі належить двом гравцям. Дебютант «Оболоні» Котенко, який дуже органічно вписався до складу і постійно створював небезпечні моменти для своїх партнерів, і Шершун, який раз по раз чудив в районі своєї штрафної, роздаючи суперникам ювелірні передачі.
В'ячеслав Грозний залишився явно незадоволений ходом матчу і в перерві змінив активного, але абсолютно непродуктивного Жоземар на Хомина. Гравець оборонного плану додав надійності в захисті «Арсеналу», після чого «каноніри» змогли зосередитися на атакуючих діях.
Перший момент у другому таймі знову виник біля воріт господарів. Після подачі кутового Товт невдало зіграв на виході, скинув м'яч точно під удар Грицай, який знаходився на лінії штрафної. Послідував удар, але кіпер «Оболоні» зумів скластися і зловити м'яч, тим самим виправивши свою помилку. «Пивовари» продовжували відповідати дальніми ударами, але Шершун перестав постачати їх передачами, а тому небезпеки біля воріт Реви помітно поменшало.
Тим часом Грозний відчув, що його підопічні намацали свою гру і відреагував замінами в передній лінії. Спочатку він випустив кращого бомбардира команди Мазілу, а за п'ятнадцять хвилин до кінця основного часу - і третій форварда Біто. Гра повністю перемістилася на половину поля «Оболоні», але господарі не поспішали грати на відбій. Сконцентрувавши основні сили на обороні, «пивовари» прагнули грати максимально надійно, без необгрунтованих занедбаності на єдиного форварда. Але на фінішній прямій матчу домінував «Арсенал». Відмінні триходівка вдавалися атакуючому ланці підопічних Грозного - то Шацьких вискочить на ударну позицію і потужно проб'є в дальній кут - Товт з величезними труднощами відбиває м'яч, то Мазілу вискочить один на один з голкіпером суперника, але й тут воротар «Оболоні» вчасно вийде на м'яч і відобразить загрозу.
Матч так і закінчився нульовою нічиєю, яка цілком відповідала грі. «Оболонь» не зуміла реалізувати свої моменти в першому таймі, «Арсенал» не підібрав ключі до воріт Товта в другому. Зважаючи на післяматчевій прес-конференції, обидва тренери не сильно засмутилися подібного результату, відклавши боротьбу за звання другої команди Києва на заочне протистояння в турнірній таблиці, де «пивовари» зберегли фору в одне очко.
Олексій Смагін
«Оболонь» - «Арсенал» - 0:0
«Оболонь»: Товт, Іващенко, Клименко, Конюшенко, Куценко, Лозинський, Котенко, Валєєв, Рожок, Сибіряков, Яворський
«Арсенал»: Рева, Грицай, Богданов, Єщенко, Шершун, Жоземар (Хомин, 46), Шацьких, Міколюнас (Мазілу, 64), Закарлюка (Біто, 79), Симоненко, Шоаве
Удари (в створ): 10 (3) - 6 (5)
Кутові: 1 - 4
Офсайди: 0 - 1
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 382 | Додав: Roland | Теги: чемпіонат України з футболу, Футбол, Оболонь, Арсенал Київ | Рейтинг: 0.0/0