Головна » 2010 » Листопад » 18 » Резерв Яковенко програв у Чехії
09:11
Резерв Яковенко програв у Чехії
зб. Україна U-21, сб. Чехії U-21, Товариські матчі, М, новини, новости, новости, футбола, футбол, футбольные новости, футбольні новини, новини футболуМолодіжна збірна України програла в товариському матчі Чехії, з якої потрапила в одну групу у фінальній стадії чемпіонату Європи-2011 в Данії.
До Чехії наставник українців Павло Яковенко узяв виключно гравців 1990 та 1991 року народження, а більшості виконавців, які пройшли кваліфікацію, надав відпочинок. Чехи ж виставили саме ту команду, яка буде суперником жовто-синіх наступного літа.
Матч почався для українців украй невдало - вже на сьомій хвилині подачу Яна Коваржіка на дальній стійці замкнув Ян Вошаглік. Через кілька хвилин воротар Максим Коваль виграв ближній бій у Лібора Козак, а незабаром відбив два постріли практично в упор. Після цього Коваржік потрапив у штангу, і лише в середині тайму господарі зменшили оберти. Виявилося, це була лише пауза перед наступним штурмом.
Він відбувся на 40-й хвилині, коли прохід Вошагліка завершився пасом на Вацлава Кадлецом, і той п'ятою майстерно переправив м'яч у кут воріт - 2:0. Через дві хвилини він же пробачив гостей, не потрапивши в створ з десяти метрів. Коли гра поновилася, українці стали діяти більш упевнено, контролювали м'яч більше, ніж у першому таймі, хоча все одно довго не могли створити небезпеку біля воріт суперника.
Під кінець матчу ініціатива повністю перейшла до гостей, і в підсумку це принесло плоди. На 83-й хвилині Богдан Бутко навісив, а Кирило Петров у боротьбі із захисником і воротарем зумів-таки переправити м'яч головою в сітку. Могли жовто-сині вирвати і нічию, але не пощастило Дениса Гармаша - його удар з близької відстані прийняла на себе стійка.
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 410 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Товариські матчі, футбольные новости, Новости, зб. Україна U-21, футбольні новини, новини, футбола, сб. Чехії U-21 | Рейтинг: 0.0/0