Головна » 2010 » Квітень » 13 » Результати матчів 19-го туру першості другої ліги у групі Б
20:20
Результати матчів 19-го туру першості другої ліги у групі Б
футбол, друга лігаДруга ліга. Група Б. 19 тур
Олімпік - ФК ПОЛТАВА -1:0 (1:0).
10 квітня. 13.30. Донецьк. С / К «Олімпік». 300 глядачів.
Судді: П. Чижевський (Київ), О. Очкуренко (Нікополь), О. Семенов (Дніпропетровськ).
Делегат ФФУ: І. Карпенко (Кривий Ріг).
Донецьк: Левченко, Саєтов, Чех, Коншин, Санжар, Тарнов (Богданов, 84), Валяєв, Піднебенній (Шаврін, 66), Головченко (Уланов, 76), Ареф'єв, Гельзін (Міхалом, 82). Тренер: Ігор Петров.
Полтава: Зарубін, Бичков, Новицький, Ятленко, Радевич, Артюх, Бриж, Реуцькій (Р. Бондаренко, 78), Зеленевіч, Батусов, Муковоз (Козаченко, 41, С. Бондаренко, 88). Тренер: Юрій Малігін.
Гол: Гельзін (44, з пен.).
Попередження: Коншин (30), Шаврін (71) - Батусов (11), Артюх (71), Зарубін (74).
ПІСЛЯ п'ятнадцяти хвилин першого тайму важко було пріпустіті, що полтавці В цій грі не наберуть очок. Переваги городян була помітною, гарні Можливості відзначітіся втратили Муковоз і Батусов, не влучаючі у ворота ПІСЛЯ флангову подачу. Здавалося, що гол у ворота «Олімпіка» - праворуч годині. Але до середини тайму господарі, в складі якіх віступають Кілька досвідченіх виконавців, зумілі вірівняті гру. Щоправда, за рахунок грамотної побудови в захісті, полтавці швидко ліквідувалі намірі донеччан створити щось небезпечно біля воріт Зарубіна.
Отож несподіванкою для гостей ставши пропущених м'яч напрікінці тайму. Тім Більше, що саме в ЦЬОМУ епізоді проявилися Деякі обставини, через Які арбітр матчу призначив одінадцятіметровій. ПІСЛЯ подачі Кутового Тарнов рвонувся за відбітім м'яча і впав. Радевич, що рухався за Тарново розвів руками, показуючі, що ВІН До цього непрічетній. Але арбітр знаходівся поруч і все чудово бачив, тим не менше, чомусь визначена порушення з боку Полтавця. Навіщо арбітр Чижевський, Який До цього провівши матч без претензій, зненацька прийняв таке рішення? Адже путівка до першої ліги між «Олімпіком» та «Полтавою» не розігрується. Гельзін собі сумнівамі про правомірність призначення пенальті НЕ мучів і пробивши без шансів для Зарубіна.
Весь другий тайм полтавці провели на половіні поля «Олімпіка», проте Хоча б зрівняті рахунок НЕ вдалося. Атакам «Полтави» не вістачало різноманіття, а бажання футболістів якомога швідше забито гол нівелювалося за рахунок поспіху і технічного браку. Найреальнішій момент втратив Новицький, Який залучівся до стандарту, але пробивши вище воріт свіжоспеченого майстра спорту міжнародного класу - Євгена Левченка.
Можна зрозуміті емоції і розпачу президента «Полтави» Леоніда Соболєва, коли Двічі у штрафному майданчик «Олімпіка» збивай Зеленевіча, але свисток арбітра Мовчан. А в одному моменті полтавці сігналізувалі арбітру, що Гравець «Олімпіка» зіграв рукою у своєму штрафному майданчик. Але НАЙБІЛЬШ незрозумілім суддівськім рішенням стали Жовті картки, ЯКІ отримали Шаврін і Артюх. Гравці, унікнувші зіткнення, руками підхопілі один одного і поплескати по плечах, що рефері, мабуть, розтлумачів, як агресію.
Помилки арбітрів зустрічаються в матчах на всіх рівнях і годиною непросто візначіті, де упередженість, а де ні. А вболівальнікам так хочеться бачити матчі, де найсільнішій визначається на футбольному полі між футболістамі. Може арбітрам варто клятву Гіппократа давати, як лікарям? Адже найголовніші Її слова: «Не нашкодив».
ТИТАН - Гірник-СПОРТ -2:1 (1:0).
10 квітня. 16.00. Армянськ. Стадіон «Хімік». 1900 глядачів.
Судді: О. Омельченко (Слов'янська), В. Сухін, Г. Іванов (обідва - Одеса).
Делегат ФФУ: Є. Павленко (Київ).
Армянськ: Бобров, Каліненко (Кліментовській, 90 +2), Крюков, Ішмаков, Столярчук, Антоненко (Кадімян, 89), Мацак, Мартішов (Волга, 73), Камерцель, Бездольний (Довжик, 62), Радіонов. Тренер: Микола Федоренко.
Комсомольськ: Бахмєтьєв, Слива, Кондрашов (Турчин, 46), Малюк (Кравчук, 76), Порублєв, Крутенко (Калиниченко, 65), Дігтяр (Бахмач, 70), Полтавець, Б. Козлов (Скляренко, 46), Маліночка (Забуль , 82), Кравченко. Тренер: Сергій Мурадян.
Голоти: Камерцель (18), Мартішов (62) - Кравченко (65, з пен.).
На 48-й хвіліні Радіонов НЕ реалізував пенальті (Воротар).
Попередження: Камерцель (41), Столярчук (57) - Кравчук (85).
Провівші практично всі дев'яносто хвилин на половіні суперніка, створили не один десяток гольових моментів, у результаті «Титан» задовольнівся перемогою в один м'яч.
Вже перша атака господарів на першій хвіліні призвели до штрафного на користь тітанівців у безпосередній блізькості до воріт. Мацак швидко розіграв м'яч із Камерцелем, але удар останнього з Кількох метрів був неточний. Цей епізод ставши початком затяжної штурму воріт гостей. Впродовж двадцяти хвилин господарі відчайдушно намагалися забиті м'яч, створюючі один момент за іншім.
Список гравців «Титану», що мали шанс відзначітіся, можна довго перераховуваті, але м'яч наполеглива НЕ йшов у ворота. І головна заслуга в ЦЬОМУ Воротар гостей Бахметьєва, та й тітанівців підводіла точність. Вітягнувші все, що летить у ворота, голкіпер залишайся сухим рахунок до 18-ї хвилини. А майстерня виконаних Камерцелем штрафний з 25-и метрів вже узяті був не в силах. Олександр поклав м'яча точно у верхній кут без шансів для Вартовий воріт -1:0.
Ще якийсь час господарі продовжувала чинити тиск на ворота «гірніків», змарнувавші Кілька реальних моментів для взяття воріт. А ось в КІНЦІ тайму, зменшилася швідкості, дозволили гостям передіхнуті і самим спробувати загостріті гру. І Хоча до небезпека воротам Боброва НЕ дійшло, проте Кілька непріємностей захист «Титану» переживши.
Початок іншого тайму знову був за «Титаном». І Черговий Вихід до воріт Радіонова завершився ударом, Який прийняв на собі рука захисника. Арбітр вказано на плане без Ваганов. ВИКОНАТИ удар узяв сам герой епізоду. Проти сильної удар Радіонова в лівий від себе кут Воротар парірував на Кутовий, знову продемонструвавші свою майстерність. До речі, на загальну думку Бахметьєв однозначно заслуживши титул найкращого гравця цієї Зустрічі. Тім годиною, відрядівші в оборону майже всіх гравців, гості зробили ставку на контратаки Швідкі, на вістрі якіх знаходівся швидкий Кравченко. Певний час захисту «Титану» вдавався нейтралізуваті реактивного форварда. На 62-й хвіліні травми зазнали Бездольний і на полі Вийшов Довжик. І вже Першим дотик мав шанс забито гол, але знову віручів Воротар гостей. А ось повторний удар у виконанні Мартішова ВІН паріруваті був безсілій - 2:0.
Через три хвилини гості змоглі відіграті один м'яч. Захисник НЕ втрімалі Кравченка, що увірвався до штрафного майданчиках: Допомогті Їм Спробував Бобров, але при ЦЬОМУ порушили правила. Сам потерпілій, віконуючі пенальті, холоднокровних спрямував м'яч у протилежних бік від Воротар - 2:1.
Забитий м'яч надіхнув на деяких годину гостей, ЯКІ Спробував організуваті штурм воріт господарів. Проті упевнена гра «тітанів» цей пориви пригасила.
Металург-2 - ШАХТАР -0:2 (0:0).
11 квітня. 15.00. Запоріжжя. Стадіон «Титан». 300 глядачів.
Судді: С. Толмачов (Маріуполь), О. Кацман, Є. Поркуян (обідва - Кіровоград).
Делегат ФФУ: О. Литвиненко (Київ).
Запоріжжя: Шевченко, Дяченко, Кравець, Тимошко, Зозуля, Ключик, Геворгян, Коньков (Зінченко, 66), Галінській (В. Невмівака, 53), Ковалевський, Данюк. Тренер: Олександр Гуржеєв.
Свердловськ: Старцев, Мінка, Сірий (Морев, 59), Савін, Олійник (Присяжнюк, 90), Коновалов, Цабріа, Дорошенка (Когут, 80), Кошелєв, Якушин, помазання. Тренер: Андрій Порохненко.
Голоти: Якушин (55), Цабріа (83, з пен.).
Попередження: Кравець (18), Ключик (36), Дяченко (43), Данюк (71), Невмівака (81), Зінченко (83) - Якушин (42).
Вилучення: Ключик (40), Дяченко (42), Невмівака (83).
ІЛЛІЧІВЕЦЬ-2 - ШАХТАР-3 - 0:1 (0:1).
11 квітня. 12.00. Маріуполь. Стадіон «Азовець». 200 глядачів.
Судді: Р. Калита, О. Єремєєв (обідва - Миколаїв), С. Шлончак (Черкаси).
Делегат ФФУ: Ю. Ісаєв (Запоріжжя).
Маріуполь: Зінченко, Задоя, Ковальов, Оберемок, Доценко, Буравльов, Сікульській (Феденко, 40), Швець, Корольов, Омельченко (Музика 46), Філатов. Тренер: Юрій Керман.
Донецьк: Гальчук, Малишев, Опарін, Максименко, Драченко, Білий, Заїка, Стебловській (Дяків, 46; Сартіна, 85), Гаращенко, Кисіль (Лендєл, 90), Акулінін (куркулі, 70). Тренери: Олександр Фундерат, Сергій Ковальов.
Гол: Білий (20).
На 72-й хвіліні Доценко («Іллічівець-2») не реалізував пенальті (Воротар).
Попередження: Буравльов (51) - Опарін (11), Гаращенко (70).
Гірник - Кремінь - 0:0.
11 квітня. 15.00. Кривий ріг. Стадіон шахті «Жовтнева». 1200 глядачів.
Судді: М. Кривоносов, М. Чос (обідва - Київ), А. Дудчик (Чернігів).
Делегат ФФУ: В. Тімофєєв (Маріуполь).
Кривий Ріг: Гурін, Христу, Павлов, Кучеренко, Голуб, Гончаренко, Гвоздевіч, Г., Большунов, Пашковська, Коломієць. Тренер: Сергій Микула.
Кременчук: Олійник, Волошин, Чорномор, Борш, Шаповал, Климов, Тінінік, Лапа (Глибокий, 84), Собко (Бородін, 84), Коваленко (Зайко, 69, Місяйло, 88), Степанчук. Тренер: Юрій Чумак.
Попередження: Коломієць (48).
ОЛКОМ - ФК СУМИ - 1:1 (1:1).
11 квітня. 16.00. Мелітополь. Стадіон «Спартак» імені Олексенко. 2000 глядачів.
Судді: Р. Бохняк (Севастополь), Д. корабель (Керч), Ф. Голубєв (Алушта).
Делегат ФФУ: О. Євстратов (Одеса).
Мелітополь: Марканіч, Козин, Язвовській, Попов, Мінаков (Ткачов, 75), Павелько, Косяк, Жадан, Тарануха, Ар.Галушкін (Мягков, 64), Ан.Галушкін. Тренер: Дмитро Кара-Мустафа.
Суми: Галігузов, Шеремет, Богачов, Литвиненко, Бермудес, Пукась, Савченко, Фатій, Хлапонін (Кірієнко, 55), Марченко (Пустовіт, 90 +2), Мащенко (Сичов, 60). Тренер: Валерій Бермудес.
Голоти: Савченко (9) - Ан.Галушкін (45 +2).
Попередження: Галігузов (58), Марченко (60), Савченко (75).
Денис КОБУШКО, Микола МАЦАК, Олександр ГУЗЕНКО., Ганна Гуменне, Валерій ЗУБЕНКО., Ігор ЧІЧАНОВСЬКІЙ, газета «Український футбол»
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 494 | Додав: Roland | Теги: друга ліга, Футбол | Рейтинг: 0.0/0