Головна » 2010 » Березень » 14 » Результативна нічия у Львові
16:49
Результативна нічия у Львові
чемпіонат України з футболу, Карпати Львів, Арсенал Київ, футболКарпати - Арсенал - 3:3
Не зважаючи на те, що у Львові декілька днів поспіль падав сильний сніг, служба полів ФК «Карпати» зробила все можливо і підготувало чудове для таких погодних умов поле для футболістів, знявши плівку за півтора години до початку гри. І обидві команди почали гру у швидкому темпі.
«Карпати», як і належить господарям, активніше почали гру, проте реальних моментів біля воріт Реви не виникало. Надійно діяв захист канонірів, які при першій нагоді організовували швидкі флангові контратаки. Карпатівці ж при першій нагоді застосовували і дальні удари, і після одного з них у виконанні Голодюк рятує ворота Рева.
Зрештою і Тлумак також у кидка ліквідовує загрозу після дальнього удару досвідченого Шацьких, перевівши м'яч на кутовий. А після чергового удару швацьких воротар «Карпат» знову відбив м'яч, якій підібрали гості, і після навісу з лівого флангу Євген Шахов пробив у ближній кут воріт львів'ян, відзначивши гол у своїй дебютній грі за канонірів.
Поневолі пригадався попередній домашній матч «Карпат», коли «Металіст» також першим відкрив рахунок, але ще до перерви господарі встановили рівновагу. І у цій грі м'яч побував у сітці воріт «Арсеналу» після удару Кожанова, але арбітр зафіксував сумнівний офсайд. А після дальнього штрафного удару Голодюк м'яч пролетів впритул з рамкою воріт Реви, який мовчки спостерігав за польотом шкіряної кулі. І все ж, через декілька хвилин «Карпати» таки зрівняли рахунок. Батіста поборовся у штрафному з Шершуном і побив повз воротаря - 1:1.
Через сильній снігопад під час перерви працівникам поля довелося, озброївшись Віниками та лопатами, навести контури усіх ліній на засніженому полі. А другий тайм команди розпочали вже з червоним м'ячем. «Карпати» активніше почали атакувальні дії, натиск на ворота суперників зростав і «зелено-білі» першими могли вийти вперед. Після штрафного у виконанні Гурулі знову рятує ворота капітан гостей Рева. У свою чергу контратака «Арсеналу» також могла завершитись взяттям воріт, проте Мазілу, увірвавшись до штрафного, пробив надто неточно.
А ось «Карпати» знову проявили характер волю до перемоги і вийшли вперед. Після розіграшу кутового найспрітнішім при добиванні виявився Артем Федецький, який вбив м'яч у сітку воріт «Арсеналу», довівши, що не випадково у сезоні очолює список голеадорів «Карпат».
А потім своє слово сказав Максим Шацьких, який спочатку зробив з правого флангу гольова передача румуни Флоріну Шоаві, який після перерви почав активніше діяти на атаку, зіграв на випередження і також провів свій перший «український» гол. А через п'ять хвилин сам Шацьких продемонстрував вміння виконувати стандарти і зі штрафного пробив повз «стінку» і повз воротаря «Карпат», провівши свій вже 98-й гол у чемпіонатах.
«Карпати» за підтримки вболівальників провели заключний штурм воріт канонірів і зрівняти рахунок після передачі Кожанова міг естонець Сергій Зеньов, але пробив мимо воріт. І все ж, Олег Кононов зробив вдалу заміну, і джокер Андрій Ткачук у заключні компенсовані хвилини також засвітив своє прізвище на табло, пробивши з лінії штрафного у ціль - 3:3.
Тож статистика зустрічей суперників при арбітру Ігорю Покидьки знову збереглася: «Карпати» грають третю поспіль внічию, а «Арсенал» вже в 11-й грі не зазнав жодної поразки. Та й В'ячеслав Грозний в ролі головного тренера знову зумів уникнути у Львові поразки від «Карпат». А дуже хотів перемогти, як зізнався після гри В'ячеслав Вікторович ...
Юрій НАЗАРКЕВИЧ
«Карпати» - «Арсенал» - 3:3
«Карпати»: Тлумак, Ощипко, Тубіч, Федецький, Мілошевіч, Годвін (Ткачук, 81), Кожанов, Худоб'як, Голодюк, Кополовець (Гурулі, 29), Батіста (Зеньов, 62).
«Арсенал»: Рева, Шершун, Шоаве, Єщенко, Хомин (Євсєєв, 61), Захаревич, Богданов, Данилов, Шахов, Мазілу (Закарлюка, 93), Шацьких (Коркішко, 85).
Голи: Батіста (41), Федецький (60), Ткачук (91) - Шахов (20), Шоаве (68), Шацьких (72)
Попередження: Тубіч (72) - Хомин (56), Богданов (58).
Удари (в створ): 6 (5) - 8 (6).
Кутові: 8 - 3.
Офсайди: 1 - 1.
Глядачів: 8.000
Оцінка поля: 4
Чесна гра: 7,750 - 7,714
Категорія: Новини українського футболу | Переглядів: 713 | Додав: Roland | Теги: чемпіонат України з футболу, Карпати Львів, Футбол, Арсенал Київ | Рейтинг: 0.0/0