Головна » 2009 » Грудень » 18 » Римська нота "Левскі"
08:34
Римська нота "Левскі"
лаціо, левськиЗавдяки мінімальній перемозі на римському "Олімпіко" софійський "Левскі" забезпечив собі гарний настрій навіть незважаючи на останнє місце в групі G. У двобої з "Лаціо" болгари перервали безгольову серію в 640 хвилин і заробили свої перші на груповій стадії очки.
"Левскі" не забивав у Європі з 19 серпня, коли Седрік Бардон відзначився у двобої раунду плей-офф Ліги чемпіонів УЄФА проти "Дебрецена". У п'яти турах групового етапу Ліги Європи софійци, що програли римлянам на своєму полі з рахунком 0:4, зазнали п'ять поразок і склали зброю задовго до його закінчення. Проте гол Христо Йовова на 61-й хвилині зустрічі з "Лаціо" дозволив їм підсолодити пігулку прощання з єврокубковим сезоном.
Незважаючи на перевагу римлян на папері, гості виглядали гостріше. Незабаром після початку зустрічі реакцію Фернандо Муслери у воротах небесно-блакитних перевірив Йовов, а під кінець півгодини Зе Соарес з вигідної позиції стрельнув мимо цілі. Господарі за весь тайм в атаці запам'яталися хіба що активністю Стівена Макінви, але його зусиль було явно недостатньо.
На 50-й хвилині гості не використовували ще один вірний момент. На цей раз неточним ударом зі "другого поверху" відзначився Йордан Мілієве. Від такого невезіння болгарам було впору хапатися за голову, але замість цього вони продовжили облогу чужих воріт і незабаром домоглися свого. Дарко Тасевські зробив передачу на Йовова, який технічним ударом перекинув м'яч через який кинувся на перехоплення Муслеру. При цьому чемпіони Болгарії були близькі до того, щоб відзначитися ще раз і забити свій 250-й гол в єврокубках, проте після потужного пострілу Георгія Сармова з 25 метрів римлян врятувала хрестовина.
Категорія: Ліга Європи | Переглядів: 577 | Додав: Roland | Теги: левськи, лаціо | Рейтинг: 0.0/0