кубок німеччини з футболу, шальке, бварія, робенКубок Німеччини. 1 / 2 фіналу
Шальке: Нойер, Вестерманн, Бордон (Морітц, 46), Хеведес, Самбрано (Матіп, 66), Баумйоханн (Вісенте, 82), Шміц, Ракітіч, Клюге, Фарфан, Кураньї
Баварія: Бутт, ван Бюйтен, Лам, контент, Бадштубер, Швайнштайгер (Алтинтоп, 120), ван Боммель, Роббен (Тимощук, 116), Клозе, Оліч (Рібері, 62), Мюллер
Попередження: Швайнштайгер, 61; Роббен, 113
Суддя: Кірхер
Гельзенкірхен. "Фелтінс-Арена"
Футболісти «Баварії» лише у додатковий час переграли «Шальке» у півфіналі Кубка Німеччини в Гельзенкірхені завдяки голу Арьєна Роббена на 112-хвилині зустрічі. У вирішальному матчі за заповітний трофей мюнхенці зустрінуться 15 травня з бременським «Вердером».
В Гельзенкірхені в півфінальній зустрічі Кубка Німеччини зустрічалися місцевий «Шальке» і мюнхенська «Баварія».
Мюнхенці йдуть на першому місці в чемпіонаті Німеччини, дійшли до півфіналу Кубка країни, а також продовжують боротьбу в Лізі чемпіонів на стадії чвертьфіналу. Головний тренер команди Луї ван Гал заявляв, що в цьому сезоні він разом зі своїми футболістами має намір завоювати всі три трофеї. Тому «Баварія» виставила максимально можливий бойовий склад
Напередодні цієї зустрічі у клубу саме намітився певний прогрес у ситуації з травмованими гравцями.
Зокрема, бельгієць Даніель ван Бюйтен, який залишив поле на 80-й хвилині матчу бундесліги проти «Айнтрахта» минулої суботи, вийшов у стартовому складі. Тоді він отримав сильний удар в обличчя, але медичне обстеження не виявило нічого серйозного. Івіца Оліч, через травму пропускав гру у Франкфурті, також встиг відновитися до поєдинку проти «Шальке». Словом, «Баварія» була налаштована на перемогу. Про серйозні наміри гостей свідчив хоча б той факт, що вони виставили одразу трьох нападаючих.
У свою чергу «кобальтові» поряд з рульовим Феліксом МАГАТЕ під час підготовки до звітного матчу відвідували басейн, займаючись там водної гімнастикою.
«Це гра особлива, - говорив МАГАТЕ. - Адже у нас є можливість оформити путівку у фінал прямо на очах у наших уболівальників. Таке відбувається не часто ». До того ж наставник «Шальке» зазначив, що його команда перемагала на «Фелтінс-арені» в останніх восьми поєдинках в рамках бундесліги. Іншими словами, він натякав на відмінне психологічний стан футболістів.
Безумовно, солідна підтримка переповнених трибун стимулювала господарів. Не дивно, що вони відразу кинулися вперед. І Бутт першим з голкіперів вступив в гру, зреагувавши на удар Баумйоханна. Незабаром Оліч зважився на постріл метрів з 35-ти, але м'яч відлетів у бік від воріт. Провівши розвідку боєм, «Баварія» потихеньку почала прибирати ініціативу до рук. У підсумку це вилилося у вихід Роббена один на один з Нойер при повному потуранні захисників «Шальке». Однак півзахисник не зумів переграти воротаря.
Мюнхенці дійсно виглядали активніше. Клозе в падінні бив головою, нехай і трохи вище поперечини, невгамовний Оліч, здійснюючи ривки, частенько потрапляв у офсайди - здавалося, ігрову перевагу не могло не радувати.
Тим не менше, по обличчю ван Гала цього сказати не можна було. Голландський фахівець явно нервував.
«Баварія» ж під багатотисячний свист продовжувала холоднокровно контролювати м'яч. У підсумку Кураньї і Фарфан перебували на голодному пайку, а якщо вони самі і намагалися щось організувати, то стукали лобом у стіну. Середня лінія «Шальке» зовсім не працювала.
Другий тайм почався вже по-іншому: з точністю до навпаки. Господарі, очевидно, отримали по перше число від Фелікса Магата в роздягальні. І не раз могли відкрити рахунок. Ракітіч з лінії штрафного бив у кут - промахнувся, Кураньї, по суті, виявився віч-на-віч з Бутом, але не зміг його переграти.
Відчуваючи недобре, ван Галл випустив на поле заводного Рібері, який змінив трохи втомленого Оліча. Після чого мюнхенці трохи пожвавилися. Правда, ніяких дивідендів це не приносило. Час йшов, а голів все не було. Під завісу зустрічі всім мюнхенцям можна було хапатися за голову! Шванштайгер мав реальний момент, щоб стати героєм. Бив у ближній кут, здавалося, напевно. Однак Нойер у кидку відбив м'яч!
У додатковий час спочатку Клозе міг поховати «Шальке». Але, перебуваючи у вигідній позиції, не забив. І все одно «Баварія» тріумфувала! Роббен, реабілітувавшись за перший тайм, приніс мюнхенцям перемогу. Трохи змістився з правого флангу - і завдав хльосткий удар в дальній кут. Нойер зреагував, але до м'яча не дотягнувся.
Тільки що Мануель Нойер пропустив вирішальний м'яч
Ар'єн занадто бурхливо святкував успіх, за що отримав жовту картку. Але ж це все дрібниці в порівнянні з виходом «Баварії» у фінал!
Напередодні в іншому півфіналі бременський «Вердер» на своєму полі переграв «Аугсбург» - 2:0. Голи у «музикантів» на свій рахунок записали Марко Марін і Клаудіо Пісарро.
Вирішальний матч за Кубок Німеччини відбудеться 15 травня.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 957 | Додав: Roland | Теги: Шальке, бварія, робен, кубок німеччини з футболу | Рейтинг: 0.0/0