Головна » 2010 » Лютий » 15 » Рома не зіграв з мисливцями за гламуром
05:57
Рома не зіграв з мисливцями за гламуром
тотенхем, болтон, кубок англіїРоман Павлюченко не взяв участь у матчі 1 / 8 фіналу Кубка Англії, весь матч просидівши на лавці запасних. Його «Тоттенхем» на виїзді зіграв внічию з "Болтоном" - 1:1. У середині другого тайму «шпори» могли вирвати перемогу, але Хаддлстоун не реалізував пенальті.
«Болтон» серйозно підходить до Кубка Англії і перед матчем з «Тоттенхемом» головний тренер Оуен Койл розповідав про боязких надії, анітрохи не боячись, що мрії не збудуться. Чи не забобонний. «Як на мене, так це взагалі найкращий клубний турнір, - зізнався Койл. - Упевнений, у нас є гарна можливість пройти до чвертьфіналу, а якщо ми вийдемо, хто знає, який далі буде для нас жереб?
У Кубку присутня якась особлива енергетика. Він дає можливість виграти в престиж, стати трохи гламурніше і фінансова сторона теж не на останньому місці ».
«Тоттенхем» не вигравав Кубок Англії з 1991-го року і, здається, не сильно з цього приводу в команді переживають. Пріоритети інші. Хоча, Гарі Реднапп напередодні сказав: «Це було давним-давно і непогано було б знову виграти Кубок. Не знаю, чи вийде, але ми будемо старатися ».
На початку матчу намагалися лише гравців «Болтона». Вже на дев'ятій хвилині Елмандер мав відкривати рахунок, але після ідеальної знижки від Девіса, той з десяти метрів пробив вище воріт. Через хвилину у господарів виник ще один момент, коли Найт виявився найрозторопнішим в штрафній і зумів пробити з гармидеру. Його удар, правда, прийшовся точно в руки воротарю.
Перевага «Болтона» було переважною і в середині тайму він домігся свого. Відзначилися якраз Елмандер і Девіс. Перший пройшов по флангу і прострілив у штрафну, а другий обробив м'яч і метрів з шести вразив ворота.
Початок другого тайму не обіцяло нічого доброго для «Тоттенхема».
Тільки-но гра поновилася, як Девіс наніс прицільний удар з лінії штрафного майданчика і Гомес з величезними труднощами витягнув м'яч. Через пару хвилин Елмандер бив, здавалося, напевно, але м'яч після його удару потрапив у сітку із зовнішнього боку. Незабаром Девіс чудовою передачею вивів Муамба, але той, перебуваючи в забійної позиції, не зміг як слід завдати удару. Запорів безліч моментів, «Болтон» незабаром пропустив. Бейл підключився до атаки «Тоттенхема», пройшов по флангу, прострілив у штрафну, а там вже чекав Дефо. Одним дотиком він обробив м'яч, а другим увігнав його під поперечину.
Забитий м'яч надав додаткових сил «шпори» і незабаром ініціатива перейшла до них. А з нею і гольові моменти. Паласіос наносив найсильнішого удару з лінії штрафного, але м'яч пролетів вище перекладини. Потім Кранчар втратив відмінний шанс вивести команду вперед, але не зміг переграти Яаскелайнена.
А самий вірний шанс упустив Хаддлстоун, який у середині другого тайму не реалізував пенальті. Спас воротар. Можливо, якби удар виконував Роман Павлюченко, «Тоттенхем» зміг би здобути перемогу. А так, наш нападаючий всю гру просидів на лаві запасних, а «шпори» не впоралися з "Болтоном", у чемпіонаті Англії займає передостанню строчку. Тепер командам доведеться грати другий матч, вже на полі «Тоттенхема».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 409 | Додав: Roland | Теги: Болтон, Тотенхем, Кубок Англії | Рейтинг: 0.0/0