Головна » 2010 » Квітень » 26 » Рома поступається першим місцем Інтеру
06:20
Рома поступається першим місцем Інтеру
Рома, Сампдорія, Чемпіонат Італії, футболСтолична "Рома" упустила перемогу в домашньому матчі 35-го туру чемпіонату Італії, поступившись "Сампдорії" - 1:2. Підніжка від генуезців коштувала Тотті і компанії першого місця в турнірній таблиці, яке поквапився зайняти "Інтер".
На гол Тотті в першому таймі, результативним дублем відповів Пацціні, переможний м'яч забивши за п'ять хвилин до кінця гри.
"Рома" тепер на два очки відстає від "Інтера", а "Сампдорія" повернула собі четверте місце, яке дозволить в майбутньому сезоні взяти участь у кваліфікації Ліги чемпіонів.
Чемпіонат Італії. Серія А. 35-й тур.
"Рома" - "Сампдорія" - 1:2
Голи: Тотті, 14 - Пацціні, 52, 85.
"Рома": Жуліо Сержіо, Кассетті (Таддеі, 74), Бурдіссо, Жуан, Ріїсе, Пісарро, Де Россі, Менез, Перротта (Тоні, 67), Вучинич, Тотті.
"Сампдорія": Сторарі, Заур, Гасталделло, Луччіні, Циглер, Семіолі, Паломбо, Полі (Тіссоне, 46), Губерт (Манніні, 46), Кассано (Тестарді, 80), Пацціні.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 345 | Додав: Roland | Теги: Футбол, Чемпіонат Італії, Рома, сампдорія | Рейтинг: 0.0/0