Головна » 2010 » Січень » 24 » Рома вийшов і забив
17:11
Рома вийшов і забив
Павлюченко, тоттенхемГол Романа Павлюченко не допоміг «Тоттенхему» переграти «Лідс» в матчі Кубка Англії (2:2). Футболісти «Евертона», поступившись в рідних стінах «Бірмінгем», пропустили його до 1 / 8 фіналу Кубка Англії. На два пропущених м'ячі господарі змогли відповісти лише голом у виконанні Леона Османа, який після першого тайму замінив російського півзахисника Дініяр Білялетдінова. «Манчестер Юнайтед», розгромивши «Халл» в календарній грі чемпіонату країни завдяки покеру Уейна Руні, вийшов на перше місце в прем'єр-лізі.
У рамках Кубку Англії «Тоттенхем» приймав у рідних стінах «Лідс».
Вже на 10-й хвилині у ворота гостей за знесення Роус був призначений пенальті. Однак удар Дефо з точки взяв голкіпер. Втілити свою перевагу в гол «шпори» вдалося лише під завісу першої половини зустрічі. Крауч проявив приголомшливе чуття, чудово зігравши на добиванні!
Правда, на початку другого тайму Бекфорд зрівняв рахунок. Після чого на полі розгорнулися найцікавіші події. На 72-й хвилині матчу Гарі Реднапп провів подвійну заміну. Павлюченко і Кін вийшли замість Крауча і Кранчара. І треба ж було такому статися, що саме Роман незабаром вивів свою команду вперед.
Продемонструвавши прекрасне взаєморозуміння з Дефо, Павлюченко прорвався до воротарської - і акуратно послав м'яч у ціль повз голкіпера «Лідса».
Здавалося, «Тоттенхем» точно отримає перемогу. Адже до закінчення матчу залишалося зовсім небагато часу. Але на 90-й хвилині Доусон завалив у власній штрафній Бекфорда. Арбітр без вагань вказав на одинадцятиметрову позначку. Бити викликався сам потерпілий. І технічно переграв Гомеса, оформивши дубль.
2:2 - і командам знову доведеться зустрітися в цьому раунді в повторній зустрічі, щоб виявити переможця. А Павлюченко вперше за довгий час отримав шанс, який з лишком використовував.
Раніше свій матч провів «Евертон». Головний тренер «ірисок» Девід Мойес вже не раз висловлювався в пресі, що якщо якийсь трофей його команда і зможе виграти в нинішньому сезоні, то це буде як раз Кубок Англії. Тому легко можна було припустити, що господарі поля виставлять на гру найбільш бойовий склад. Тим більше, що цей Кубок - вірний шлях для «Евертона» до Європи.
Адже в чемпіонаті країни команда відстає від сьомого рядка на десять очок. І хто знає, чи вдасться їй ліквідувати цей відрив в останніх турах?
Виходячи з вищесказаного, було не дивно бачити в заявочному листі російського півзахисника Дініяр Білялетдінова, який вже зумів зарекомендувати себе в стані ліверпульців з найкращої сторони.
Однак початок матчу явно не склалося для господарів. Вже на 7-ій хвилині гості зуміли відкрити рахунок. Причому, гол вийшов на диво. Бірмінгемці провели розгонисту атаку буквально в три торкання. І Бенітес блискуче використав зрячий навіс з лівого флангу, головою відправивши м `яч у протихід голкіперу« Евертона »Ховарду.
Природно, за законом жанру гостьова команда після подібного успіху вмить закривається, кидаючи всі сили на оборону власних воріт. Саме так і вчинив «Бірмінгем». Попереду у нього маячив лише той самий Бенітес в надії на довгу передачу і ривок. «Іриски» у свою чергу повели планомірну облогу воріт Харта.
Проте всі їхні атаки регулярно розбивалися об грамотно побудовані захисні редути суперника. Тоді футболісти «Евертона» стали довго контролювати м'яч на своїй половині поля, як би виманюючи опонентів, щоб потім швидко провести разючий контрвипад.
Тим не менше, Бірмінгемці на такий прийом не піддавалися.
Коли ж господарі «вибухали», намагаючись йти вперед великими силами, то спроби пройти через центр ні до чого не приводили, а атаки флангами теж завершувалися, як правило, нічим. Ліверпульців явно підводили неточні передачі, якими вони грішили через поспіх.
Що стосується Білялетдінова, то він одного разу опинився на газоні після поштовху в спину, а ще раз вийшов на перший план, коли в підкаті ліквідував небезпечну атаку суперника, вибивши м'яч в аут.
Однак на 40-й хвилині господарів не могло врятувати вже ніщо. Бірмінгемці провели чудову комбінацію. І після витонченого пасу партнера п'ятою Фергюсон акуратно поклав снаряд в ціль - 2:0 на користь гостей.
Чи варто говорити, що господарями становища в другому таймі спочатку були підопічні Алекса Макліш.
До речі, після перерви Дініяр Білялетдінов на поле вже не вийшов. Замість нього Мойес кинув у бій Османа.
Але ця обставина нітрохи не збентежило гостей. На 50-й хвилині вони кинули у прорив Бенітеса, той пробіг із десяток метрів, але не став зближуватися з голкіпером, а пробив ще до лінії штрафного - прямо в руки вийшов вперед Ховарду.
Безумовно, «Евертон» не здавався, намагався вперто гнути своє. І тиснув, наскільки вистачало сечі. Нарешті, на 56-й хвилині це принесло свої плоди. На лівому фланзі Бейнс технічно обдурив одного з Бірмінгемці, віддав пас Пінар, той забезпечив м'ячем що вийшов на заміну Османа - і той обвідним ударом вразив кут воріт «Бірмінгема».
Вгадав-таки Мойес із заміною! І від кромки поля вже не відходив, раз у раз даючи вказівки підопічним.
Намагаючись змінити ситуацію, він по ходу матчу робив, що залишилися, заміни, сподіваючись знову потрапити в яблучко. Але час невблаганно бігло, а рахунок не змінювався. Не змінився він і до фінального свистка. Удар Фелаіні вже в додані арбітром хвилини припав щільно зі штангою. Так що мріям «ірисок» не судилося збутися. У наступний раунд пройшов «Бірмінгем».
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 540 | Додав: Roland | Теги: Тоттенхем, Павлюченко | Рейтинг: 0.0/0