Головна » 2010 » Січень » 11 » Роналдіньо запросив Хіддінка в Турин
20:37
Роналдіньо запросив Хіддінка в Турин
«Мілан» завдяки дублю Роналдіньо розгромив на виїзді «Ювентус» в останньому матчі першого кола серії A, швидше за все, відправивши у відставку головного тренера туринців Чіро Феррару. Головним кандидатом на пост на чолі чорно-білого колективу вважається нинішній наставник збірної Росії Гус Хіддінк.
Суперматчем між «Ювентусом» і «Міланом» завершилося перше коло серії A. На туринському «Олімпіко», на жаль, не вмістити всіх бажаючих побачити цю гру, зустрілися друга і третя команди турнірної таблиці чемпіонату. Обом що переслідують «Інтер» командам перемога в очній дуелі була просто необхідна, тому що чорно-сині напередодні виграли валідольний матч у «Сієни» і збільшили очковий відрив від суперників.
І «Ювентус», і «Мілан» здобули перемоги у попередньому турі. Правда, перемоги ці вийшли абсолютно полярними за змістом гри. Так чорно-білі в Пармі здолали місцеву однойменну команду (2:1), проте гольових моментів в тій зустрічі у підопічних Чіро Феррари було рівно нуль. Червоно-чорні ж будинку легко і невимушено (правда, при трьох призначених у ворота суперника пенальті) розгромили «Дженоа» (5:2).
До речі, над Ферраро як і раніше висить дамоклів меч звільнення, який керівництво команди може опустити при першому ж поразці. А вже при ураженні від такого принципового суперника, тим більше. Вперше молодий наставник «Юве» протистояв молодому наставнику «Мілана» саме на тренерському рівні. Під час перебування свою гравцями Феррара і Леонардо на полі зустрічалися безліч разів.
У неділю вони відкрили нову главу очного суперництва.
З перших же хвилин обидві команди продемонстрували високі швидкості, швидко проходячи середину поля і створюючи напруженість біля воріт суперника. Однак гольового продовження атаки «Ювентуса» і «Мілана» не отримали. Потім темп спав, і стало зрозуміло, що головною зброєю смугастих колективів у цій зустрічі, швидше за все, стануть стандартні положення. Так воно в підсумку і сталося. Черговий кутовий біля воріт Алекса Маннінгер, що відбувся під кінець півгодини ігрового часу, виявився гольовим.
М'яч після подачі Андреа Пірло, поки Феліпе Мело і Крістіан Поульсен вважали ворон на ближній штанзі, через всю воротарську перелетів на далеку, де його з метра в сітку відправив забутий Зденеком Григера Алессандро Неста. При нульовому ККД атакуючих дій Дієго і Амаурі сталий до 30-й хвилині рахунок цілком міг стати остаточним.
Принаймні, до перерви нічого особливо примітного на полі не сталося, і команди за мінімальної переваги гостей вирушили по роздягальнями. Цілком можливо, в роздягальню «Ювентуса» вирушив і хтось з керівництва клубу, щоб надихнути «бьянконері» на подвиги в другому таймі. На другу половину матчу про щось розмовляючи вийшли Дженнаро Гаттузо і Алессандро Дель П'єро. Свої бутси знову не потрапив до основного складу капітан туринців ніс у руках, що виключало його поява на полі відразу ж після перерви.
Однак «Ювентус» і без Алекса відразу ж після відновлення гри помчав до чужих воріт, доставивши чимало неприємностей Діде і компанії.
Але гола все не було, і Феррара був змушений кинути як і раніше не зовсім готового грати Дель П'єро в бій. Правда, тут же важку травму отримав Поульсен і тренерському штабу «Юве» довелося екстрено кидати в бій Паоло Де Чельє. У підсумку саме ця заміна стала для господарів фатальною. Всі крапки над «i» розставив ще один кутовий біля воріт Маннінгер і ще одна блискуча подача Пірло.
Плеймейкер «Мілана» викрутив м'яч на голову що розташовувався у воротарській господарів Роналдіньо, а політ м'яча після удару бразильця, дезорієнтувати свого голкіпера, дещо підправив Де Чельє. 0:2, і все стало ясно. Вболівальники потягнулися з трибун «Олімпіко», Чіро Феррара, напевно, гарячково міркував, куди б вирушити працювати після звільнення з «Ювентуса», а Жан-Клод Блан і Роберто Беттега обривали телефон Гуса Хіддінка.
До закінчення матчу гості забили і третій м'яч: Девід Бекхем допоміг оформити дубль Роналдіньо. «Ювентус» в останньому матчі першого кола серії A був розгромлений дому «Міланом». Двічі забив після кутових у ворота «Парми», «Ювентус» двічі пропустив після кутових від «Мілана». Однак шанувальників чорно-білих турбувати повинно не це, а те, що ось уже протягом п'яти зустрічей гравців «старої синьйори» не можуть абсолютно нічого конструктивного придумати в атаці.
В інших матчах «Наполі» вдома з мінімальним рахунком здолав «Сампорію» і наздогнав «Ювентус» на третій сходинці в турнірній таблиці чемпіонату. Домашніх перемог добилися «Фіорентина», «Дженоа», «Ліворно» і «Палермо», в гостьовому поєдинку успіх супроводив «Кальярі», а «Удінезе» і «Лаціо» розійшлися миром.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 519 | Додав: Roland | Теги: рональдыньо, турин, хіддінк | Рейтинг: 0.0/0