10:20
Роналду переміг свій «Аватар»
роналду, футбол, реал16 квітня в Мадриді відбулося поки що безпрецедентна подія у світі футболу. Півзахисник мадридського «Реала» і збірної Португалії Кріштіану Роналду змагався у швидкості зі своїм гігантським дев'ятиметровий «Аватар»
- Комп'ютерної копією себе, яку створили фахівці однієї з фірм.
Роналду і його «Аватар» змагалися у дриблінгу на дистанції довжиною більше 24 метри. Переміг чоловік. Роналду пройшов дистанцію за 9,33 секунди, а його «Аватар» - за 10,49 секунди. До речі, у комп'ютерного Кріштіану виграв і простий уболівальник - бразилець Феліпе душ Сантуш пройшов дистанцію за 10,33 сек.
«Я змагався з найкращими футболістами світу, але у мене ніколи не було можливості потягатися з самим собою, - заявив після змагань португалець. - Мені було дуже нелегко побити свій власний час у присутності фанів. Звичайно, я хотів показати, що я кращий, тому мені потрібно було встановити кращий час ».
Влад Семенко
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 380 | Додав: Roland | Теги: Реал, Футбол, Роналду | Рейтинг: 0.0/0