Головна » 2010 » Лютий » 22 » Роналду порадував земляків
05:56
Роналду порадував земляків
роналду, реал«Реал» забив шість м'ячів у ворота можливого суперника «Рубіна» в Лізі Європи «Вільярреала». Героєм став Кріштіану Роналду, який організував п'ять голів і присвятив їх землякам з острова Мадейра, яких накрило стихійне лихо.
Після поразки в першому матчі 1 / 8 фіналу Ліги чемпіонів з «Ліоном» над чилійським наставником «Реала» Мануелем Пеллегріні згустилися хмари. Якщо в національній першості «Реал» в цілому виступає гідно, і навіть підсумкове поразки «Барселоні» навряд чи стане катастрофою, то невдачу в єврокубку йому пробачать. Кріштіану Роналду і Кака, як і інші зірки, і купувалися з метою зіграти у фіналі на «Сантьяго Бернабеу». А іспанська преса вже називає імена наступників, і першим у ряду стоїть Жозе Моурінью. Португальці теж можуть не пробачити можливого провалу в Лізі чемпіонів, нехай навіть «Інтер» в черговий раз виграє чемпіонат Італії.
А коли що, Моурінью можна викупити, благо з грошима «Реал» проблем не відчуває.
Інша кандидатура - Арсен Венгер, який теж засидівся в «Арсеналі», який давно вже нічого не вигравав. Причому ця інформація прийшла з Англії.
Пеллегріні до нападок відноситься стоїчно, заявивши, зокрема, що нинішній «Реал» - чи не найкращий за останні роки (на папері це дійсно так) і що згоден з критикою, але не цькуванням. А в порівнянні з матчем в Ліоні чилієць зробив лише одну заміну: замість Мамаду Діарра грав його однофамілець Лассана.
Суперник ж «Реала» був з непростих: «Вільярреалу» в останні роки став мало не грандом іспанського футболу, причому таким його зробив саме Пеллегріні. Однак після його відходу в «Реал» «канарки» попадали і застрягли в середині таблиці. Зате продовжують боротьбу в Лізі Європи і в першому матчі 1 / 16 фіналу зіграли на своєму полі внічию з «Вольфсбургом» (2:2). Якщо «Вільярреалу» пройде «вовків», наступним його суперником, швидше за все, стане «Рубін». При цьому наставник «Вільярреалу» Хуан Карлос Гаррідо вирішив виставити на відповідальний матч на «Сантьяго Бернабеу» одразу трьох дублерів - Рубена, Матілью і аргентинця Мусаккіо.
Перед грою пригніченим був настрій у Роналду: уже кілька днів з його батьківщини, острови Мадейри, приходять жахливі новини та кадри повеней і зсувів, які забрали життя декількох десятків людей.
Найдорожчий футболіст у світі, висловивши співчуття співвітчизникам, з головою занурився у гру і забив перший гол-красень. На 18-й хвилині він вразив ворота Дієго Лопеса фірмовим ударом зі штрафного метрів з 25. А через хвилину захисник гостей збив Ігуаїн, і Кака реалізував пенальті. Комфортне начебто перевагу «Реала» похитнув ще в першому таймі чемпіон Європи Маркос Сенна. На 31-й хвилині він гідно відповів Роналду своїм шикарним виконанням «стандарту». Однак на початку другої половини зустрічі Роналду, уникнувши офсайду, від лицьової зробив класний пас під Ігуаїн - 3:1. Але гості не здавалися. Замість захисника Маркано вийшов французький ветеран Робер Пірес і незабаром організував гол Нілмара. А секундами раніше Лопес виграв ближній бій у Роналду.
А гольова феєрія продовжилася через чотири хвилини. Роналду зробив передачу на Марсело, який дозволив ігуану оформити «дубль».
А на 79-й хвилині розігрався португалець спорудив ще один шедевр, асистував Кака. І, нарешті, Роналду заробив пенальті, який з другої спроби реалізував Хаві Алонсо.
Продовжує випробовувати терпіння своїх уболівальників мадридський «Атлетіко».
Після перемоги над «Барселоною» тиждень тому пішла домашня нічия (1:1) з «Галатасараєм» у Лізі Європи та поразки від скромної «Альмерії». Кіке Санчес Флорес вирішив залишити в запасі Серхіо Агуеро, а Дієго Форлан не використав силу-силенну гольових шансів. Коли ж наприкінці Форлан все-таки поступився своїм місцем Агуеро, аргентинець Пабло Пьятті приніс перемогу «Альмерії», яка набрала важливі очки у боротьбі за виживання.
Нігерієць Віктор Обінна приніс «Малага» перемогу над «Еспаньйолом», «Осасуна» і «Вальядолід» обмінялися голами наприкінці гри, «Атлетик» із Більбао розгромив «Тенеріфе», а «Сарагоса» поступилася на своєму полі «Спортінгу» з рахунком 1: 3. Іржі Ярошик зіграв за господарів весь матч.
Категорія: Новини світового футболу | Переглядів: 405 | Додав: Roland | Теги: Реал, Роналду | Рейтинг: 0.0/0