Головна » 2009 » Листопад » 22 » Росія, 29-й тур: Вирішено майже всі
10:36
Росія, 29-й тур: Вирішено майже всі
Рубін чемпіон, драма Спартака і Джанаева, Локо і Зеніт у боротьбі за бронзу
Вже у 29-му турі були вирішені основні питання російського чемпіонату. Матчі останнього туру для лідерів, «Рубіна» і «Спартака» вже не будуть мати ніякого значення. Казанці зіграли внічию з «Зенітом», а «Спартак» драматичним чином програв супердербі ЦСКА. У результаті, між Казанцев і москвичами стало на ще одне очко більше, а значить, «Рубін» - знову чемпіон Росії!
Матч «Спартак» - ЦСКА може бути центральним у будь-якому турі (навіть коли одночасно чемпіон країни «Рубін» грає з «Зенітом», не кажучи вже про битву «Локомотива» і «Динамо»). Але є і головне блюдо, яке було подано уболівальникам, забівшім Лужники. Червоно-білі з червоно-синіми вже давно не розчаровують в матчах один з одним, а тим більше, коли всього тур до кінця і на кону так багато всього.
Матч починався дуже непогано для «Спартака». Вже на 7-й хвилині Каріока закинув м'яч на хід Веллітон, який у своєму стилі увірвався в штрафну, прокинули м'яч повз Акінфєєва і зустрівся з його простягнувши руки. Алекс забив пенальті з максимальною глузливо, підсік м'яч, дочекавшись падіння воротаря.
І далі «Спартак» непогано діяв в атаці і мав ряд моментів, до яких підходив трохи недбало, здавалося, червоно-білі відчували, що все йде за планом їх і вони будуть атакувати і забивати весь матч. Але перед самою перервою двоє армійців показали «Спартаку», що все може піти і за їх сценарієм. Цими двома, звичайно ж, були Красіч і Дзагоєв. Мілош пройшов і чудово навісив, а Алан пробив головою в спину захисника, але сам же переправив отлетевшій до нього м'яч у дев'ятку. 1:1 і далі все вже йде трохи інакше. Тим більше, що «Спартак» продовжує втрачати моменти і після перерви. Баженов пробив вище із забійної позиції, не забив хороший момент і Веллітон. А в ЦСКА знову відмінна реалізація. Кудряшов зумів відібрати м'яч у Красича в штрафний, але лише виклав його під удар Неціду, який вбив м'яч в сітку.
Цей удар червоно-білі перенесли вже з великими труднощами, але все одно продовжували створювати моменти. Веллітон, правда, перешкодив забити Йіранек, завдавши дикий з виконання удар п'ятою. Але зате в іншому епізоді бразилець зіграв блискуче - втік і пробив поміж ніг Акінфеєвим. 21-й гол - побитий торішній рекорд Вагнера.
Але й це ще було не все. На закуску нам дісталася жахлива помилка Сослана Джанаева, причому допускається їм у другому матчі поспіль. Після не дуже небезпечного удару Неціда з-за штрафної молодий воротар «Спартака» так невдало ловив м'яч, що відправив його у правий кут своїх воріт. Шкода було дивитися на Сослана, якого мало не силою відривали від землі партнери. Два матчі поспіль, що вирішують матчу, жахливі помилки, які фактично коштували команді золота. Не тільки вони, звичайно. Але Джанаеву від цього ніяк не легше. І спартаківським вболівальникам теж.
Спартак М - ЦСКА - 2:3
Спартак: Джанаєв, Штранцль, Кудряшов (Макєєв, 82), Паршивлюк, Йіранек, Каріока (Ковальчук, 54), Алекс, Ібсон, Баженов, Веллітон, Яковлєв (Квінсі Овусу-Обейе, 60)
ЦСКА: Акінфєєв, Шемберас, Ігнашевич, А. Березуцький, В. Березуцький, Щенніков, Дзагоєв, Мамаєв (Секу Оліс, 63; Рахимич, 88), Красіч (Одіа, 90), Алдонін, Нецід
Голи: Алекс, 7-пен; Веллітон, 64 - Дзагоєв, 45; Нецід, 49, 88
Попередження: Штранцль, 38; Ковальчук, 85; Алекс, 89 - Акінфєєв, 6; А. Березуцький, 40; Нецід, 90
У Казані було багато боротьби, справжньої чемпіонської боротьби, але трохи менше моментів і подій. До подій справа не доходила. При цьому, до голів і перемоги набагато ближче були казанці. У першому таймі Бухаров добре продавив Крижанац по центру і мало не забив - підстрахував Ломбертс. У другому таймі у поперечину зі штрафного потрапив Бистров, вище воріт пробив з гарної позиції Бухаров. Загалом, «Рубін» і свої ворота убезпечив, як він вміє, і чужим погрожував достатньо. А після фінального свистка отримав подарунок у вигляді вісті з Москви. Хоча й без Спартаківського поразки «Рубін» навряд чи зупинило б що-то в останньому турі. Навіть все ще намагається уникнути вильоту «Кубань».
Загалом, «Рубін» знову чемпіон, знову заслужено і переконливо. Навіть переконливіше, ніж у минулому році.
Рубін - Зеніт - 0:0
Рубін: Рижиков, Ансальді, Навас, Калешин, Шаронов, Семак, Рязанцев, Нобоа, Караденіз (Кабзе, 81), стосується (П. Бистров, 46), Бухаров
Зеніт: Малафєєв, Анюков, Крижанац, Ломбертс, Ширл, Зирянов, Хусті, Денисов, В. Бистров (Шаронов. 90), Текке (Корниленко, 85), Кежман (Семшов, 58)
Попередження: Крижанац, 32; Малафєєв, 38; Текке, 45, Анюков, 45; Зирянов, 75 - Шаронов, 45; Бухаров, 47
Невирішеним залишається питання третє місця, що приносить бронзу і місце в кваліфікації ліги чемпіонів. «Москва» несподівано поступилася нальчанам і практично самоісключілась - при цьому команда Божовіча мала достатньо гольових моментів. Ефектно забив Сірадзе, пробивши одразу трьох москвичів, як у крокет.
Москва - Спартак Н - 0:2
Москва: Жевнов, Шешуков, Набабкін, Епуряну, Дакоста, Тарасов (Стрільців, 46), Вукич (Іліч, 81), Ребко, Самедов, Чеснаускіс, Якубко
Спартак Нч: Хомич, Феррейра, Ятченко, Амісулашвілі, Кисенко, Джудовіч, Бікмаев (Самсонов, 74), Леандро, гетери, Сірадзе (Овчінніков, 84), Асільдаров (Концевой, 90)
Голи: Сірадзе, 25; Асільдаров, 52
Попередження: Тарасов, 42 - Кисенко, 14
«Локомотив» упевнено добився дуже важливою для себе перемоги, яка відкриває команді Юрія Сьоміна дорогу до бронзи (в останньому турі «Локо» грати з «Хімками»). Торбінський і Вагнер віддали один одному по гольовий передачу в кожному з таймів.
Динамо - Локомотив - 0:2
Динамо: Габулов, Ковальчик, Фернандес, Гранат, Колодін, К. Комбаров, Хохлов, Д. Комбаров, Ропотан (Кокорін, 46), Агіяр, Кержаков
Локомотив: Гільєрме, Родолфо, Сєнніков, Асатіані, Янбаєв, Дуймовіч, Торбінський (Кочіш, 88), Глушаков, Вагнер Феррейра, Гатагов (Фролов, 78), Одемвінгі
Голи: Торбинський, 7; Вагнер Феррейра, 50
Попередження: Агіяр, 50; Хохлов, 69 - Алієв, 52
Категорія: Новини російського футболу | Переглядів: 582 | Додав: Roland | Рейтинг: 0.0/0